Szok , szok , szok.....
Doznałem szoku czytajac o tych cenach za krycie :o
Masakra tyle forsy za jedno pukniecie..???....
Jostra a za czarnego fagasa to ile sie płaci ? też tyle???
I powiedzcie mi ile kosztuje szczeniak (suczka ) zapowiadajaca sie dobrze wystawowo i hodowlanie w Polsce a ile za granicą?
Bo ja sobie ogladam sznaucerki i marze o wystawowej suczce ale jednego nie wziąłem pod uwage---KASY???
MOje zdziwienie i oszołomienie jest O G R O M N E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!