[quote name='Romas']Aaa, chcialam rzec Aga ,ze piesek ma piekny ogon :-) On go tak na codzien nosi ,bo jesli tak to slicznie .[/quote]
nosi nosi i cudownie nim wywija we wszystkie strony :) i ja tak patrze na moje szczeniaki ogonkowe ( z tego i poprzedniego miotu) i widze ze ogonki sa cudowne...ale jak na razie tylko u szczeniatek u duzych jakos nie moge przywyknac...ale kolejny miot juz bedzie w calosci naturalny...