[quote name='waljum']Pieniędzy nie trzeba odrazu przelewać, wystarczy chociażby dzień przed wystawą, byle mieć potwierdzenie ze sobą (znowu cytat z Pani z ZK, żeby nie było na mnie:razz:)[/QUOTE]
ja jednak wole placic wczesniej - w momencie wyslania zgloszenia - wtedy wraz z listownym potwierdzeniem przyjecia psa na wystawe, dostaje numerek i nie musze stac w kolejce do sekretariatu