nie jest dobrze :(
skonsultowalam z dr slowinskim, nigdy nie robil takiej operacji ani nawet nie widzial takiego zbaiegu :(
ma sie skonsultowac jeszcze z jakimis guru chirurgii,a le mowi ze przypadek bardzo trudny:(
jeszcze jest opcja wstawic psu sonde i karmic go przez sonde, ale gdyby mnie mieli karmic przez sonde do konca zycia to niech by mi lepiej darowali meki....