Pani Ania, która go była u niego w piątek w odwiedzinach mówi, że jest ten pies jest niesamowity.
Jest taki ufny, chciałby się cały czas bawić, zachowuje się jak szczeniak.
to wspaniały pies, ona nie ma po prostu słów, żeby opiesać jaki jest super.:loveu: