Jump to content
Dogomania

madzia_11

Members
  • Posts

    252
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madzia_11

  1. z fotami to bieda jak zwykle skanera brak , al ezdjęcia mam bombowe obu chłopaków :D alwe może sie doczekaci e :lol:
  2. anii mojegoTZ na psa nic nie rusza a kota mi nieda dopiero za ok rok świntuch ale sie w twoim Bluesie zakochał .A Yoko mnieszka teraz dwa bloki za moim więc mamy blizko do siebie, jest teraz super wyczesany włosy mu całkiem odrosły jeszcze troche brakuje do ziemi , oczywiście uwielbia moich rodziców a oni go rozpiescili do granic możliwości.Znajomi jak do nich przychodzą to oczywiście przynoszą mu ciasteczka :roll: Ostatnio spał moje mamie na twarzy , ale najlepsze jest to że jak zrobi strajk i nie je cały dzień to Pancia Mamcia bierze szyneczke podsmaża mu na pateleczce i dodaje do kurczaka :wink: JA natomias uwielbiam relacja Aluś i Yokuś , bo yoko za małym przepada lize go o bużce całuje po rączkach mały czasem mu rączką po nosku przejedzie ,ale szczeze to brakuje mi yokula , ale z drugiej strony gdzie mu bedzie tak dobrze jak u Panci Mamci. :roll: :D
  3. nie ma za co dziękować :D my dziękujemy za przepis Yoko nawet był z wizyta i wtrąbił prawie całego
  4. anii a zdjęcia Lumpika kiedy popstrykasz jakieś?
  5. dokładnie!!!!!!!! o tym nie pomyślałam orasku :lol: nawet bardziej pasuje do psa! :oops:
  6. Właśnie zroiłam pączki z przepisu Agnieszki MNIAM ,może i to raklama ale jak ktoś ma ochote na cos fantastycznie pysznego to na PW do Agi i Zyzia po przepis !!!!!!!!!!BOMBA
  7. a TŻ to Towarzysz Życia
  8. ja terz kiedyś nie wiedziałam no to dobrze że nie napisałaś że TŻ uporczywie liże sie w tych tam miejscach , hiihi , a ja sie zawsze zastanawiałam kto to taki :D
  9. TŻ to taka zaraza co piesków nie lubi za bardzo , a ja nie mam jak z psiakiem wychodzić bo przy dziecku jestem 24h na dobe :D Smutne to jest że są wśród nas tacy ludzie którzy nie wychowali sie z psami np.moj TŻ :cry:
  10. ona taka piękna oh , tu by sie chciało a tu nie można :puppydog:
  11. wszystkiego naj naj naj i duzo zdrówka bo teraz to dla Nej najwazniejsze :BIG: :new-bday:
  12. GRATULUJE YAKI I ORSAEK. Aga czy mogła bym prosic przepis ty pączusiów na priv. Bo ma takiego smaka na nie!!!!!
  13. ale psineczka śliczniusia !!!!! a jaką ma wstążeczke ja nie moge :D ato ci Aniu k Jędreczek dopiero ,on kradnie gruz bo pewnie planuje jakies małe murowanko, wczoraj odwiedziłam Yokusia , ale sie zrobił grubiutki hheh oprucz normalnego jedzonka gustuje teraz w kurczaku z rożna i oczywiście kiełbnasce grilowanej , na działce staje pod grilem i wrzeszczy żeby go wyciągnąć i smażyć kiełbaski :wink:
  14. gratuluje sukcesów ,ale z tej Demi wytworna dama mokra trawa be, widac że Julka w jej ślacy juz idzie :wink:
  15. ząbek w wykonaniu Lumpa jest poprostu boski ja Was dziewczyny już chyba na poważnie zdradzam bo sie szykuje kotecek :D ,dziwi mnie jednak fakt , że moj Yoko za mna nie tęskni i tarktuje moją mame jako wyłączna właścicielke hmmm , no ale właśnie dlatego po moim długi pobycie w szpitalu nie chciałam już go odbierać.I jeszcze jedno jest bardzo opiekuńczy , pilnuje malucha wita go zawsze pierwszego , liże po bużcie i rączkach (pozwalam mu na to bo przecież to rodzina :D ) .Ja wczoraj zaliczyłam dwa spacerki z Yokulem a dzisiaj odpoczywam TZ ma wolne i zmywa gary hyhy. Zycze sukcesów w Chojnicach i czekam z niecierpliwością na zdjęcia :P
  16. uuu zdjęcia z nad morza bombowe ale chyba ciężko musiało być póżniej doczyścić Zyzia, mi bardzo brakuje mojego psiaka i bardzo za nim tęsknie dom bez płaskiej mordki jakiś taki pusty , już niedługo zrobie synkowi testy i wtedy na wiosne płaska mordka , ale mam pewne obawy , bardzo chciałabym wystawiać , ale boje sie że nieporadze sobie z okrywa włosową , zwłaszcza okolice oczek i noska :oops: sprawiały mi problem .Jak to jest z waszymi shickami bo moj ma bardzo obfity podszerst i wyłaziło z nigo sporo kudełków .Ja też prosze o zdjęcie Lumpika
  17. żle mnie Agnieszko zrozumiałaś ja nie oczerniam Ciebie w żaden sposób , jednak wiem że Wszyscy tutaj bardzo chętnie oglądają zdjęcia i napisałam to co myśle , i nie miałam powodu pisać Ci wiadomości na priv , a to żadne mocne słowa nie są żeby sprawiały Tobie przykrość jeżeli tak jest to przepraszam,że wypowiedziłam to co tylko wydawało mi sie zabawne :wink:
  18. Sliczne zdjęcia .Zyzio bardzo ładny , tylko mam takie pytanie czemu zawsze piszesz coś takiego :chccecie zdjęcia , mam wstawić , nic nie piszecie czy Wam sie podoba itp. Może niepotrzebnie to pisze ale bawi mnie to ogromnie zwłaszcza ,że czytam teraz strone po stronia gdyż mam spore zaległosci .Wygląda to tak jakbysmy byli w przedszolu i mieli wołać chcemy chcemy , a póżniej w nieskończonośćsie zachwycać sie wzdychac itp ,oczywiście broń bossh coś innego powiedzieć .Mnie osobiście Zyzio podoba sie ale poprostu wydaje mi sie ,że takie pytania są lekko natarczywe .Inni tego nie robią a też są chwaleni.Ajeszcze Julka w kapelusiku bomba!!!!
  19. hej syneczek ma na imie Alanek, urodził sie 25 maja i ważył 3500 , :D jest bardzo grzeczny, mam nadzieje że teraz kupie pieska z rodowodem , ale musze najpierw wykluczyć alergie u synka więc myśle że na wiosne ......może .... Yokuś kożysta z życia gdyż całe dnie przebywa z rodzicami na działeczce . Na maluszka reaguje suuuper , zawsze wita go pierwszego , liże po stopkach , pilnuje , nie kradnie zabawek . Sama jestem zdziwiona bo jest raczej rozpieszczonym psiakiem. Ide spać bo o 5 pobudka :P :P
  20. Witam znowu Gratuluje sukcesów wystawowych , jak ta Julka urosła :D :o , moj shihtzak już nie moj :( bo mieszka z moją mamą , wreszcie ze swoją ukochaną pancią mamcia , długo mnie niebyło gdyz mam teraz malutkie dzidzi i w dodaktu przeprowazałam sie, ale teraz bede tu często :wink: acha witam wszystkich którzy do nas trafili!!!!!!!!
  21. Demi wygląda słodziutko , jak pluszowy psiak :kciuki: widać ,że wraca do formy
  22. Też sie dołączam nic sie niemartw, to zupełnie normalne ,taki pompujący wymioty pies wygląda strasznie ale nic mu nie będzie .
  23. witam wszystkich troszke mnie tutaj nie było :lol: Jutro kąpie psiaka i musze na szybko jakąś odżywke dorwać tylko nie wiem zabardzo jaką :-? no bo zamówic to sie raczej juz nie da
  24. szkoda mi Demi :( , ale pewno szybko wróci do formy ,gorace całuski dla małej grubaski :wink: . Mam do Was dziewczynki takie małe pytanko jak zabezpiecacie swoje psiaki przed kleszczami itp.? ja stosowałam Frontline9 czy jakoś tak ) ale teraz kąpie łobuza co dwa tygodnie i myśle czy to aby nie osłabi działania ? a może obroża ? poradżce .....bo zbliża sie pora robactwa a niechce sie spóżnć jak w zaszłym roku kedy Yokowi do powieki wkęcił sie byczy kleszcz!!!!!
  25. hehe Lumpik pekińczykiem :o niesamowite żeczy sie dzieją :D , jak tam przygotowania do wystawy?Wąsy zapuszczone?
×
×
  • Create New...