hej,
Wczoraj miałam dłuuuuuuuuga noc i gwaltowne wstawanie, bo ja i moja mama prowadziliśmy nieustanna rozmowe mailowa :wink:
Wszystko za sprawą TĄhttp://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15795
Tak, tak, to prawdo podobnie ja wezme to małe a raczej Średnie cudenko :lilangel: Dogadałysmy sie juz z panią Weroniką i bycmoże jutro go odwiedze!!!!!! (co łączy sie z zaadoptowaniem oczywiście....)
Z jego opisu który dostałam przez maila, wychodiz ze jest idealnym psem dla nas i mam nawet foty!!!!!!! Ale jak myslicie menila by sie zgodzila??? :wink: