Jump to content
Dogomania

Janusz45

Members
  • Posts

    591
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Janusz45

  1. 1010 BIG CARDINALITY Tołdi [img]http://i011.radikal.ru/0711/10/4f9496dd00ab.jpg[/img] 1011 IKAR CHEVALIER Osanna [img]http://i036.radikal.ru/0711/ce/92fc300b3ee1.jpg[/img] 1012 NUCLEAR RAINBOW RJ Osanna [img]http://i037.radikal.ru/0711/f6/444122d72775.jpg[/img] 1013 VANGOG [img]http://i048.radikal.ru/0711/12/a4df38a9a40a.jpg[/img]
  2. 1004 ODYSSEUS RJ Osanna I doskonała NJ.ZwPL,Zw Eur Śr i Wsch [img]http://i034.radikal.ru/0711/22/341165eb16cd.jpg[/img] 1005 ORLANDO RJ Osanna [img]http://i025.radikal.ru/0711/7c/f594becbaacb.jpg[/img] 1006 ASIFABAD Sanatana Dharrma 1007 NOSTROMO RJ Osanna [img]http://i013.radikal.ru/0711/69/c28f24f753df.jpg[/img] 1008 DYMITR z WIERZBOWEJ zWięckowej Rodziny [img]http://i032.radikal.ru/0711/f2/440317dfc732.jpg[/img] 1009 ARES Ling Thao [img]http://i009.radikal.ru/0711/32/fbb724235d05.jpg[/img]
  3. @All Fotki Ca de Bou z Poznańskiej Wystawy 1001 DARDO z Więckowej Rodziny III wybitnie obiecująca [img]http://i002.radikal.ru/0711/62/eea7cca225ad.jpg[/img] 1002 PETER PAN RJ Osanna I wybitnie obiecująca [img]http://i020.radikal.ru/0711/a7/ff7992e438dd.jpg[/img] 1003 Sanatana Dharma ZAK FOR Ling Thao II [img]http://i008.radikal.ru/0711/44/0ccf347faa3f.jpg[/img]
  4. [B]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH O PUCHAR EUROPY ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ 10-11.XI.2007 POZNAŃ[/B] [B]stawka Ca de Bou[/B] kl.szczeniąt 1001 DARDO z Więckowej Rodziny wybitnie obecująca III 1002 PETER PAN RJ Osanna wybitnie obiecująca I 1003 Sanatana Dharma ZAK FOR Ling Thao wybitnie obecująca II kl.młodzieży 1004 ODYSSEUS RJ Osanna I doskonała NJ.ZwPL,Zw Eur Śr i Wsch 1005 ORLANDO RJ Osanna doskonała II Kl pośrednia 1006 ASIFABAD Sanatana Dharrma doskonała II 1007 NOSTROMO RJ Osanna doskonała I R.CACIB CWC kl,otwarta 1008 DYMITR z WIERZBOWEJ zWięckowej Rodziny dskonała CWC KL-Championów 1009 ARES Ling Thao doskonała 1010 BIG CARDINALITY Tołdi doskonała II 1011 IKAR CHEVALIER Osanna doskonała I CWC,CACIB,NDPwR,ZwPL,Zw Eur Śr Wsch 1012 NUCLEAR RAINBOW RJ Osanna doskonała III 1013 VAN GOG doskonała III [B]SUKI[/B] kl.szczeniąt 1014 ZARCO BERTE for Ling Thao wybitnie obiecująca ,Najlepsze Szczenię kl młodzieży 1015 Kolekcja Zołotoy Lisi DANCING STAR doskonała II 1016 GUNAKO Jaropelek doskonała I, MłZwPL,MłZw Eur Śr i Wsch kl otwarta 1017 DENIZA Gaba Stada doskonała II 1018 HEXA z Łąckiego Sadu doskonała I CWC, R.CACIB kl Championów 1019 KARMEN LAST LACKY'S GIRS Osanna doskonała CWC,CACIB,NDSwR,ZwPL,Zw Eur Śr i Wsch, BOB Kl.weteranów 1020 ERIESSE DEL ESPANA Osanna doskonała ,NW
  5. @All Druga sunia równie urocza jak pierwsza:multi: [img]http://i049.radikal.ru/0711/87/e23e6759abf0.jpg[/img] [img]http://i043.radikal.ru/0711/9f/14592026ce06.jpg[/img] [img]http://i044.radikal.ru/0711/3a/e63a880bdc40.jpg[/img] [img]http://i040.radikal.ru/0711/60/270d702ca607.jpg[/img] [img]http://i006.radikal.ru/0711/fe/f17bb944cc74.jpg[/img]
  6. @All Czas na sunieczki,oto pierwsza Dama tego miotu:loveu: [img]http://i019.radikal.ru/0711/9f/fae2d1c3a8f0.jpg[/img] [img]http://i012.radikal.ru/0711/22/e36bdfac640f.jpg[/img] [img]http://i013.radikal.ru/0711/1e/01c4bf756c86.jpg[/img] [img]http://i011.radikal.ru/0711/78/8d4836299d2b.jpg[/img] [img]http://i028.radikal.ru/0711/1c/e164693d6ec5.jpg[/img]
  7. @All Wstawię najnowsze zdjęcia drugiego pieska z miotu Nuclear Rainbow RJ Osanna X Duna Mea Praetoria Caesareum [img]http://i043.radikal.ru/0711/e8/e9d58a24d7fa.jpg[/img] [img]http://i002.radikal.ru/0711/99/a7be3e09db9c.jpg[/img] [img]http://i038.radikal.ru/0711/dc/f00e963506c2.jpg[/img] [img]http://i025.radikal.ru/0711/ff/87574822c993.jpg[/img] [img]http://i022.radikal.ru/0711/00/77c0a38ddf76.jpg[/img]
  8. @All Nowe jeszcze cieplutkie zdjęcia moich maluszków ,mają już trzy tygodnie ,jako pierwszy będzie piesek[COLOR=red][B] Alfa JB-Sapiens Rex[/B][/COLOR] [IMG]http://i012.radikal.ru/0711/df/5ff46086789a.jpg[/IMG] [IMG]http://i030.radikal.ru/0711/e2/485ee81399bc.jpg[/IMG] [IMG]http://i042.radikal.ru/0711/2f/a31b671769a0.jpg[/IMG] [IMG]http://i047.radikal.ru/0711/97/6739e2e39158.jpg[/IMG] [IMG]http://i038.radikal.ru/0711/15/6e0c8d204bdd.jpg[/IMG]
  9. [img]http://i029.radikal.ru/0711/9d/62bde2af5693.jpg[/img] [img]http://i034.radikal.ru/0711/05/aa500d2e91f5.jpg[/img] [img]http://i007.radikal.ru/0711/f3/1390eb148d47.jpg[/img] [img]http://i032.radikal.ru/0711/14/9f4abe54286c.jpg[/img] [img]http://i009.radikal.ru/0711/b2/52f79a277879.jpg[/img]
  10. @All Dzień jak co dzień:lol: zawsze razem i swobodna przestrzeń:multi: dewizą naszego sukcesu:evil_lol: [IMG]http://i012.radikal.ru/0711/67/d6c5b72bef62.jpg[/IMG] [IMG]http://i017.radikal.ru/0711/de/d0d72d6ee87b.jpg[/IMG] [IMG]http://i013.radikal.ru/0711/40/39ef8b9e7605.jpg[/IMG] [IMG]http://i024.radikal.ru/0711/d3/542c850a7fb7.jpg[/IMG] [IMG]http://i037.radikal.ru/0711/a8/c23b260ebe99.jpg[/IMG]
  11. @All foto Nostradamus RJ Osanna z Korei [IMG]http://i005.radikal.ru/0710/42/05f28cabd5d0.jpg[/IMG] [IMG]http://i017.radikal.ru/0710/c6/13b0ad7b103c.jpg[/IMG] [IMG]http://i019.radikal.ru/0710/2f/61762af07f78.jpg[/IMG]
  12. @All Już wiem co z Championatem Korei i Japoni w jednym jak i w drugim przypadku trzeba zdobyć po 4 CAC -no to jeszcze daleka droga przed "Adamem " by zakończyć Championat Korei a teraz moje małe Championki PSY [IMG]http://i026.radikal.ru/0710/25/d670f932e420.jpg[/IMG] [IMG]http://i033.radikal.ru/0710/4b/af83c1e83546.jpg[/IMG] [IMG]http://i012.radikal.ru/0710/55/e891f7c62e68.jpg[/IMG] [IMG]http://i016.radikal.ru/0710/94/45a7b09748dc.jpg[/IMG] [IMG]http://i029.radikal.ru/0710/e4/f65b1df154d2.jpg[/IMG] [url]http://i013.radikal.ru/0710/6a/8f0bae57012e.jpg[/url] [url]http://i015.radikal.ru/0710/c2/27f3583dfb34.jpg[/url] [url]http://i004.radikal.ru/0710/0b/2beceb571c3d.jpg[/url] SUCZKI [url]http://i023.radikal.ru/0710/e1/e3b2130af59f.jpg[/url] [url]http://i035.radikal.ru/0710/3f/237acb57b66f.jpg[/url] [url]http://i006.radikal.ru/0710/5d/936d1cb3a20b.jpg[/url] [url]http://i007.radikal.ru/0710/38/81372879d829.jpg[/url] [url]http://i041.radikal.ru/0710/08/61af839e3a9b.jpg[/url] [url]http://i031.radikal.ru/0710/c6/0f208ed42f00.jpg[/url] [url]http://i002.radikal.ru/0710/04/00b7e7448a9a.jpg[/url] [url]http://i007.radikal.ru/0710/e5/726eb677dc06.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Przypominam maksymalna ilość zdjęć w poście to 5[/COLOR][/B]
  13. @All [SIZE=4]W dniu dzisiejszym polskie Ca de Bou [/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=5]NOSTRADAMUS R.J.OSANNA [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Zdobył na wystawie w Korei CACIB,NDPwR, oraz III miejsce w grupie II[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=purple]Jest to pierwsze Ca de Bou na Świecie wystawiane w tym kraju[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=seagreen]Moje gratulacje dla właściciela i szefowej Clubu na Dolekim Wschodzie[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [B][COLOR=black]Powiem nieskromnie że uczestniczyłem osobiście w transporcie tego psa na Daleki Wschód (Władywostok) i jest mi niezmiernie miło dostawać takie informacje[/COLOR][/B] [B]Z tego co mi wiadomo to CACIB w Korei jest równoznaczny z Championem Korei jednak nie jestem pewien na 100%. może ktoś wie????[/B]
  14. @All 24.08.2008 w Mechelen (Belgium) odbędzie się specjalistyczna wystawa rasy Ca de Bou sędziować będzie były Prezydent Hiszpańskiego Clubu Ca de Bou Mr Sergio Gual Fournier ,zapowiada swoją obecność na tej wystawie obecny Prezydent Bartolomé Canellas Cardona .Dla wszystkich Ca de Bou przewidziane są nagrody a dla najlepszych zostały ufundowane przez Hiszpański Club Ca de Bou. link do tej wystawy [URL="http://www.kvsr.be/"][COLOR=#800080]http://www.kvsr.be/[/COLOR][/URL] [FONT=Arial][/FONT] Jak widać nareszcie zaczyna sie coś dziać ,nowe władze Spanish Ca de Bou Club co za tym idzie nowe myślenie-otwarcie sie na zewnątrz , tym razem na Europę ,mam nadzieję że Club Hiszpański nie poprzestanie na tej wystawie -propagować (reklamować )rasę Ca de Bou .Życzę sobie i innym by ta pierwsza belgijska jaskółka była zaczątkiem wielkiej fali wystaw pod patronatem Hiszpańskiego Clubu Ca de Bou. Osobiście myślę że będe na tak szacownej imprezie może nawet z 3-4 Ca de Bou
  15. [img]http://i010.radikal.ru/0710/8f/93ff276e789c.jpg[/img] [img]http://i001.radikal.ru/0710/5f/f21435fcffdc.jpg[/img] [img]http://i010.radikal.ru/0710/c4/83395e6fcfb5.jpg[/img] [img]http://i008.radikal.ru/0710/61/4bb0e5c4cee9.jpg[/img]
  16. !7.10 2007 w hodowli JB-Sapiens Rex przyszły na świat pierwsze szczeniaki Ca de Bou Ze skojarzenia IntCh Nuclear Rainbow RJ Osana X ChPl Duna Mea Praetoria Caesareum Mama jak i maluszki czują się wyśmienicie:multi::multi::multi: są dwa pieski i dwie suczki [IMG]http://i044.radikal.ru/0710/02/88a8c1bda7d9.jpg[/IMG] [IMG]http://i001.radikal.ru/0710/9f/576eac5c93dc.jpg[/IMG] [IMG]http://i007.radikal.ru/0710/4c/cd4bf1694fe0.jpg[/IMG] [IMG]http://i045.radikal.ru/0710/66/0eef4616d3c5.jpg[/IMG]
  17. @All Dortmund dzień trzeci >> po wzmaganiach konkursowych minionych dwóch dni przyszedł czas na luuuuzzzziiikkk czas przyjemności:multi:zakupy. Ponieważ interesują mnie Charty tak samo jak Ca de Bou ,więc byłem obecny przy ringu Chrtów Rosyjskich "Borzoj" oraz kibicowałem stawce Charta Afgańskiego. Ten przepiękny Borzoi jest z hdowli polskiej na stałe przebywa w Niemczech 4466 Złoty Laur Stepowy Goniec [IMG]http://i039.radikal.ru/0710/69/bd4a77e069a4.jpg[/IMG] Nasza faworytka w Afganach ostatecznie zajęła drugie miejsce [IMG]http://i027.radikal.ru/0710/ca/ff47c482944c.jpg[/IMG]
  18. @All Porozmawiajmy jeszcze o wystawie :lol: w Dortmund OK Dla mnie wystawy to nie tylko wystawienie psa ,zdobycie brakujących "oczek" to także są właściciele -a konkretnie wymiana doświadczeń oraz omawianie wymiany materiału hodowlanego.Miałem przyjemność kolejny raz spotkać się z Gery&Mario ,jeżdżą oni na wystawy całą roidziną podobnie jak my ,wystawiają Ca de Bou oraz Dogi Niemieckie.Klimat naszych spotkań był taki sam ,nie miało znaczenia czy Gery brała BOB ,czy tak jak ja teraz zdobyłem swoim psem BOB [IMG]http://i036.radikal.ru/0710/5a/c43ea1173507.jpg[/IMG] W Dortmund można spotkać wielu Polaków na stałe mieszkających w tym mieście i świetnie rozmawiających po polsku do takich osób należał nasz parkingowy Zdzichu (emigracja z lat 76) oraz wiele innych przemiłych osób które poznaliśmy > z różnych przyczyn emigrowały w 81r
  19. @All A teraz przejdźmy ponownie do wystaw psów w Dortmund:lol: Drugi dzień: NATIONALE-ZUCHTSCHAU 2007 [IMG]http://i045.radikal.ru/0710/28/bb8b59644876.jpg[/IMG] [IMG]http://i018.radikal.ru/0710/db/1c39398e0f18.jpg[/IMG] [IMG]http://i029.radikal.ru/0710/44/09b514893f1a.jpg[/IMG] [IMG]http://i036.radikal.ru/0710/d6/aeeee810bf5c.jpg[/IMG] [IMG]http://i043.radikal.ru/0710/ad/857b2bc13cc8.jpg[/IMG] [URL]http://i011.radikal.ru/0710/2d/2fad52967c31.jpg[/URL] [URL]http://i005.radikal.ru/0710/16/fc8ae9990487.jpg[/URL] [URL]http://i032.radikal.ru/0710/29/b9b8c2eb20ce.jpg[/URL] [URL]http://i034.radikal.ru/0710/ef/7ab5936a851a.jpg[/URL] [COLOR=red]Max ilość fotek w poście to 5[/COLOR]
  20. @All Istotną sprawą jest to iż na takich wystawach VDH jak BUNDESSIEGER i EUROPASIEGER zdobyty CAC liczy się podwójnie 2XCAC:multi:
  21. [B]Hund & Pferd[/B] [IMG]http://i001.radikal.ru/0710/13/84d6528e52eb.jpg[/IMG] [IMG]http://i037.radikal.ru/0710/85/53a04bd8afdb.jpg[/IMG] [IMG]http://i039.radikal.ru/0710/93/39b9526db7e9.jpg[/IMG] [IMG]http://i043.radikal.ru/0710/c6/ccdfab0c86ba.jpg[/IMG] [IMG]http://i015.radikal.ru/0710/a0/4dbdd4abccb0.jpg[/IMG] [URL]http://i036.radikal.ru/0710/2f/734bd5f4e850.jpg[/URL] [URL]http://i013.radikal.ru/0710/a9/7f81c070f780.jpg[/URL] [URL]http://i020.radikal.ru/0710/9b/cd1746284abc.jpg[/URL] [URL]http://i023.radikal.ru/0710/51/7f52b8892e0d.jpg[/URL] [COLOR=Red]Max ilość fotek w poście to 5[/COLOR]
  22. @All W pierwszym dniu wystawy czyli BUNDESSIEGER dla Ca de Bou Pan sędzia Miroslav Zidar (SLOV) sprawdzał charakter każdego wystawianego psa w rasach Ca de Bou i DA .Polegało to na tym iż piszczał piszczałką na każdego psa a następnie rzucał nią w kierunku opisywanego psa:crazyeye:,wszystkie psy ten test zaliczyły spokojnie i prawidłowo:multi:
  23. @All Kilka słów o wystawie: Wystawa odbywa sie w Dortmund , kompleks hal (Westfalenhalen) temat przewodni wystawy to [B]HUND & PFERD [/B].Tak naprawdę równocześnie odbywają się dwie wystawy psów w tym samym czasie BUNDESSIEGER-ZUCHTSCHAU 2007 oraz NATIONALE-ZUCHTSCHAU 2007 psy są podzielone w danym dniu na odpowiednie grupy wystawowe i tak w tym roku : 12.10.2007 BS gr 2,4,7 Nat. gr 3,5,8,10 13.10.2007 BS gr 1,6,9 Nat. gr 2,4,7 14.10 2007 BS 3,5,8,10 Nat. 1,6,9 Zgodnie z tematem przewodnim Pies&Koń na innych halach kompleksu Westfalenhalen odbywają się wystawy,zawody,widowiska z udziałem koni i psów.Jest to impreza godna polecenia, ten rok to już trzeci raz mojej obecności na tej wystawie i zawsze mnie czymś zaskakuje ,na pochwałę zasługuje organizacja tej wystawy oraz cała otoczka z tym związana parkingi,hotele itp.
  24. 32 Nuclear Rainbow RJ Osanna V1,VDH,CAC,CACIB,BUNDESSIEGER, BOB [IMG]http://i007.radikal.ru/0710/6a/bc17c6861295.jpg[/IMG] [IMG]http://i022.radikal.ru/0710/18/ee2295ee7cb1.jpg[/IMG] [IMG]http://i004.radikal.ru/0710/70/f6693e8740a0.jpg[/IMG] [IMG]http://i022.radikal.ru/0710/6e/98ecadbe6bff.jpg[/IMG] [IMG]http://i017.radikal.ru/0710/ea/763b5d0a56bf.jpg[/IMG] [url]http://i018.radikal.ru/0710/e2/ff9c120fbb52.jpg[/url] [url]http://i009.radikal.ru/0710/6b/7eeec3651936.jpg[/url]
  25. 34 Nobless Divine R.J Osanna nie wiem [IMG]http://i005.radikal.ru/0710/82/31421acea17a.jpg[/IMG] [IMG]http://i023.radikal.ru/0710/fa/3baea1641722.jpg[/IMG] [IMG]http://i033.radikal.ru/0710/b6/dc78067e93bd.jpg[/IMG] [IMG]http://i017.radikal.ru/0710/62/c7195c775fbe.jpg[/IMG] [IMG]http://i045.radikal.ru/0710/aa/021cb726e4b7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...