Jump to content
Dogomania

Juzaczka

Members
  • Posts

    103
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Juzaczka

  1. Mam nadzieję, że Was nie znudzam :-) Dzisiejszy poranek we Włocławku był słoneczny, więc pstryknęliśmy kilka fotek :-) [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/22.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/23.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/24.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/25.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/26.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/27.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/28.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/29.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/30.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/31.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/32.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/33.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/34.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/35.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/36.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/37.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/38.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/39.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/40.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/41.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/42.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/43.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/44.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/45.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/46.jpg[/img]
  2. Może rzeczywiście troche nieprecyzyjnie się wyraziłem :-)
  3. Dżentelmen ma 11 lat i jest suczką :eviltong:
  4. Wczorajsza sesja :) [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/12.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/13.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/14.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/15.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/16.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/17.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/18.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/19.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/20.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/21.jpg[/img]
  5. nieeee :-) od 7 tygodnia życia cały czas z nami :-) a ma już 11 lat, mój pierwszy pies :-)
  6. hehe :-) "miotełka" jest rzeczywiście nie do pobicia! megapies :-) zjechała już z nami pół polski! każdemu kto się waha mogę śmiało powiedzieć, że adopcja jakiegoś psiaka to chyba najlepszy sposób na fantastycznego przyjaciela... dla mnie moja "znajdka" nie ma wad :-)
  7. Kilka fotek z ostatniego spaceru :-) [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/1.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/2.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/3.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/4.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/5.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/6.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/7.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/8.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/9.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/10.jpg[/img] [img]http://www.sepis.pl/forum/psy/11.jpg[/img]
  8. Fakt, że jużaki są wymagające... Ale moim zdaniem nie bardziej niż inne duże psy. Powszechnie panująca opinia jest niezwykle dla rasy krzwdząca :-( Są to cudowne psy w stosunku dla członków rodziny - a że są nieufne w stosunku do obcych - takie mają być :-) Napewno jednak można je bez problemu opanować i "stworzyć" sobie przyjaciela na którym można polegać. Nasz Bajka fantastycznie zaakceptowała małą Miśkę, super się razem bawią i nie ma żadnych problemów - a na spacerach jedna staje w obronie drugiej :-) Dowód tutaj: Miśka i Bajka [IMG]http://psiarnia.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.sepis.net/filmiki/bajka_miska.wmv"][COLOR=#0000ff]http://www.sepis.net/filmiki/bajka_miska.wmv[/COLOR][/URL] Bajka - wodne szaleństwa [IMG]http://psiarnia.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.sepis.net/filmiki/bajka_woda.wmv"][COLOR=#0000ff]http://www.sepis.net/filmiki/bajka_woda.wmv[/COLOR][/URL]
  9. Śliczny chłopak :-) Oby w końcu mu się udało...
  10. Ale generalnie wszyscy zgdzacie się, że poprzez USG można dokładnie określić wielkość i wiek szczeniąt, tak? Bo na tym mi najbardziej zależało... kiedy robiłem USG mojej suczce, która się do nas przybłąkała. No i to wszystko poszło w złym kierunku :-( Na szczęście sunia czuje się już prawie "normalnie"...
  11. Dzięki za odpowiedź :-)
  12. Mam pytanie - wiecie może z jaką dokładnością można określić wielkość psiaków w brzuchu suni właśnie poprzez USG? I z jaką dokładnością dobry wet jest w stanie policzyć liczebność miotu?
  13. To fakt, biegać to one mają gdzie :D A dziś nad nami latał ogromny ORZEŁ :)
  14. A tu nowe, dzisiejsze foteczki psiej bandy made in Sepis :D [img]http://www.sepis.net/strzala1/37.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/38.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/39.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/40.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/41.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/42.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/43.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/44.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/45.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/46.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/47.jpg[/img]
  15. Witam, macie może adresy stronek hodowli tych psiaków? Będę wdzięczny :-) Pozdrawiam Kuba
  16. Aparat to zwyczajny Sony Cyber-shot DSC-p200 :) No i odrobina obróbki... :D
  17. Wygrzebałam jeszcze kilka fotek, to wklejam... [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/57.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/58.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/59.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/60.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/61.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/62.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/63.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/64.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/65.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/66.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/67.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/68.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/69.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/70.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/71.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/72.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/73.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/74.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/75.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/76.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/77.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/78.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/79.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/80.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/81.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/82.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/83.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/84.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/85.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/86.jpg[/img]
  18. :-) Miśka (tak ma na imię) jest niesamowita... W sobotę wzięliśmy ją na kocią wystawę do Wrocławia (Marta wystawiała kota - a ja spałem z psem w samochodzie i zwiedzałem Wrocław), no i jak spałem to otwierałem okna w aucie do połowy, a Miśka siedziała mi na brzuchu i każdego kto przechodził koło samochodu musiała obwarczeć (a jak jeden chciał zajrzeć to mało życia nie stracił...), także mogłem spac spokojnie :-) A duże miasto, ruch, tramwaje, roboty drogowe, tłumy w ogóle jej nie przerażają - patrzy na mnie i dziarsko maszeruje :-) Świetny pies. A tak przy okazji - chyba znamy już scenariusz jej zaginięcia :-( Jak jechalismy do Wrocławia, to przy polnym zadrzewieniu zatrzymaliśmy się na siku... Wesoły pies zmienił się nie do poznania, Miśka bała się wyjść, jak ją wyciągnąłem, to przykleiła mi się do nogi (ale już bez radosnych podskoków)... Jak sią załatwiliśmy i zawróciłem do samochodu, to biegiem do niego poleciała, wskoczyła i zaczęła się trząść! Uspokoiła się dopiero po pół godzinie... Następne postoje brała już na luz, jak się przekonała, że jej nie zostawimy... Także najprawdopodobniej została wyrzucona z samochodu i zostawiona... Ale to już przeszłość - teraz ma kanapę i w ogóle :-)
  19. W takim razie ciesze się, że się podoba :D A tak z przymróżeniem oka: nasz BIS wystawy :D Miśka, zeszłoponiedziałkowa znajdka (Wątek adopcje - Terier zarzeczewski - [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30021[/url] ) [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/21.jpg[/img]
  20. Z małych tylko Norfolk i gryfonik wpadły mi pod nogi :( Praktycznie wszystkie fotki co miałam są wyżej :( Następnym razem wywiem się wcześniej komu pstrykać :D Pozdrowienia od Jużaczki, jej przybranej kumpeli Miśki (Terier zarzeczewski z wątku na adopcjach) i trzech kotów perskich :D
  21. [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/28.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/29.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/32.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/33.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/34.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/36.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/37.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/38.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/39.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/40.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/41.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/42.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/43.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/44.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/45.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/46.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/47.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/48.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/49.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/50.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/51.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/52.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/53.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/55.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/56.jpg[/IMG]
  22. Gdyby ktoś był zainteresowany, przesyłam foteczki z Włocławka :) [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/1.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/35.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/2.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/3.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/4.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/9.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/7.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/10.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/11.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/17.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/12.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/13.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/14.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/16.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/18.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/19.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/54.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/20.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/22.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/23.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/24.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/25.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/wystawy/wloclawek2006/26.jpg[/img]
  23. Co do imienia - próbowałem na nią wołać Sonia, Nuka, Nora, Sara, itd., itp. Jak zawołałem Miśka (Misia) to spojrzała, więc być może tak na nią wołali poprzedni właściciele - chyba zostaniemy przy Miśce :-)
  24. Co tu dużo gadać - jest idealna :-)
  25. A to foteczki z dzisiejszego spacerku: [img]http://www.sepis.net/strzala1/25.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/26.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/27.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/28.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/29.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/30.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/31.jpg[/img] [img]http://www.sepis.net/strzala1/32.jpg[/img]
×
×
  • Create New...