[quote name='Cayenn']Ja tez dostalam juz potwierdzenie:multi:,ale zaplacilam teraz bo nie dam im wiecej ze mnie zdzierac:mad:[/quote]
no właśnie, odnośnie tych dodatkowych opłat to wyczytałam w "psie", że 'wystawcy z zagranicy mogą płacić gotówką w dniu wystawy bez ponoszenia dodatkowych opłat'
no i ja sie nastawiłam na płacenie na miejscu