Jump to content
Dogomania

Kenduś

Members
  • Posts

    689
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenduś

  1. boshe!Nie mogę się połapać!!!! :shocked!: :smhair2: :errrr: :eek3: :eek: :Help_2: ale drugiego psiaka z pewnością sobie nie odmówię, Kenduś będzie miał towarzysza, a ja następną istotkę do kochania i tulkania! 8-) Ja osobiście jestem przeciwna oddawaniu psiaków starszych niż pół roku, zwierzak wtedy tak strasznie przeżywa tę sytuację, najwidoczniej myśli, że coś źle zrobił, to chyba zostaje później w jego psychice...
  2. Myślę, że wyjdzie z niego śliczny mały "złoty" facecik 8) ...aż mi się znów zachciało mieć szczeniaczka... :evilbat:
  3. Jakie słodziachy :angel: Śliczny jest ten Pani "nóweczek"! Ciekawe, czy ten kolorek zostanie, czy się trochę rozjaśni i czy kufa będzie ciemna, czy też może się rozjaśni? Zobaczymy! Niech rośnie zdrowo! :drinking: ...jestem sklerotyczką, jak ma na imię ta mała kruszynka (również po domowemu) i z jakiej hodowli pochodzi?
  4. Pani Elżbieto, psiaki świetne ale z niecierpliwością czekam na Pani "nóweczkę"! 8)
  5. to Ty nie wiesz, co to za laska na drugim zdjęciu? 0X :lol: Toz to dziewczyna Kendusiowa...wstyyyyd :evilbat: :o :lol:
  6. znalezione na ozdóbki na wystawie [img]http://img234.imageshack.us/img234/8735/dsc00628resize5yu.jpg[/img] [img]http://img234.imageshack.us/img234/2536/dsc00629resize4xf.jpg[/img] za cholcię nie mogę poznać cóż to za bóstwa :lol: :wink:
  7. Gratulacej Bonusku, "ciocia" :lol: wiedziała, że tak będzie! 8)
  8. Aaaa to zmienia postać rzeczy... :lol: Wiesz może, jakie psiaki będą oprócz Bono? 8) Jakie sprzątanie, masz tyle łapek do pomocy! :lol: Mój "facecik" się obija na wyschniętym praniu i molestuje skarpetki... :evilbat:
  9. olcha, a Ty co jeszcze w domu? :evilbat: Na wystawę raz! :lol: 8)
  10. powodzenia Bonusku Trzymamy kciuki i łapki :thumbs:
  11. [quote name='olcha']:evil: Kenduś zdradza Tekile! :cry: No to sie już nie mam czym martwić :lol:[/quote] Brońcie Brońcia przed takim występkiem :lol: Martw się dalej :evilbat: , Kenduś to gentelmen pełnym pyszczkiem! :evilbat: :lol: ksara, wszystko co MINI jest OGROMNIE piękne :wink:
  12. o bosh, ksara zostaniesz babcią! :lol: (cziłałkową chyba poraz pierwszy?) Moje gratulacje i uściski łapek dla przyszłej młodej mamy od Kendusia 8)
  13. wie, wiem... pies to nie strach na wróble... :-?
  14. No to klops, Kenduś też mi się dziś załatwił w domu, na swój ręczniczek do wycierania 0X ...zrobił siku i widać było, że mu głupio... Też nie chce wychodzić, jak pada śnieg lub deszcz... Z tą kuwetą to zależy... Kendusiowa kuweta jest prawie nowa, bo może dwa razy z własnej woli się załatwił i... dałam mu spokój... Wolał zasikać jakąś starą szmatę... A kto jest "biedny"? :o
  15. ...oraz inne zdjęcia ślicznych chi [url]http://www.chihuahuacirkeln.nu/[/url] 8) Chihuahua Cirkeln - Zweden
  16. Seks grupowy :lol: :lol: :lol: ------------------------
  17. Te też są dobre, Amerykanie potrafią :lol: [url]http://www.chihuahuaclubofhawaii.com/gallery/halloween05/index.asp[/url]
  18. [quote name='olcha'] Czekaj, czekaj to Kenduś chciał wysłać do moich bab imejla? Ja się już rozmyśliłam, moje dziewczynki też zupełnie niewinne! Zabraniam im tej znajomości![/quote] My to sobie możemy... :lol: jak to "matki" :agrue: :evilbat: a Twoje dziewczynki, hmm... no cóż [img]http://manu.dogomania.pl/emot/terefere.gif[/img] :lol: 8)
  19. Pierwsze słyszę :o Moja wychowawczyni miała na nazwisko Kuś ale koledzy skrócili je do Qś :lol: (ach ta podstawówka... ileż to już lat :lol: 8) :drinking: ) (a za jej syna i tak bym się nie wzięła fuuj 0X )
  20. [quote name='olcha'] :cry: dlaczego? :( [/quote] muszę się zastanowić, czy w ogóle pozwolę mu wysłać maila do takich rozpustnych kobietek...[img]http://manu.dogomania.pl/emot/censored.gif[/img] [quote name='olcha'] Dziękuję brrrrr (muszę wyjść za przykładowego Kowalskiego żeby mi to zrekompensowało lata literowania mojego nazwiska)[/quote] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/frajer.gif[/img] Kowalska... nawet nie żartuj [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha2.gif[/img] padłabyś z nudów... :evilbat:
  21. :nono: w takim razie będę musiała wysłać go spać... :evilbat: :cunao: nazwisko rzeczywiście ciacho :wink:
  22. [quote name='olcha']Zdjęcia na rozkładówkę :lol: :oops: (pozdrawiamy Kendusia) [img]http://p8.labfoto.pl/photos/p/8/0/80a9705ccb413d59da883416bee8b025-1078337.jpg[/img][/quote] :o :o :o OOO, zboczanki! Aż Kenta zdjęłam z kolan, on taki niewinny :oops: , a Ty mu tutaj takim seksem po oczach... :lol: :lol:
  23. Dziękujemy Long Fish :lol: :lol: 8) :evilbat: awatarek wybieraliśmy pół dnia :lol:
  24. [quote name='ksara'] Stronka Bell jest w budowie, jak już będzie dam znać.[/quote] Czekamy z niecierpliwością 8) wow, strona dgm ma inną otoczkę, shock! :o
×
×
  • Create New...