Pierwsze to kawałek Karpackiego,drugie to ratusz od strony Białki,trzcie to jak się kiedyś mawiało,Lenin patrzy co Dzierżynski robi:evil_lol:
Ulica Lenina wrociła do dawnej 3-go Maja.
Aktualne zdjątka Walentynek są na stronie Eli [url=http://www.sabadiana.republika.pl]SABADIANA (FCI)Poodle miniatures,?dwarfs and toys[/url]
Te są z kwietnia..........
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0bb81c6b1930e7021e0d991504026f4a,10,19,0.jpg[/IMG]
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1ae54e62a36af1e213a985c9d25a88f7,10,19,0.jpg[/IMG]
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0450edd382629323b20a7b655614fc43,10,19,0.jpg[/IMG]
Tutaj z zastępczą mamą...........
Gosia,zawsze możesz sięgać do archiwum:p