Za szybcy jesteście dla mnie.
Ja lata całe nie wiedziałam co to brambory i co mi je chcieli w restauracji podać to odmawiałam,dopiero gdzieś około 78,79 r.u znajomych na obiedzie , uświadomiono mnie.
A tytka?Habla?
[quote name='Olle']Alfa. A czy dogomaniacy wiedzą co to "laczki". Czekam na wyjaśnienia.[/quote]
Myślę że wiedzą,to dość popularne określenie w Polsce,trochę jednak retro,chociaż jest tutaj różna grupa wiekowa to z tego co się orientuję
nie ma nastolatków. :lol:
[quote name='Olle']Alfa, a zgadnij, który jet tatusiem, po lewej czy po prawqej :angel:[/quote]
No,wiesz....jasnowidzem to ja nie jestem,gdybym była to opływałabym w luksusy-na kawę bym do Ciebie latała samolotem , hoo, hoo i jeszcze wiele pomysłów bym miała. :hmmmm:
[quote name='Olle']A teraz młodziż ubiegłoroczna
[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/114695.jpg[/img][/quote]
Jeden z nich to już poważny tatuś.
A co na zdjęcie Dorotka -uzyskałaś zgodę na publikację? :oops:
[quote name='Olle']Ja jednak wolę przejść do młodzieży, bo starość mnie też pomału dosięga, a przy młodych czuję się też młodsza
[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/114693.jpg[/img][/quote]
NIETOPEREK :wink:
:[/quote]
Jestem zaskoczony znajomością dat urodzenia moich psów :P
Iśka jest już na wielce zasłużonej emeryturze, to mój ukochany pies, którego żaden inny nie będzie wstanie zastąpić :iloveyou:[/quote]
A od czego są katalogi? :wink:
No popatrz i MALWA i otyłość,a po kim ona to ma,bo nie po CZICE ,mnie to wygląda na małe co nie co między posiłkami. :D
Ja mam cztery weteranki 13,11,11,9,a i Dalka w marcu kończy 8 lat,a Gogo 7,ale co to dla pudla ,Fanusia żyła 16 lat,Bajusia z Czykusią po14,ich już nie ma ,zostaną na zawsze w naszych sercach.
A Patashon ,jeszcze dwa lata temu był pełen wigoru(dziś ma 17 lat)włosy czarne ma do teraz,tylko już chodzi zdeczko przygarbiony,ale za Gogo jak ruszył to go z miejsca wyprostowało,instynkt u niego działa jak należy,a według wieku ludzkiego ma koło 90 tki. :ylsuper:
Za Patusia :kciuki:
Cieszę się z Tobą,a to że włos nie jest w loczki to dlatego,że jest długi,już nie mówiąc że taki skręt mają najczęściej czarne.
Po strzyżeniu na krótko,jak tylko trochę odrasta zaczyna się skręcać.
Życzę Wam wiele radości z siebie,długo,długo.... :laola:
Są Toy w Poznaniu,bardzo ładne po doskonałych rodzicach i cena umiarkowana jak na Toye [url]www.cristamini.prv.pl[/url]
Mamy też hodowlę BiBi w Bielsku-Białej,szczeniąt nie ma,ale oczekujemy.
[quote name='góral']A pamiętam jak się śmiałaś, że urodzisz podczas europejskiej w Poznaniu, a my mówiliśmy Ci, że będzie wtedy młody kynolog :P :P :P[/quote]
Woziła ze sobą całą wyprawkę.
[quote name='góral']Ja myślę, że tak, przecież jeszcze przed urodzeniem już jeździła na wystawy :P[/quote]
Zgadza się ,Marianna do roku zaliczyła więcej wystaw niż niektóry hodowca,nawet zagraniczne,już nie wspomnę o tych przed urodzeniem,nawet światówkę w Mediolanie. :roflt: