Słuchajcie, jako że ostatnio słyszę romowy na temat wyjazdu kieeeedyś tam do Bydgoszczy na zawody międzymiastowe, to wczoraj z Alą wpadłyśmy na pomysł...
Może by tak w przyszły weekend czyli 8/9 marca, wybrać się w odwiedziny do Bydgoszczy właśnie? Myślę, że z transportem nie będzie problemu, napewno kilka samochodów się znajdzie z kilkoma miejscami..
Co o tym myślicie? Jako, że w większości w naszym agility dominują kobiety (ahh ten feminizm :D) to fajnie by było zrobić sobie taki prezent na Dzień Kobiet :P
No kobity wyraźcie swoje zdanie ;]
Pozdrawiam,
Ania i Lilla