Jump to content
Dogomania

Violonczela

Members
  • Posts

    458
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Violonczela

  1. [quote name='Gośka']Hmm, mnie się nasuwa jedna myśl - CIERPLIWY :wink: Czesanie, kąpanie, ciągle męczenie przez psa na zasadzie :rzuć piłeczkę, pogłaskaj, pozajmuj się mną, zrobmy coś razem, nie siedź tak chodź na spacer, itp itd.[/quote] :lol: :lol: To jednak jest pies dla mnie bardzo lubię aktywne psy (nawet bardzo) Może nie chałaśliwe ale aktywne w końcu miałam kiedyś setery irladzkie a to rasa które nie siedzi w jednym miejscu. Jak wcześniej wspomniałam, będąc w towarzystwie goldena coś mnie denerwowało a to było to że on tak spokojnie leżał. Moje psiaki są spokojne jak tylko mogą się na mnie położyć, wtedy od razu zasypiają. Mają również różne potrzeby czasami napada je chandra i trzeba je natychmiast ukochać. Tak posiedzą na kolanach w tulone we mnie przez 5 minut i znowu świat jest piękny, można dalej szaleć. Kocham pudle za ich inteligencję, np. sprzątają swoje zabawki które wcześniej porozrzucały. ______________________ Pozdrawiam Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  2. [quote name='Karka']Śliczne dziewczynki :angel: Violonczela rób co podpowiada serce bo to zawsze wychodzi na dobre :P Gratuluję mamusi i tatusiowi tak ładnych dzieci i życzę maluszkom by trafiły w wyśmienite ręce a gdy podrosną na wystawowe ringi.[/quote] Serce to wiadomo co podpowiada ale rozsądek wciąż :motz: Na razie nie wiem co zwycięży, chyba na razie zdam się na... los , ______________ Pozdr. Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  3. I właśnie na to liczę :fadein: Narazie większa jest do sprzedania a malutka :hmmmm: :niewiem: Właśnie jej szja i włos a poza tym jej pysio mnie całkiem zniewolił :oops: __________________ Pozdr. Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  4. Widzisz teraz dlaczego siedzę i ciągle się zastanawiam :hmmmm: co mam dalej robić. Przez to nie mogę dalej działać konstruktywnie. W domu mam przecież jeszcze trzy dziewczyny i jeszcze jedna :-? nie wiem czy by to mój mąż przetrzymał :roll: ____________________ Violonczla [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  5. Teraz ta troszeczkę większa [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111744.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111745.jpg[/img] i to cały mój miot. ________________ Pozdr. Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  6. Dalszy ciąg castingu dziewczyn: teraz ta mniejsza [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111740.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111741.jpg[/img] ________________ Pozdr. Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  7. Wreszcie mam zdjęcia moich dziewczynek. Jak obiecałam zaraz je Wam pokażę: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111737.jpg[/img] w objęciach hodowcy [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111739.jpg[/img] dwie siostry razem ___________________ Pozdr.Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  8. [quote name='Sonya-Nero'][b]Violonczela[/b] napisz coś o dziewczynkach :D[/quote] Dziewczynki są śliczne !!! Jedna jest mała a druga troszeczkę większa. Obie mają b.ładne główki, mają duże szerokie uszyska. Mała jest obiektem moich westchnień, jest krótsza ma chyba lepszą szyję i ma prześliczną mordeczkę. Włos mała będzie miała obłędny. Większa jest równie piękna też ma piękną sierść jest proprcjonalna bardzo ładnie nosi ogonek. Ruch mają niesamowity, przepiękny wykrok :lol: hopla hopla :lol: Wczoraj robiliśmy zdjęcia mam nadzieję że wyjdą na tyle dobrze że będę mogła bez obaw Wam pokazać. Mała ma charakterek tatuśka, gryzie większą w dupsko a na rękach to cały czas daje :buzi: _________________ Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  9. Gratuluję łapki :beerchug: Zawsze twierdziłam że nasze pudelki są niesamowite, nawet czytają w naszych myślach :lol: _______________ Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  10. [quote name='góral']Cześć :P Czy u Was też jest tyle śniegu. Ja musiałem się namęczyć z łopatą, aby zrobić tunele dla moich czworonogów :P , tyklo się dziwię dlaczego one nie chcą z nich korzystać :evil:[/quote] Pewnie dla siebie zrobiłeś ten tunel :lol:, żeby ci do bucików śnieżek się nie wsypał. Przecież najlepszą frajdą jest buszowanie w śniegu i nagle pokazać się z piękną białą ośnieżoną mordką i innymi cz.ciała. I na tym opisie powinnam poprzestać albo przeskoczyć do momentu jak juz w domu kulki Panicia/Pan odczepi i znowu można wariować w mokrej fryzurze :lol: :lol: :lol: _______________ Pozdr.Violonczela
  11. [quote name='Sonya-Nero']Odbiegając trochę od tematu :roll: cieszę się że u nas jest tak wesoło, miło i przyjemnie :D :D :D :D :D :D[/quote] Ja też się cieszę i tak trzymajmy. Stan Ireny określiłabym zaawansowany i bardzo dobrze, więcej takich pozytywnie zakręconych. Zawsze twierdziłam że dopóki podchodzimy do naszego hobby w pozytywny sposób (dobra zabawa), a nie za wszelką cenę zdobywać wszystko co się da, to jest bardzo dobrze. Życzę wszystkim pozytywnego zakręcenia. ____________________ Pozdrawiam Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  12. Irena&pudle gratulacje :laola: Jaka była stawka w miniaturach (czarno-brązowo-białych), co to za brązowa suka? Ja mam niestety bardzo złe wspomnienia z Głogowa. Ścisk, tłok, dwa czy trzy rodezjany gryzły się prawie na naszym stoliku (dobrze że byłaś na trybunach).Do tego porządkowi którzy przeganiali ze stołami klatkami z hali wystawowej. A potem jeszcze ocena w ringu :roll: W 20-letnim stażu wystawowym nie pamiętam takiej wystawy. _______________ Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  13. Widziałam ten zgryz i jest jak najbardziej w porządku. Jest prawidłowy nożycowy. _________________ Pozdr.Violonczela
  14. [quote name='BiBi'][quote name='Sonya-Nero']Lucky nam zabronił pod groźbą poszukania sobie nowych właścicielek :wink: :wink: :wink:[/quote] Bo wiecie, on jest wbrew pozorom bardzo .... skromny i wstydliwy :P[/quote] Myślę, że nie będzie szukał. Zawsze ma możliwości urozmaicania sobie życia np. wakacje w innym domku. Podwójna dawka miłości, zapewnienie z dwóch stron barwnego życia (wystawy) - gdzie będzie miał lepiej. BiBi nie powiedziałabym że jest taki wstydliwy po tym co widziałam u siebie w domu :oops: :lol: _______________________ Pozdr.Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  15. [quote name='aneta']ueeeeeee tylko 10 msc na wszystkie odmiany??? To mało, nie załapię się - już znam osobniki predendujące o miejsce w 10-ce. A moja w tym roku prawie nie była wystawiana... :bigcry:[/quote] Łączę się z Tobą Aneta :bigcry: u nas też była posucha wystawowa. Zobaczymy jak będzie w tym roku :niewiem: ____________________ Pozdr. Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  16. Sonya mnie też podoba się Lagotto Romagnolo. Fajne egzemplarze widziałam na wystawie w Amsterdamie. Były tam też czarne z białymi znaczeniami (białe skarpetki, biały pysio). Charakterki też mają super bo miałam z nimi bliski kontakt :buzi: Tatuś widzę jak zwykle fotogeniczny- świetne zdjęcie :lol: , więcej takich jajcarskich zdjęć. ___________________ Pozdrawiam Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  17. Brawo BiBi !!! Przez te fotki nasze forum b.ciekawe. Co to jest za japończyk bo jakoś nie za bardzo jestem w temacie. Te nie planowane odcięcia od internetu widzę dużo szkód robi w informacjach np. jak wyżej. ___________________ Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  18. Imionek jeszcze nie mają ale chyba będę musiała już o tym poważnie :wink: pomyśleć. _____________ Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  19. [quote name='Sonya-Nero'][b]Violonczela[/b] :hand: , a jak dziewczynki z czarnej włóczki, mają już jakieś imionka :question:[/quote] Niestety nie mogę się pochwalić maluszkami bo nie ma czym zrobić zdjęć, a na pewno byłoby czym. Już dokazują, przeprowadzają walki psów a na mój głos ta mała macha tak ogonkiem że o mało jej się nie urwie. Są dokarmiane. Mała bardzo szybko załapała że to co jest na spodeczku to jest do jedzenia. Natomiast większej trzeba jedzonko paluszkiem wkładać do pysiaczka. Mają bardzo fajne uszyska, wg mnie dość duże i szerokie - będzie miał na czym włos rosnąć. Na pewno są śliczne bo od takiej dawki miłości (całowane przeze mnie i opieka trzech mamusiek) nie może nic brzydkiego wyrosnąć. Suszek po spacerach pierwszy sprawdza czy wszystko jest wporządku i znosi im do kojca zabawki co powoduje zatargi z Melasią. Velvia super dzieciaczki i na tym niebieskim tle z tymi niebieskimi oczkami świetnie. ____________________ Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  20. Violonczela

    klub pudla

    Dostałam długo oczekiwany biuletyn. Dzięki ! ____________________ Pozdrawiam Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  21. [quote name='góral']A ja gratuluję Polskim średniakom... :P[/quote] Oj sorki :oops: . Oczywiście dla średniaczków też ogromne gratulacje!!! :laola: :laola: _________________ Pozdr Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  22. :laola: :laola: Hura! Hura! :multi: Wielkie gratulacje dla Lukusia. Byłem zobaczyłem, zdobyłem i wygrałem - Słowenia 2005 Tak trzymaj :ylsuper: ____________________ Pozdrawiam Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  23. [quote name='Sonya-Nero']A ja się też ustawiam w kolejce po zdjęcia: widzących :o morelek i oczywiście panienek z czarnej włóczki :D[/quote] Moje maluchy już od poniedziałku stoją na nóżkach :B-fly: Najpierw były to pojedyńcze kroczki i trzy kulnięcia a świat wirował w :tard: Jak już wszystko przestawało wirować to świat nadal był oglądany z pozycji horyzontalnej. Wczoraj to już kombinowały jak wyjść z posłanka i nawet próbowały się zagryźć ale nadal jest trudno w przeciwnika trafić. Zdjęcia będę robiła w weekend jak przyjedzie mój specjalista z aparatem. Na razie pracuję nad zmianami na mojej stronie, będą tam też zdjęcia dziewczątek. _____________________ Pozdrawiam Violonczela
  24. [quote name='Sonya-Nero']Tak tu kukają i kukają i ani BEE ani MEE ani KUKURYKU :wink: :nono:[/quote] Hej :hand: Szybciutko Wam napiszę bo chwilowo szefa na mnie nie :o W domu mam problemy z interenetem bo są jakieś roboty na kablach ale jak tylko się uporają to będę bardziej aktywnie uczestniczyć. ____________ Violonczela [url]www.lindeza.webpark.pl[/url]
  25. Myślę że p. Agnieszce która jest właścicielką tej strony ale na pewno nie Tobie :fadein:
×
×
  • Create New...