[quote name='orsini']hahahaha niezle:)))))))
Jostra i myslisz ze oni takie ceny daja za kilka kg miesa????[/quote]
właśnie o to chodzi, że tak
znajomej dawali 9 tysięcy dolarów za cały miot, przelot, pobyt na miejscu jak długo będzie chciała
a miot był dla nich super, bo 5 bab i chłopak, w sam raz do rozmnozenia i na zupkę :evil: :evil: :evil:
A białe sznaucerki to podobno wielki rarytas 0X
Ja też myslałam, że oni przecież mogą sobie rozmnażać kundelki i już, ale okazalo się po rozmowie z osobami zorientowanymi, że oni właśnie ściągają sobie psiaki z zagranicy i to dobry biznes jest :roll: