-
Posts
3019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ludek
-
[quote name='Mokka']Preventic nie śmierdzi w ogóle, ja przynajmniej nic nie zauważyłam. Pamietajcie też, że niektóre obroże mogą być szkodliwe dla małych dzieci oraz dla kotów. Preventic jest podobno bezpieczny dla kotecków, dlatego kupiłam (choć nie należy go jeść, bo podobno może zaszkodzić :o ).[/quote] A kiltix jest szkodliwy? U mnie na stanie i dziecko i koty :lol:.
-
A o której w ogóle wystawa sie zaczyna?
-
[quote name='PIK_POK']Jakiś czs temu próbowałam zakupić obrożę Preventic lub Kiltix, co w rzeczywistości okazało się niemożliwe. Wszystkie sklepy, które odwiedziłam w tym celu (mieszkam w okolicach Szczecina), nie posiadały ich. Może ktoś kto mieszka w samym Szczecinie lub okolicy mógłby udzielić informacji gdzie mogłabym nabyć taką obrożę?[/quote] Powinni miec w lecznicy, a jesli nie mają, to poproś, żeby Ci sprowadzili. W Warszawie nie ma z nimi problemów. Czy obroże Kiltix bardzo śmierdzą. Da się wytrzymać w mieszkaniu z psiakiem, który ma taka obrożę? Podobno Preventic śmierdzi mniej, ale czy nadaje się dla psa 50 kg. No i która jest lepsza? I jeszcze co do cen. Kiltix u mnie w lecznicy kosztuje 50 zł na dużego psa, a 40 zł na małego.
-
My też w początkujących :D
-
[quote name='orsini']Ludek...jeszcze nie doszlo:))) tak jest:))a teraz dobra wiadomosc:))bo tak jak pisalam zacofane Legionowo do tej pory robilo osobne bisy dla suk i osobne dla psow, wiec wychodzisz na BIS PUPPY:))))o ile ocene dostaniesz odpowiednia :lol: no i o ile sie nic nie zmienilo[/quote] Jeszcze nie, ale cały czas mam nadzieję :lol:.
-
[quote name='"orsini']zwlaszcza podoba mi sie zacofany pomysl robienie bisow osobno dla psow i osobno dla suk (tzn. szczeniaki, juniory...)!REWELACJA wprost!!![/quote] [b]Orsini [/b]Ciebie, to chociaż chciałabym spotkac osobiście i podziękować :D. A uświadomcie laika, co mnie czeka :lol:. Wystawiamy się w szczeniakach i jesteśmy jedyni. Pokazuję psiaka i jeśli dostaniemy ocenę wybitnie obiecującą, to potem jeszcze wybór najlepszego szczeniaka? Czy coś pokręciłam?
-
Wystawa tuż, tuż, a ja zaczynam mieć cykora :wink: . Ponieważ na Torwarze sie nie odbyła więc to nasz debiut. Milo ustać w miejscu za długo potrafi, a chodzenie na ringówce, to już w ogóle inna bajka :-? . I tak sobie pomyślę, że tylu dogomaniaków się wybiera i będziemy się mijać i nawet nie będziemy wiedzieć, że to my :cry:.
-
[quote name='PARSONRK']Fajnie było. Było aż 13 parsonów. Emir był sam w klasie :lol: , ale nie wygrał rasy :( , bo facet stwierdził, że za bardzo mu przypomona gładkiego foxa. Ale ja się nie przejmuję - jego tatuś jest identyczny w budowie jak emir i ma czempiona. Teraz szukam kolejnych wystaw w niemczech i czechach. I walczymy dalej :lol: A wam jak poszło w legionowie (nowym dworze) ?[/quote] To facet chyba nie widział gładkiego foxa. Na następnych wystawach będzie lepiej :D . A Nowy Dwór będzie w tą niedzielę. Jesteśmy bezkonkurencyjni :lol:. Zgłoszone są 3 Parsony, a w klasie jesteśmy sami. Ale trzymajcie kciuki za naszą prezentację. Milo, to wukan energii i mam nadzieję, że za długo nie będzie musiał stać w miejscu, a chodzenie na ringówce, to też nie jest jego mocna strona. No bo jaki to sens iść grzecznie przy Pani, nic nie wąchać, nie skakać, z żadnym pieskiem się nie przywitać. :hmmmm:
-
Jak już mogę wybrać, to wolę swój układ :lol:. Graf sobie może biegać luzem i tylko Milo wyrywa mi rękę ze stawu :lol: .
-
Który? Oba to teriery :lol:. Graf (rusek - ten duży) ma 3 lata i jest bardzo karny, Milo (russell) ma 7 miesięcy i ma mnie w d... :evil:. Choć musze przyznać, że ostatnio zdarza mu się przyjśc na zawołanie więc jestem dobrej myśli :lol:. Za jakieś 5 lat będzie się słuchał :wink: .
-
[quote name='PsychoSzczurek']jasne że tak :evilbat: :wink:[/quote] Spotkajmy się w takim razie pod teatrem o 11.30. Postaram sie nie spóźnić tym razem :oops: . No chyba, że będzie padać :evil: .
-
Rozumiem, że chcesz się na transport załapać :lol:
-
Czy Milo zalicza się do tych już trenujących? Ps. Właśnie dziś odkryłam, że wożę w bagażniku 3 baniaki wody :lol: .
-
Też się zastanawiałam czy to nie Ty :D. Właśnie wracałm z tego placyku k. Świtu. Twoje posty mnie natchnęły, że tam jest ogrodzony teren, gdzie można spuścić Małego. Niestety jakaś grupa miała trening i pogonili mnie stamtąd :evil:. Tzn. nie do końca pogonili, ale nie mogłam spuścić Milo więc sobie poszłam. [quote name='Insomnia']aha,co dziwne to moja sunia juz z bardzo bardzo daleko wypatrzyla Twojego czarnego terrierka i wzroku oderwać nie mogła moze jej sie pomylil z czarnym dogusiem?[/quote] Tylko bardziej owłosionym :lol:, ale już niedługo strzyżenie. Chyba bardzo blisko siebie mieszkamy :D
-
No teraz mnie zlinczujecie. Namąciłam, namąciłam i prawdopodobnie nie uda mi się dotrzeć :oops: . Wypadło mi coś pilnego, co muszę załatwić rano i do 12.00 się nie wyrobię. Chyba, że zdecydujecie się na późniejszą godzinę, to może się wyrobię.
-
A czy te obroże można zdejmować w domu i zakładć tylko na spacerki?
-
Dzięki:)
-
[quote name='Ramir']Konkurencje hodowlane to: wybor najlepszego reproduktora wybor najlepszej grupy hodowlanej(hodowli) wybór najlepszej pary hodowlanej Derby( wszystkie psy urodzone w 2004 i w 2003 np.)[/quote] Dzięki, ale nadal nie jest dla mnie do końca jasne. To nie wszystkie psy zgłoszone na wystawę mogą brać udział w konkurencjach hodowlanych?
-
[quote name='KORONA']Plac zabaw w pobliżu to raczej niedobry pomysł, reakcja innych mam może być nieprzyjemna, a w sumie będzie to zrozumiałe. [/quote] Będe mieć opiekuna, który na placu z dzieckiem posiedzi:). Tylko ten plac musi być gdzies w pobliżu.
-
To my raczej odpadniemy :cry: . Oprócz kija potrzebna jest mi marchewka :wink: . Potrzebny mi jest plac zabaw, albo przynajmniej alejki, żeby dało sie jeździć na rowerku, a las do tego raczej się nie nadaje. Dla mojego dziecka spacery na razie są średnią atrakcją. Na to musimy jeszcze kilka lat poczekać. Z tego co wiem Olcia też wybierała się z 4-latka na rowerku więc po lasku sobie nie pojeżdżą.