Haha no ba ,że zajęty.
Nie wiem jak przekonać do pływania ,przecież ja nie mam o niczym pojęcia.
Ten ,a raczej Ta na zdjęciu to Kaja.Niby pies ,ale prawie człowiek.
A ,że psy super to wiadomo każdy pies jest super tylko ich właściciele nie.
żaba ty mi nie mów nawet o opalaniu,plecy i ramiona mnie tak pieką ,że nawet koszulka mnie boli xD
Cud się stał Kaja jest tak zajechana dzisiejszym pływaniem ,że teraz będąc na siku nie podawała mi kamieni pod nogi. hehe