[quote name='Tomek67']Orsini - ja sie tu inteligentnie pytam z podwójnym dnem, a Ty znowu no capisco...
A do Krosna jedziesz, Jostra? Bo, że Orsini nie jedzie, to wiem, ale kij jej w oko, jak woli knedliki. :evil: Zresztą nie wiadomo czy by ją służby na Podkarpacie wpuściły :wink:[/quote]
Jadziem, jadziem :P
Orsini ma wilczy bilet, nie wpuszczą jej napewno :evilbat: