oj juz wydrukowane..
nie zauwazylam ze u roksy tez zrobolam blad, kurcze ajk sie samemu robi to nic nie widac
a i drukujacy sie nei zoreintowal
trudno, bedzie 100 w takiej wersjii...
moze malo ludzi zauwazy ;)
koszty podrozy pokryje fundacja z krakowa, dolozy sie tez napewno do leczenia, piesek szedłby do hotelu, chciclabym go wziac do siebie ale nie dam rady go zostawic z moimi psami z taka rana samego w domu a wychodze na cale dnie
[COLOR=Red][B]potrzebuje informacji czy ten czlowiek wezmie na 100 jamnika jutro, jesli nie - jutro o 8 rano moge jechac samochodem do radomia.[/B][B] tylko musze miec te informacje dzisiaj najpozniej wieczorem a najlepiej po poludniu.
bardzo was prosze zorganizujcie to jakos nie bylo mi łatwo załatwic transportu na cito, jeszcze w czasie kiedy wszyscy sa w pracy....
[/B][/COLOR]
no wlasnie, szkoda ze dzisiaj sie nei zdecydowal
ta rane najprawdopodobniej trzeba zszyc, jakos tak sie robi zeby zeskrobac lekko i zaszyc, tam sporo skory wisi. z opatrunkami tylko kłopot ;) zwlaszcza w hotelu
o rany, dom staly bylby najlepszy, ja tu mysle intensywnie gdzie małego na tymczas umiescic zeby mozna bylo darowac sobie hotel, ale trzymam kciuki
jak nie to ja od jutra bede na malucha czekac
ja moge sie nim zajac, tylko nie dam rady jechac do radomia przynajmniej do poniedziałku, jestem uwieziona w krakowie i nie moge sobie pozwolic na dluzsza wycieczke
rany, to sie w glowie nie miesci
[B]nie dam rady jechac do radomia, ale moge psa w krakowie umiescic w hotelu, leczyc i znalezc nowy dom, nie potzrebuje od was pieniedzy - sama sobie zorganizuje jakos.
[/B]
hahahaha :)
watrobiany :lol:
nic sie nie martw :)
zawsze mogl miec biegunkowy :lol:
patia ile chcesz plakatow?
100?
nie wiem czy chcesz wieszac u ciebie?
zeby sie czasem wlasiciel nie znalazl...
alez to bylo iwdac ospierwszej chwili :loveu:
kocia tak grzecznie i spokojnie sobie wachala i przygladala sie malej :)
a malutka ze spokojem kocie miala ochote posledzic :)
nie ma bo dogo sie zbuntowalo :)
przynajmneij mi nie dzialalo :)
ale dom ejst super, pani super,dogadzaja malej i wogole :)
chodza na smyczy :) i mala mieszka u samego sołtysa :)