W Radomiu te zabiegi sa stosunkwo tansze niz np w Warszawie - ja za kastarcje swojej suczki zaplacilam 130zl, a suczka jest spora. Tylko, ze w okolicach Radomia.
Kagance polecam z http://gappay.pl maja tam tez te same co z MASZERA bo Maszer kupuje z CHOPO i sprzedaje jako swoje wyroby. Polecam kagance, mam, uzywam - wytrzymale i ladne ;)
[quote name='Ola&Kora']Ale ona słodziutki i fajniutki ogonek :loveu: :loveu: :loveu:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6610/wachacztc2.jpg[/IMG][/URL]
Widzę że i u ciebie taka paskudna pogoda... :shake:[/QUOTE]
A u mnie breja posniegowa wrrr... Ale nie tylko moj pies zawąchany jest widze :evil_lol:
[size=1]Pinczerka - pisze sie w ogóle :diabloti: :lol: zboczenie takie moje tak samo jak "tu jest napisane" a nie "tu pisze" ;)[/size]
[quote name='justys95']...tylko ostrożnie, bo wylądujesz w pudle!!! ;)[/QUOTE]
Szczerze? Jak chodziłam do podstawówy i mieliśmy wycieczke do schroniska dla nieletnich [notabene dla facetów] to jako jedyna z klasy [w dodatku dziewczyna] chciałam tam zostać :D I czasem mam takie przebłyski .... :lol:
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Gucio no no... jestem pod wrażeniem talentu ;)[/QUOTE]
Ja sie ÓCZE ;) i do tego celu molestuje dogomaniakow czy chca jakies grafiki :D
Ciesze sie, ze sie podoba :) Ja korzystam z photoshopa, ale GIMP tez ponoc niezly (ale ja sie wnim gubie, za to GIMP darmow ya PS ksoztuje kilka tysięcy zł).