[quote name='Marta Chmielewska']Co wy tam w tej Legnicy powariowaliście? 8 suk w otwartej? :evil: Nie no, ręce opadają...[/quote]
nie powinno byc najgorzej ;) ja widzialam co niektore suki w Walbrzychu i Jeleniej Gorze :lol: W Legnicy pewnie przyjada Ci sami Niemcy i Czesi... :wink: A tak wogle to juz jedna krajowke macie wygrana, wiec o co chodzi...??!! :wink: