-
Posts
591 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Janusz45
-
@Bubek A u Nukiego kolorek po Cali , pieski śliczne czarne mordki mają -wiadomo to jeszcze troszeczkę się zmieni. Za pomysł tematu nagroda Nobla:thumbs: :thumbs: :thumbs:
-
[quote name='la_pegaza']Wielkie brawa :klacz: Szczególnie dla Nukiego od kumpla ze szkolenia - boksera Bazylego ;)[/quote] @la_pegaza [B]Dzięki bardzo za gratulacje:bye: :bye: :bye: [/B] Ucałuj Bazylego od Nukiego:calus: :calus: :calus: Tak jak już Tobie kiedyś mówiłem solidna praca nad psem musi kiedyś zaowocować .Nukiego wystawiała Lila i bez problemu dawała sobie rade. Wstawię parę fotek z Europa Dog Show Zagrzeb 2007 Nuki na ringu poruszał sie jak koń pełnej krwi arabskiej,nad tym pracowałem przez ostatnie cztery miesiące każdego dnia. Zwycięzył nie byle kogo-- a Zwycięzcę Świata 2006 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/156/14ff22b823bad29c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/78/2f055fc5088d46b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/156/147c7a729b2e3dac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/84/08e05044e342eb09.jpg[/IMG][/URL] [B]Nuclear Rainbow RJ Osanna ZWYCIEZCA EUROPY 2007 CAC,CACIB,Champion Chorwacji[/B] sędzia : ZVI Kupferberg (ISR) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/156/b05cf36294e2abe9.jpg[/IMG][/URL] Na domiar tak pięknego zwycięstwa Nuki dzisiaj został TATĄ:multi: :multi: :multi: @La -pegaza pozdrowienia i sił do pracy na rzecz psów:Dog_run:
-
[quote name='bubek']Z pewnością, w życiu każdego właściciela "majorki" nadeszła lub nadejdzie taka chwila, że albo jego sunia zostanie matką albo jego pies zostanie ojcem. Jest to chwila, która pozostaje na zawsze w pamięci. Do napisania tego postu skłoniły nas narodziny naszym maleństw. Rok 2007 wg kalendarza chińskiego jest rokiem spod znaku swini - co oznacza, że jest to rok płodny. Nie wierzymy żadne tam zabobony, ale chyba się sprawdza. Właśnie asystujemy naszej suni w porodzie. Bardzo dzielnie walczy z bólami aby wydać na świat swoje pierwsze potomstwo, zostać matką, mieć tak naprawdę coś swojego. Życzymy wszystkim właścicielom majorek, aby przeżywali takie chwile, jak ta, jak najczęściej. D.K. Bubu[/quote] [B]Darku gratulacje !!!!!![/B] Wiem co to jest Nuki właśnie przed chwileczką został TATĄ,:multi: :multi: :multi: Poród trwał od wczoraj a zakończył się dzisiaj;) :multi:
-
@R J Osanna To nie były wszystkie zdjęcia mojego Króla :loveu: najładniejsze na koniec;) [img]http://m.foto.radikal.ru/0705/31/c30e61e64ff3.jpg[/img] [img]http://m.foto.radikal.ru/0705/6a/0316ab233687.jpg[/img] [img]http://m.foto.radikal.ru/0705/26/1e8e3c7f798b.jpg[/img] [img]http://m.foto.radikal.ru/0705/14/57842f726fd9.jpg[/img] [img]http://m.foto.radikal.ru/0705/e2/9c65de622246.jpg[/img] [img]http://m.foto.radikal.ru/0705/08/5a941d8c7864.jpg[/img]
-
Witam wszystkich!!! @R J Osanna Ponieważ pokazujesz od dłuzszego czasu temat "Majorki i woda" nie wtrzymałem:razz: :loveu: i się pochwalę bo Nuki to mistrz Swiata w pływaniu :multi: :multi: :multi: myślę że nie masz nic przeciwko temu :crazyeye: temat Twój pies z twojej hodowli więc wszystko powinno być OK;) Myślę że o tym wiesz, codziennie na przemian robię po 10km a następnego dnia 20 km ze swoimi Majorkami [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/96/a4f15616eda8.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/bb/423d25e4b192.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/33/ddf4d622f2b8.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/d9/252fd8da9b36.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/81/d10cb4533f5e.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/17/3b9cacaa1e7f.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/4e/44b2b33f3b7e.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/c6/58caae6ec6ca.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/eb/294843d4ab02.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/e6/e4185692b2a7.jpg[/IMG] [IMG]http://t.foto.radikal.ru/0705/81/892ad66bb067.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/8d/f7596f0daf23.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/3a/363bfefd163f.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/3a/b9ae0b665df0.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/f1/3b5b10466e46.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/b7/8a1b75560f38.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/56/2b604f2aefc5.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/50/52e3763d1e9c.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/53/4d7522f70027.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/5e/6afb42efa03d.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/b5/b3c2884dd883.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/cc/1f9fb3d20d16.jpg[/IMG] [IMG]http://m.foto.radikal.ru/0705/2f/9cc20480a9b5.jpg[/IMG]
-
@RJ Osanna Jak pisałem pare miesięcy temu na tym i innych forach że podobają mi się rosyjskie Ca de Bou, a także o tym że w rosji nastąpiło ogromne przyspiszenie oraz ciekawe kierunki w rozwoju Hodowli Ca de Bou ---to byłem powiedzmy to bardzo grzecznie :eviltong: potraktowany jak nowicjusz:lol: . Mam na codzień kontakt z hodowlami tej rasy w Rosji i z całą stanowczością stwierdzam że panuje obercnie tam dynamiczny rozwój pod kątem ujednolicenia typu Ca de Bou.Rosja ma najwięcej Ca de Bou więc dysponuje odpowiednim potencjałem by to w bardzo krótkim czasie osiągnąć. Wracając do Duni widziałem ją wczoraj ,:loveu: zapowiada się doskonale ,zobaczymy co z niej wyrośnie,ma piękną kufe ani za ojcem ani za matką--coś pośredniego,sylwetka też ok,no i charakterek wspaniały,jest otwarta na wszystkie nowości. Jej matka Galaxy Star Kollekciya Zolotoy List ,którą znam od urodzenia zawsze podobała mi się,natomiast ojciec Wirin Show Frant to mało znany pies ale o bardzo ładnej budowie ,obserwuje jego pierwszy miot który ma z suką z hodowli z której pochodzi szczeniaki są ok-- zobaczymy jakie będą po Galaxy [IMG]http://v.foto.radikal.ru/0704/e0/6c8b83492eac.jpg[/IMG] [IMG]http://v.foto.radikal.ru/0704/6f/7d8a82ba58ba.jpg[/IMG] [IMG]http://v.foto.radikal.ru/0704/50/5c175505e6e9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pretoria']No, no, no @ Janusz! Niby "najnowsza hodowla" a juz macie 3 championy pod dachem! Tak trzymac![/quote] @Pretoria Zawsze stawiałem na jakość:evil_lol: i tak będzie tym razem;) Narazie wszystko idzie w/g moich założeń:multi: pozostały tylko te dwa brakujące ogniwa;) :evil_lol:
-
[quote name='R.J.Osanna']Gratulacje! [ Oczywiście największe dla Nukiego za kolejnego BOB-a][/quote] Witaj R.J Osanna !!!!! [B]Dzięki bardzo za gratulacje!!!!![/B] [B]Dzięki bardzo za tak wspaniałego psa!!!!!:multi: :multi: :multi: [/B]
-
[quote name='A&R&I']Gratuluję Panie Januszu i pozdrawiam - miło było poznać ;)[/quote] Witaj A&R&I No nie ;) :multi: ,jesteś bordzo miłą ,sympatyczną i odważną osobą więc bez przesady;) cała przyjemność po mojej stronie. Ps. Dzięki za gratulacje!!!! Pozdrowienia dla Waszej paczki:multi: widziałem że świetnie sie bawiliście :lol: mimo takiej pogody.
-
[quote name='Pretoria']DZIEKUJE! wlasnie dzis, zanim zadzwoniliscie z ta nowina, myslalam o Tinie... moze nawet to bylo wtedy, kiedy Dunka byla na ringu? Bardzo sie ciesze![/quote] Witam Pretoria!!! Wiesz jak długo czekałem na szczenię po Tinie ,ona bardzo mi się podobała.Jest mi niezmiernie miło że Dunka jest Ch Pl ,gdy napisałaś parę słów po śmierci Tiny: [B] nie byłaś Zwyciezcą Swiata ale byłaś najlepszym przyjacielem... nie byłaś Championem ale byłaś najlepszym przyjacielem... nie byłaś matką championow ale byłaś najlepszym przyjacielem... [/B] czytając to "nie byłaś matką championów" jakoś zrobiło mi się przykro,natomiast w dniu dzisiejszym raduje mnie fakt iż Tina jest "matką championa":multi: :multi: :multi: myślę że jest z tego zadowolona i się raduje tak jak ja --będąc już w krainie "wiecznego szczęścia" Pozdrawiam
-
@All sędzia Wanda Kotik (PL) [B]Nuclear Rainbow RJ Osanna FCI doskonała ,CWC,NDPwR,BOB[/B] [B]Duna Mea Praetoria Caesareum FCI doskonała ,CWC NDSwR[/B] Duna tym samym zakończyła Champion Polski:multi: :multi: :multi: [IMG]http://s.foto.radikal.ru/0704/49/e12d4fbd280c.jpg[/IMG] [IMG]http://s.foto.radikal.ru/0704/b6/7a7a200b9f00.jpg[/IMG] [IMG]http://s.foto.radikal.ru/0704/13/6f53acc0fc55.jpg[/IMG] [IMG]http://s.foto.radikal.ru/0704/bb/a74f7505ec90.jpg[/IMG] [IMG]http://s.foto.radikal.ru/0704/ee/d4106ec912dc.jpg[/IMG]
-
[quote name='Iriska']Спасибо, Януш!! Мы обязательно встретимся!))) Thank you, Janusz! I'm sure we will meet soon!:multi:[/quote] @Iriska Tak obowiązkowo:multi: Z tego co mi przysłałaś :crazyeye: ,przygotowania są poważne,to bardzo dobrze:evil_lol: ;) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=gA29YWgTe2g[/URL] [COLOR=blue]Да обязательно[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]С этого что ты меня прислала ,приготовления есть серъёзный,это очень хорошо[/COLOR]
-
@Iriska Miło Ciebie zobaczyć :multi: :multi: :multi: :lol:na polskim forum o rasie Ca de Bou.:lol: Gratulacje dla Odysa za tak znakomite oceny:multi: do spotkania na Euro Dog Show Pozdrowienia z Polski [COLOR=blue]Приятно Тебя увидеть на Польскам форум об породе КА ДЕ БО.[/COLOR] [COLOR=blue]Поздравления для Одыска за такой отличне оценки ,до встречи на Евро Дог Шол.[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Привет из Польшы[/COLOR]
-
Witam!! Parę słówek o wystawie . Sędzia oceniający Nukiego był zaskoczony jego muskulaturą (kondycją) z ocen jakie dał to widać że bardzo mu się podobał :multi: ogólnie Nuki wzbudzał zainteresowanie wielu ludzi przebywających na wystawie. jeszcze pare fotek : [IMG]http://r.foto.radikal.ru/0704/8b/4b632b76d5c9.jpg[/IMG] [IMG]http://r.foto.radikal.ru/0704/85/2fbc18af1a08.jpg[/IMG] [IMG]http://r.foto.radikal.ru/0704/71/da125a43f3cd.jpg[/IMG]
-
Witam!!! Nuki po bardzo ciężkim tygodniu zaprezentował sie wspaniale [IMG]http://www.cadebou-friends.info/forum/images/smiles/msn-wink.gif[/IMG] [IMG]http://www.cadebou-friends.info/forum/images/smiles/notworthy.gif[/IMG] [IMG]http://www.cadebou-friends.info/forum/images/smiles/eusa_clap.gif[/IMG] sędzia Walter Schicker (D) [B]Nuclear Rainbow RJ Osanna Championklasse Anw.Dt.Ch VDH, CAC, CACIB, BOB[/B] [IMG]http://r.foto.radikal.ru/0704/60/b0479d3fb6c4.jpg[/IMG] [IMG]http://r.foto.radikal.ru/0704/4b/60a4e63e4564.jpg[/IMG]
-
@Pretoria [SIZE=4][COLOR=blue]Gratulacje dla Tecli !!!!![/COLOR][/SIZE]:Cool!: :klacz: :Cool!: :klacz: :Cool!: :klacz: Powodzenia na kolejnych wystawach:multi:
-
@Aga 4 Powiem nieskromnie ho.... zazdroszczę Tobie takiego Bysia:multi: Bardzo żałuje że nie zostałem w Berlinie do końca ,tam to dopiero Bysio odniósł sukces:crazyeye: :laola: Jeszcze raz gratule do Bysiorka!!!!
-
@Aga4 [SIZE=4][COLOR=seagreen]Gratulacje dla Bysia!!!![/COLOR][/SIZE]:multi: :multi: :multi: Ho ho III miejsce Najlepszy Pies II gr.:crazyeye: :Rose: :bigcool: Aga tak trzymać!!!:klacz: :klacz: :klacz:
-
[quote] [quote name='Marek z Gromem']Normalnie nauka kosztuje ale dostanie ja Aga4 za darmo Janusz tez moze sobie poczyc czy uda wam sie poczytac ze zrozumieniem tego nie wiem ale trzymam kciuki. [/quote] [B]@Marek z Gromem[/B] Zgadzam sie z tobą nauka kosztuje:p :p :p Marek też może sobie poczytać ze zrozumieniem:p trzymam kciuki. [B]Kończąc twoimi słowami[/B]: [quote] Życze Miłej lektury jak zrozumiecie a dogomania jeszcze bedzie istnieć dajcie znać. [/quote]
-
@RJO Aaaa to już wiem dlaczego dzisiaj do mnie cały czas pisała Natalia pytała mi się czy Karmen ma szczeniaczki,wiesz ona tak bardzo chciała szczeniaka z tego miotu czy w tej rezerwacji pomyślałaś o niej??? Nie miałem dzisiaj czasu z nią porozmawiać:talker: :loveu: Nie pytam o nic ,nie chcę zapeszać niech maluchy się chowią:multi: :multi: [B]No i gratulacje dla Karmen!!!!! i[/B] :buzi:
-
[quote name='aga4']Witam Panie Marku z Gromem :p oficjalnie się zrobiło.... Naprawdę niezmiernie się cieszę że tak wnikliwie przegląda Pan i czyta moją stronkę www;) Dla przypomnienia bo widać że Pan zapomniał o co kiedyś pytał - cytacik. I proszę sobie wyobrazić że zostało to poprawione na "Nasze psy są zwyciezcami [COLOR=black][B]wystaw[/B][/COLOR] w/w krajów" Nie wiem dlaczego mnie Pan atakuje, próbuje wytknąć błędy z mojej strony których nie popełniłam :-o Prosze mi powiedzieć, bo może ja o czymś nie wiem:p , czy moje psy dostając takie kartoniki z tytułem Zw Wystawy, mając ten sam tytuł zaznaczony w karcie oceny (a mam takich kilkanaście:evil_lol: ) automatycznie dostały BIS-a na tych wystawach??? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/57/879f33cee61396ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/57/b9acdef2cd436cca.jpg[/IMG][/URL][/quote] [QUOTE] @ Marek z Gromem [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/61/69ff6d6f568dce5d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/61/bd9a267e7fba2bec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/61/9b18c5e7d81f03ba.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze raz bardzo dziękuje za zainteresowanie się tekstami umieszczonymi na mojej stronie www :cool1: [/QUOTE] @Aga 4 "Krótka piłka" ma to do siebie że: ani beee :shake: ani meeee :shake: anii kukuryku :shake: nie wspominając o słowie przepraszam:p :cool1: :mad:
-
[B]:multi: Wzięte z NOWOŚCI--[/B] @RJO Czy do Ciebie listonosz nie chodzi??????:placz: [SIZE=4][COLOR=blue]NOWOŚĆ!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Dzisiaj na Walnym Zgromadzeniu Członków oddziału ZK Poznań[/COLOR] [B]Hodowla Osanna jako jedyna z grona nagrodzonych hodowli oddziału poznańskiego otrzymała dwa puchary honorowe za Zwycięzców Świata:multi: :multi: :multi: a także właścicielce Pani Renacie Jasińskiej przyznano brązową odznakę oddziałową za zasługi i wkład jaki wnosi do kynologi.[/B] Mimo nieobecności Pani Renaty ,zostało to nagrodzone gromkimi brawami:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Tak się tym cieszę że zapomniałem pogratulować więc obecnie to czynię: [SIZE=3][COLOR=purple][B]Gratulacje dla Osanna[/B] :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
-
Aby nie zaśmiecać różnych tematów ,proponuje miłośnikom rasy Ca de Bou ,luźne rozmowy:talker: na różne tematy dotyczące swoich ulubieńców,rasy itp...........:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [B]Zapraszam Wszystkich!!!!!! [/B]
-
@RJO Czy do Ciebie listonosz nie chodzi??????:placz: [SIZE=4][COLOR=blue]NOWOŚĆ!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Dzisiaj na Walnym Zgromadzeniu Członków oddziału ZK Poznań[/COLOR] [B]Hodowla Osanna jako jedyna z grona nagrodzonych hodowli oddziału poznańskiego otrzymała dwa puchary honorowe za Zwycięzców Świata:multi: :multi: :multi: a także właścicielce Pani Renacie Jasińskiej przyznano brązową odznakę oddziałową za zasługi i wkład jaki wnosi do kynologi.[/B] Mimo nieobecności Pani Renaty ,zostało to nagrodzone gromkimi brawami:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='R.J.Osanna']Janusz45 Uważam, że najlepszym treningiem dla psów są dlugie spacery, połączone z bieganiem do woli z innym psem [ psami ]. Pies sam wybiera co chce robić i w jakim tempie, a szczęście ma dosłownie " wymalowane " na pysku. [ nawet Marek z Gromem to zauważył na zdjęciach :lol: ]. A potwierdzeniem tego [ dla mnie - oczywiście ] są wspaniałe opisy w kartach ocen, np : "doskonała kondycja wystawowa " " piękna muskulatura ", itp.:lol:[/quote] Witaj RJO!!!:multi: Zgadzam się z Tobą (długie spacery) ja jeszcze do tego wykorzystuję naturalne pochylenia terenu (to wszystko pies robi bez dodatkowych obciążen) Ca de Bou to nie Pity {nie polecam takiego typu treningu nowicjuszom} w zupełności wystarczy spacerek tak jak pisze RJO.Mam dwie tzw. trasy jedna o dł. 5km druga 10 km --pierwsza jest płaska ,--natomiast druga opiera się na wzniesieniach pod różnym kątem. Jedno ze zdjęć trasa nr II [IMG]http://q.foto.radikal.ru/0702/984c884dbc3d.jpg[/IMG]