Ja bylam, juz wrocilam, jeszcze na finalach zostalam ;) Mam pelno zdjec, seterki, goldeny, labradory, briardy, flatki, onki, sznaucerki, collaki, beaglow troche i duuzo innych, jak cos to pytac, bo teraz wszystkiego nie pamietam co mam, jak rzucicie konkretna rasa to powinnam wiedziec czy mam ;) a i jeszcze mam MP, finaly.. nie mam tylko finalow ze wczoraj..
Tak w ogole to czesc, dawno mnie tutaj na forum nie bylo;)