[b]Eclairs[/b] super że już lepiej z psiakiem, sprubój mu dać jeszcze polizać trochę naturalnego miodu, na gardziołko jest doskonały :lol:
Programu w tv niestety, /a może dobrze, / nie oglądałam, przynajmniej zaoszczędziłam sobie troche nerwów. U mnie na osiedlu też jes coraz więcej piesków typu bull :cry: chociaż bardzo mi się podobają ich mordki, staram się je omijać, przynajmniej jak idę ze swoim. :roll: