Jump to content
Dogomania

jogi

Members
  • Posts

    2041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jogi

  1. ładne tam macie psiaki i widac, że zadbane. A jak idą adopcje?
  2. Basia scigam Cię tu, bo na pw mi nie odowiedziałaś. Czy ty się na mnie obraziłaś czy jak?;)
  3. no własnie cholery zawsze wsadzają takie maluszki do boksu z wielkopsami. Sprawa się sama rozwiązuje:angryy: Czy Zunia która jest tam wolontariuszką jak zrozumiałam może interweniowac i poprosić ich o przeniesienie go do innego boksu. Bo jam mniemam Was oleją
  4. dokładnie, nie idzie nowe, tylko ci co są w łaskach to się im nieba przychyla i pieska wykastruje i powie, że inne też. Po to, żeby potem mógł taki Pan Ł powiedzieć, a my to współpracujemy, tylko ten Emir wredny i się czepia. Hipokryzja ot tyle. Pokazcie mi, że zwykły człowiek z ulicy idzie i mu sukę wysterylizowaną dają, a jak nie to mówią ze wydadzą po zabiegu. Wtedy uwierzę, bo jak na razie to tylko widze działanko pod publiczkę. Ja zabrałam Ajszę, Tosię, Coco-zaciążona w schronie, Fionę i Alme, wszystkie dorosłe i przebywające w schronie długo od kilku miesiecy do kilku lat i nikt mi sterylki nie proponował, nie dał umowy gdzie by mnie zobligował do tego. A wrecz pan Ł twierdził, ze suk się nie powinno sterylizowac bo fiksują. Jak wprowadzą taka polityke dla ogółu to ja im pierwsza podziękuję, ale na razie to jawna kpina
  5. no ciałka dziewczyna też nabrała hihihi ale cóż tam jak to mówią. Kochanego ciałka nigdy dość;)
  6. dziewczyny wróciłam wczoraj z urlopu, nie miałam dostępu do neta i dziś zobaczyłam, że przelew za Molly nie wyszedł. Zaraz to naprawię i przeleje kase za ten miesiąc
  7. przychodzę i ja. Co prawda wiele sie nie napomagam, ale chociaz podniosę. trzyma za was kciuki nieustająco.
  8. czy jest jakiś odzew z allegro w sprawie szczeniaków? Mają 10 obserwatorów, numer podałam do Toli, a propos
  9. maluchy mają 70 wejść i 3 obserwatorów:crazyeye: mam nadzieję, że coś z tego wyniknie
  10. przepraszam za czasową obsuwę, ale ciężko u mnie z czasem, eh Wystawiłam maluchom allegro [URL]http://allegro.pl/szczeniaki-w-typie-wyzla-i-dwa-jak-mikropieski-i1250887512.html[/URL] jesli mam coś zmienić, to prosze o informację
  11. wpłaciłam swoje 10zł za wrzesień na konto Jo37
  12. dziękuję za powiadomienie, dobry sposób;) przekazuje swoje 10zł miesięcznie z Bursztyna na ta małą sunie
  13. Tola jutro zrobię allegro dla tych szczeniaków, które mi podesłałaś
  14. wpłaciłam swoją cześć za sierpień i wrzesień na konto Jo37
  15. ja wam wystawię wyróznione, tylko podeslijcie mi na maila to poprzednie, chyba ze mam zrobić od początku?
  16. czy mi się wydaje, cz znów w schronie psy schudły?
  17. były dziewczyny z Krakowa, ale nie pamiętam nicków. Napisz do Asior, ona może wiedzieć kto się tym zajmował. Wiem, że u biafry stał kojec dla kaukazów
  18. ja wpłacałam Jo37 za czerwiec i lipiec
  19. [quote name='Paulina_mickey']Kto ją pokocha?? Przypominam, że frecia to nie kotek :)[/QUOTE] też podrzucę a propos frecie to moje marzenie, ale z Gufim nie do spełnienia:(
  20. no Klejment to jest osobnik, o którym nie można napisac publicznie, bo tylko bluzgi cisną się na usta. Mam nadzieję, że dobierzecie się do niego i ta akcja w jego wydaniu była ostatnią i w końcu zakończą się lata jego partactwa.
  21. ciesze się ogromnie, zwłaszcza ze nie posłuchałam Marleny i nie usunęłam aukcji;) Grot ma kilku obserwatorów i mam nadzieę, że coś z tego wyjdzie:)
  22. czy ktoś w ogóle pyta o przystojniaka?
  23. sledzę ten temat i jestem pod wrażeniem. Odi dajesz im popalić:) P Gajewski prywatnie mi znany jako rubaszny jegomość, widac, chciał w takiej konwencji napisać służbowego maila, hahaha To już jest chyba rodzaj urzedowego samobója
  24. Anciaahk Karmel ma nocić kołnież cały czas!!! przez lizanie zrobił sie krwiak, jesli wetka ci opowiada, że pies po zabiegu nie musi miec kołnieża, i ślina wspomaga leczenie to ją zmień, bo to już jest przegięcie! Z prostego zabiegu zrobiły jakaś masakrę. Każdy własciciel, którego zwierzak był operowany, ma dostać ścisłe wytyczne co ma robić po zabiegu, a czego nie. To nie jest twoja działka się znać, powiinaś być od początku do końca poinformowana. A to co się dzieje po tej kastracji to woła normalnie o pomste do nieba, eh Po prostu to zostaw, załuż mu kołnież, krwiak zejdzie sam. Najważniejsze że co najmniej 4-5 dni ma dostawac leki przeciwbólowe! Masz też dla niego antybiotyk, albo dostaje w lecznicy?
×
×
  • Create New...