Jump to content
Dogomania

izka

Members
  • Posts

    637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izka

  1. [FONT=Garamond][SIZE=5][COLOR=indigo]BY Wm wszystko pasowało,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=5][COLOR=#4b0082]by klopotow bylo mało,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#4b0082]Byście zawsze byli zdrowi,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#4b0082]by problemy byly z głowy,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#4b0082]by sie wiodlo znakomicie,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#4b0082]by wesołe było życie![/COLOR][/SIZE]
  2. [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=darkorange]Swiąt wesolutkich,zmartwień malutkich,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]prezentów mase za wielka kasę,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]sylwestra bombowego,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]a Roku Nowego jeszcze lepszego![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=green]W dniu Bożego Narodzenia,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=#008000]pragne złożyć Ci życzenia,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=#008000]szczęscia ,zdrowia,powodzenia[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=#008000]oby troski znikly w mroku,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=#008000]podczas nadchodzącego Nowego Roku.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. izka

    Boksery2 I Ja

    :megagrin: :megagrin: :megagrin: stary warszawiak:megagrin: :megagrin:
  5. izka

    Boksery2 I Ja

    Kate i Luka Faza nie zostala oddana do schroniska ,ktos zglosil ze blaka sie na terenie rzeszowskiej gieldy,nic blizszego na jej temat nie stety nie wiem ,nigdzie nie ma tatuazy .Pies byl zadbany, ale jej stan psychiczny nie byl najlepszy ,po zatym ma padaczke ,moze sie zgubila,nikt jednak sie po nia nie zglosil ,i tak jest z nami:lol: [img]http://img151.imageshack.us/img151/6050/a25tv5.jpg[/img] Imbir1 Sama przeciez wiesz jak zachowuje sie witajacy bokser,wystarczy tylko czule przemowic a malo na glowe nie wejda:loveu: tak sie ,kreca jeden przez drugiego ,robia tyle zamieszania ze szok,ale wystarczy ze odesle sie je na miejsca i jest spokoj:evil_lol: Takie przywitanie czeka tylko nas :lol: ,gosci witaja bardzo oszczednie ,sa nauczone lezec na miejscach jak ktos przychodzi.I nie ma problemów. [img]http://img152.imageshack.us/img152/2113/a10wz2.jpg[/img]
  6. Sliczna niunia malunia:lol: nastepna galeria do ogladania:lol:
  7. izka

    Boksery2 I Ja

    I ciąg dalszy:lol: [img]http://img104.imageshack.us/img104/5269/a28zn5.jpg[/img] [img]http://img455.imageshack.us/img455/4698/a29ai9.jpg[/img] Tak witaja Pancia [img]http://img455.imageshack.us/img455/4261/a33qn2.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/3930/a20wl9.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/896/a22yy0.jpg[/img] [img]http://img289.imageshack.us/img289/5224/a24ay3.jpg[/img]
  8. izka

    Boksery2 I Ja

    :lol: dzieki dziewczyny,Agga napewno przyjdzie taki dzień ze bedziesz miala upragnionego boksia ,bo bardzo tego chcesz:lol: a moze dwa ?? Wszystkie psiaki sa kochane i małe i te duze :loveu: a teraz troszke fotek:multi: Moj przeslodki Rudasek [img]http://img266.imageshack.us/img266/5940/a5ch3.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/4515/a6rp3.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/7283/a8ba8.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/5097/a15mn6.jpg[/img] Faza zneca sie nad ufoludkiem ,który zostal uratowany:lol: [img]http://img178.imageshack.us/img178/2012/a18uq9.jpg[/img] tu poluje na malego pluszowego pieska [img]http://img110.imageshack.us/img110/4422/a23aq9.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/6951/a27mj5.jpg[/img]
  9. izka

    Boksery2 I Ja

    Witaj u nas AśkaK :lol: przejzałam Twoja galeryjke i widze ze tez Masz wielkie serducho do schroniskowych psiaczków ,ja tez uwazam ze ,te bidule zaslugują na najwieksza uwagę .Historia twoich psiaków jest bardzo wzruszająca dobrze ze na swej drodze napotkaly Ciebie:lol: [img]http://img155.imageshack.us/img155/6238/a53tf6.jpg[/img]
  10. Dzięki Bodziulka ,nawet nie wiedzialabym jak to zrobic :oops: jestem kalectwo komputerowe:roll:
  11. :lol: mamy galerie, AśkaK zapraszamy Boksery2 i ja:lol: Twój rudasek taki slodki mizialabym go caly dzien:loveu:
  12. Witam Wszystkich Zdjecia super :lol: A to moje 2 boksery Rudy spi [img]http://img508.imageshack.us/img508/6581/a160rj4.jpg[/img] Fazka w kapciach [img]http://img440.imageshack.us/img440/1938/m1qd5.jpg[/img] Rudy marznie w lapki [img]http://img440.imageshack.us/img440/4206/m61os1.jpg[/img] Rudy listki ze spacerów nosi [img]http://img72.imageshack.us/img72/3019/m53ft1.jpg[/img]
  13. oj taki piekny bokserek:-( tak zimno a boksery marzna :-( juz chyba ma katar ,chudzina taka :placz: wskakuj piekny na gore:-( zeby ktos cie zauwazyl
  14. Witam Jaki przecudny rudasek ,az napatrzec sie nie mogę ,zdjecia super,Luska taka delikatniutka ,oj będe do Was zaglądac:lol:
  15. izka

    Boksery2 I Ja

    slodkie spanie:loveu: [img]http://img314.imageshack.us/img314/4687/a2jb0.jpg[/img] [img]http://img226.imageshack.us/img226/8208/a3tz8.jpg[/img] [img]http://img226.imageshack.us/img226/3940/a4da8.jpg[/img]
  16. Przesliczna ta Twoja Fionka,ma taka slodziutka mordeńke ze tylko miziac caly dzień :loveu: :loveu: :loveu: a uszy no bomba:lol: o jeju jeju:lol:
  17. izka

    Boksery2 I Ja

    To siadanie na boczku jest super:lol: Fazie jest wszystko jedno za czym zebra ,je doslownie wszystko,a to bylo pyszne ciasteczko :evil_lol:
  18. izka

    Boksery2 I Ja

    Zebrania ciąg dalszy:evil_lol: [img]http://img246.imageshack.us/img246/49/m54fm9.jpg[/img] [img]http://img275.imageshack.us/img275/2742/m55ps4.jpg[/img]
  19. izka

    Boksery2 I Ja

    Witam Wszystkich serdecznie:lol: [img]http://img143.imageshack.us/img143/5255/a1tg0.jpg[/img] [img]http://img90.imageshack.us/img90/4249/m64tq2.jpg[/img] wspólne zebranie:evil_lol: [img]http://img329.imageshack.us/img329/863/m54tj9.tjpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/2695/m56ky6.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/8589/m57uu1.jpg[/img]
  20. Przepiekne psiaki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  21. izka

    Boksery2 I Ja

    Rudasek nadal marznie w łapki :roll: [img]http://img246.imageshack.us/img246/3430/m58ql0.jpg[/img] [img]http://img291.imageshack.us/img291/625/m60nr4.jpg[/img] [img]http://img88.imageshack.us/img88/5625/m61cw1.jpg[/img] [img]http://img146.imageshack.us/img146/263/m59qo3.jpg[/img]
  22. izka

    Boksery2 I Ja

    Witam a teraz Wam pokarze co sie dzieje jak pańci nie ma w domu:lol: [img]http://img153.imageshack.us/img153/1213/m65nm5.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/6140/m66nk9.jpg[/img] [img]http://img95.imageshack.us/img95/9027/m68qt9.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/2162/m69eb1.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/2482/m70ry5.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/5804/m72oz2.jpg[/img]
  23. izka

    Boksery2 I Ja

    Eee to chyba sie nie znaja ,bo Faza jest z sierpnia 2005:lol:
  24. izka

    Boksery2 I Ja

    Tak Imbir Faza jest z Rzeszowa z Kundelka :lol: temat byl na dogo,a Rudasek tez z dogo ,znalazly dziewczyny w Glogowie uratowaly go od hycla,napewno pamietasz:lol: to moze nasze psiaki sie znaja:multi: [img]http://img182.imageshack.us/img182/7030/m7jx7.jpg[/img] [img]http://img329.imageshack.us/img329/1227/m26xm4.jpg[/img]
  25. izka

    Boksery2 I Ja

    Rudasek spi:loveu: [img]http://img520.imageshack.us/img520/9229/a160jg8.jpg[/img] [img]http://img186.imageshack.us/img186/7885/b29co9.jpg[/img]
×
×
  • Create New...