an3czka
Members-
Posts
5581 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by an3czka
-
[quote name='Patka']Aniu ja tez się strasznie cieszę twoim szczęściem podwójnym !! Olek ale cudo :)[/quote] [I][B]Bardzo, bardzo dziekuję:p [/B][/I]
-
[quote name='Poświata'] Taraz i ja napiszę [B]fajny banerek[/B] :evil_lol: !!! [/quote] [I][B]Dzięki[/B][/I]:multi:
-
[quote name='Honey']A to nowa pani mojego pupilka, za ktorym wciaz tesknie... [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8319/dsc0002410gi3.jpg[/IMG][/quote] [B][I]Hahaha. Świetna!!!:multi:[/I][/B]
-
[quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-18-13.jpg[/IMG][/quote] [I][B]Po pyniu widać jakie już są duże[/B][/I]:loveu:
-
[quote name='Maga100'] [B]Aneczko, zazdrość to brzydkie uczucie i niegodne damy :evil_lol: [/QUOTE][/B] [B][I]A trudno![/I][/B] [B][I]I tak zazdroszczę[/I]:eviltong: [/B] [QUOTE] [B]musiałby położyc się na nich :evil_lol: Poza tym Leon nie ma w sobie gracji i ciagle je depcze :cool1: [/B][/quote] [I][B]Matko u mnie to samo. Basco wcale nie patrzy na czym staje...:shake: [/B][/I]
-
[quote name='mmbbaj']Ja jednak myślę, że lepiej ich unikać :cool1: Nigdy nie wiadomo jak zachowa się pies, a w szczególności taki nie przygotowywany na takie sytuacje. Ogar Miodun, zginął, kilka dni temu, bo źle podszedł dzika :-([/quote] [I][B]Przecież ja napisałam wyraźnie, że dokąd nie zostanie zaatakowany...;) [/B][/I] [I][B]Zwierzęta dzikie nie atakują bez powodu. One unikają kontaktu z człowiekiem, bo się go boją.[/B][/I]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:loveu::loveu::loveu:w duecie jeszcze cudniej niż solo[/I][/B] [I][B][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0330.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] [I][B]Tak kontrastowo:lol: [/B][/I]
-
[quote name='olekg18']Musze matke namówić na moją działkową kotke :( JA CHCE KOTAAA! [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/4303/kot1uh4.png[/IMG] To Penelopa(sorki za zaśmiecenie galeri :))[/quote] [I][B]Nie zaśmiecasz. Kociczka piękna:loveu: [/B][/I] [I][B]Widzę, że wszystkich opanowała kotomania:evil_lol: [/B][/I]
-
[quote name='gonek']U mnie tez nie było widać, wystarczyło odświeżyć stronę (Ctrl+R) A kociaki boskie :loveu:[/quote] [I][B]Dzięki wielkie:p [/B][/I]
-
[quote name='dbsst']booooooooooowki wypłoch :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0250.jpg[/IMG] nie wiem czego Ci gratulowac najpierw czy tego cudenika czy egzaminu BRAAAAAAAAAAAWO :klacz: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: [I][B]Za wszystkie gratulacje bardzo Ci dziękuję[/B][/I]:p
-
[quote name='Patka']kiedy to sie stalo?? [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0330.jpg[/IMG] jakie piękne sie stało - WIELKIE GRATULACJE :multi:[/quote] [I][B]Stało się to w zeszłym tygodniu. Srasznie się cieszę:multi: [/B][/I]
-
[quote name='Jupi'][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0236.jpg[/IMG] cudny jest:loveu: a oczka REWELACJA!:loveu: mój miaukun ma się narodzić w tym tygodniu , juz mało jajka nie zniosłam:evil_lol: codziennie wydzwaniam po 2 razy czy to już:evil_lol:[/quote] [I][B]Dzięki:p [/B][/I] [I][B]Wyobrażam sobie Ciebie siedzącą jak na szpilkach:lol: [/B][/I]
-
[quote name='barbara.h']to fakt!! nie możesz wyrzucić telewizora,bo co będą koty oglądały:evil_lol:[/QUOTE] [I][B]Haha. Ze względu na nie, nie wyrzucę:lol: [/B][/I] [QUOTE] he,he z otwartymi oczami śpią? :lol: cudne są!!!!![/quote] [I][B]Jak koń może na stojąco, to kot z otwartmi. Czemu nie?[/B][/I] [I][B]:lol: [/B][/I]
-
[quote name='Maga100'][B]moje zostały przygarnięte z ulicy jako maleństwa przez panią, co to w domu ma kilka kotów. I małe od razu zaczęły korzystać z kuwety, na wzór dorosłych kotów. U mnie w domu nie było problemu od samego początku. Czasem siedzą i czekają aż sprzątnę, bo przecież do niesprzątnietej nie zrobią :cool1: [/B][/quote] [I][B]A co sobie będą po kupach deptać:evil_lol:[/B][/I]
-
[quote name='alive']Ivciowi sie jezyk do nosa przykleił!!! :evil_lol:[/quote] [I][B]Już się odkleił:eviltong: [/B][/I]
-
[quote name='Nugatowa']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Wow koty to rzeczywiście straszne czyściochy :lol: Mam nadzieje ze w koncu bede miec tego swojego rug-dolla :evil_lol: choć mam alergię :-([/quote] [I][B]Są czyste, są. To, że czasami wdepną we własną kupkę, to nic:lol:[/B][/I]
-
[quote name='Vectra']o to prawda zakopują ;) mojego kota specjalnie zawstydzamy :evil_lol: mówimy mu "FUJ" a on leci zasypuje zasypuje i przychodzi , patrzy i czeka na naszą reakcje :evil_lol: [/QUOTE] [I][B]Buahahaha[/B][/I]:roflt: :roflt: :roflt: [QUOTE]a tak spytam bo pewno przeoczyłam - jakiej rasy są chłopaki ? bo ja foty tylko nadrabiam :oops: i kapke poczytałam ,ale jakoś umkneła mojej uwadze .... :oops:[/quote] [I][B]Reksy kornwalijskie[/B][/I]
-
[quote name='Maga100'][B]Mój pies mial swoje posłanie.....[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-16-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-16-1.jpg[/IMG][/quote] [I][B]Hehehe:evil_lol: [/B][/I] [I][B]A kładzie się z nimi?[/B][/I]
-
[quote name='Maga100'] [B]byłam cała zestresowana, w dodatku TZ miał jakiś beznadziejny ubaw i mówił szeptem podszytym zgrozą, że o tam, za tamtym drzewem widzi dzika :cool1: I czy ja też widzę :cool1: [/B] [B]a to moja droga spacerowa. Dochodze do linii lasu i wracam :evil_lol: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-14-3.jpg[/IMG] [/QUOTE] [B][I]Nie bój dzika:lol:. Dokąd go nie zaatakujesz (lub pies), to nic nie zrobi. One boją się ludzi. Za nami na spacerze kiedyś taki jeden leciał, ale dlatego, że nie wiedział co my jesteśmy i chciał sobie poniuchać. Serce miałam w gardle... Jak już wyniuchał, że my ludzie, to dostał turbo i zaczął zakindżalać w przeciwnym kierunku jak błyskawica[/I][/B]:evil_lol: [B][QUOTE]ponieważ dzisiaj wietrznie, ogrzeje was trochę. Bo taka miła jestem[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-14-5.jpg[/IMG][/quote] [I][B]Miła jesteś faktycznie. Właśnie mnie zazdrość zżera:diabloti: [/B][/I]
-
[quote name='Nugatowa']:oops: :oops: :oops: No o potrzeby fizjologiczne mi chodzi, koty umią tak odrazu do kuwety :hmmmm:[/quote] [I][B]No jasne! Z Irkiem było tak, że od hodowców dostałam trochę zasiuranego żwirku i wsypałam do kuwetki, żeby wiedział, że to miejsce, to wc:lol: Z Ivciem też nie bylo problemu problemu. Powiem Ci jeszcze, że koty zakopują swoje kupy:razz:[/B][/I]
-
[quote name='Vectra']Fantastyczne masz te koty :loveu: :loveu: :loveu: piękne są , pierwszy raz widze takie cuda :loveu: :loveu:[/quote] [I][B]Dziękuję:loveu:[/B][/I]
-
[quote name='Poświata']Mam dosyć, już któraś osoba pisze o banerku, a ja widzę cały czas ten stary :crazyeye: , co jest ??? Chcę zobaczyć nowy banerek :placz:!!!!!![/quote] [B][I]O kurcze! Jak to możliwe?:crazyeye: [/I][/B]
-
[quote name='Nugatowa']No nie mogę Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :multi: :multi: :multi: Ale sa rozwalające :loveu: :loveu: :loveu: Aniu a jak idzie nauka cztystości ?:evil_lol:[/quote] [B][I]Nauka czystości?[/I][/B]
-
[quote name='gochgoch'][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0250.jpg[/IMG] [FONT=System]o kurcze!!!!! niesamowity ten nowy!!!! PIĘKNY!!! oczy jak niegdyś u naszych psiulów.... piękna fotka!!!!! [/FONT][/quote] [B][I]Błękitne łocyska!:multi::loveu: [/I][/B]
-
[quote name='Maga100'][B]świętne są! :loveu: [/B] [B]i rzeczywiście kompletnie inne od moich dachowców ;) [/B] [B]dobra, poćwiczę z Pelgią nie-darcie się :roll: ciężko będzie, już to wiem :cool1: [/B][/quote][B][I]Hehe. Ciekawe jak szybko się przymknie, gdy będzie ignorowana[/I][/B]:evil_lol: