Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. poprawiłam bo coś pomieszałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: kolezanka mówi, żebym się nie przejmowała jak lekarz kazał zadzwonić to kaze przyjechać i zrobi mi może w grudniu ciach ciach :multi::multi::multi::multi::multi::multi: hahahhahah "...Kiedy zbliżasz się do końca ciąży, możesz chodzić jak pingwin...." widzieli mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://polki.pl/ciaza_tydzien.html?page=rodzina_ciaza_rozwoj_artykul&cmn_id=10001076[/url]
  2. Jaśko jak miał 10 tygodni :loveu: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/usg%2010%20tydzienps.jpg[/IMG] i jak miał 12 tygodni :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/usg%2012%20tydzie%F1psps.jpg[/IMG] więcej zdjęć nie mam :roll: w 22 tc zapomniałam zabrać ze szpitala i zgineło :angryy: w 30tc zostało w szpitalu a wczoraj nie było papieru na pato :placz::placz:
  3. a kto mówi o dwóch razach :eviltong: przyjedziesz na święta wyjedziesz na wakacje :p albo później :p
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qp więcej i zapraszam do mnie :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] japkowa... czy ten patent też działa przy myciu.... lodówki???? :roll::roll: bo musze umyś a wolałabym żeby też sama sie umyła... ja ja na koniec szmatką ciach ... CIACH :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:roll:[/QUOTE] tak pod warunkiem, że podgrzejesz lodówkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja jutro wymyje tak piekarnik :cool1: no chyba, że w nocy nie będę miała co robić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widze że sie jeszcze qlasz... to dobrze .... poczytam potem :roll:... kiedyś tam :roll: ............. co i jak :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] bedziesz ciach ciach???? :razz::razz: pffffffffffffffffffffffffff.....[/QUOTE] hahaha może Ala ci zreferuje jak pojedzie robić foty Małej D. :cool1: Będzie ciach aż strach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]to ide po cytryne do sklepu :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] hahah chodź do mnie :cool1:
  6. nie nie nie musimy iśc łeb w łeb i spotkac się na porodówce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]:hmmmm: a już nie zapraszasz ??? Olcia też wołała ...ze z sernikiem mam przyjść i ze Ślazakiem , kandydatem na męża ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] już nie mam siły się powtarzać więc zostawiłam otwarte drzwi :placz: hahahaha ale to w celach matrymonialnych a nie oblewania bąbelkami pokoju Alana :evil_lol: [quote name='Olcia']no pewnie że zaprosi jak skończy a do tego czasu to pewnie wszystkie przestaniemy karmić i będziemy mogły pić normalnie:):). Debe tylko nie kupuj wanienki z bajerami bo one są o kant tyłka potłuc, z jakimiś spustami badziewiami, my zaraz do wanny się przenosimy, niech tylko młody już stabilnie usiądzie czyli pewnie jakieś 2 tygodnie, bo teraz to już nie dość że nie mieści się w wanienkę, to jeszcze chlapie po całym pokoju, kurna jak nie chciałam to była wykładzina na all w rozmiarze jaki chciałam dzisiaj chciałam zamówić i co doopa, ech zawsze tak jest[/QUOTE] czyli kiedy chcesz skończyć bo przedemną jeszcze nawet nie otwarta droga do karmienia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ja właśnie chyba chce normalną tylko nie wiem czy dużą czy małą :shake:
  8. przetestowałam FAKTYCZNIE REWELACJA :cool1: mikrofalówka dzięki JABŁKOWEJ czysta :cool3::loveu:
  9. [quote name='apple']kwiaty później:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] czy masz jakies jeszcze patenty perfekcyjnej pani domu :cool3:
  10. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]a to nie zapraszała ...o masz :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] Ala pomyliło ci się to ja ciebie zapraszałam i zapraszałam i zapraszałam.................................
  11. [quote name='apple']Wiesz jaki jest świetny sposób na mycie mikrofali?:cool3: wsadzasz miske z wodą w którą wkrawasz plasterki cytryny i włączasz mikrofale na kilka minut żeby woda zawrzała i zaczęła parować....i tak trzymasz przez chwilę. Potem wyjmujesz miseczke i lekko przecierasz ściereczką- CYCUŚ GLANCUŚ:razz: Witaj Kobieto z kręćkiem:loveu:[/QUOTE] oooooooooooo i tak zrobię ciociu dobra rada :D bo jeszcze nie umyłam mikrofali
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]będziemy pić Kubusie albo Pysie ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] tylko czy ona nas zaprosi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. tylko coś się miga od parapetówy z piccolo we tle :eviltong:
  14. i jak było w dzieciuchowie :cool3: u mnie na pierwszym pietrze klatkę obok w styczniu otwierają klub malucha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: TZ będzie pisał skargi, że głosno :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Leon ........:crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie dywanik z ikea :evil_lol:
  16. [quote name='Cola']haha...ale reszty nie dodałaś :diabloti: "uważaj, bo poddanie się nagłemu impulsowi do szorowania podłóg może niespodziewanie zakończyć się na sali porodowej !" czyli tam też musisz posprzątać i wyszorować kible ;) :evil_lol:[/QUOTE] tak myślałam, że jakbym leżała dalej na pato to chyba musiałabym wysprzątać cały oddział :evil_lol: dzwoniłam do TZ i błagałam, żeby mnie związał albo ogłuszył na jakis tydzien :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak mu powiedziałam co mu zostawiam do roboty - powiedział, że dziś później wraca :placz::placz::placz::placz: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]:multi: witaj zwierzątko zakładające gniazdko :loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] witaj moje gniazdo zaczyna przypominać mieszkanie z katalogu - jedyna szansa, żebyś zobaczyła taki porządek :p byłam z psem dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo boli mnie krzyż odpoczne zjem i zobacze co porobie. Jak będzie się coś dzieło na dg to może nie będe sprzątać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Wasiu pomachałas ogonkiem i o szacun cały net sie napalił hahahahha
  18. drogie panie zapomniałam............................... dziś zaczynamy [SIZE=7][COLOR=Red][B]36tc[/B][/COLOR][/SIZE] "....Mimo ogromnego brzucha wytapetowałaś pokój, umyłaś okna lub wysprzątałaś piwnicę ? Oznacza to, że odczuwasz "instynkt zakładania gniazda". Nie jesteś w tym odosobniona - tak zachowuje się większość... zwierząt....." [url]http://www.babyboom.pl/ciaza/kalendarz_ciazy_hit/kalendarz_ciazy_iii_trymestr.html[/url]
  19. tylko w SMYKU nie ma stelaży i czekam aż dowiozą hahahhahaha a, że w smyku są w porównywalnej cenie jak w necie i do tego nie wiem czemu mam zniżkę to chce ją tam kupić :evil_lol:
  20. [quote name='Maga100'][B]Proszę nie straszyć Dominiki, bo ja i tak z ledwością z nią wytrzymuję :diabloti:[/B] [B]I nie ma reguły - Tadzik w 35tc ważył 2900g, a jego waga urodzeniowa w 38tc była 3300g.[/B] [B]O. [/B][/QUOTE] nie możesz ze mną wytrzymać JAK TO!!!!!! nie wierzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Olcia']jak nie masz juz nic do sprzatania to wpadnij do mnie:) ja jeszcze na dzień przed porodem strzygłam i kąpałam psy:):) oj biedna szpilka, chyba wogóle nie wie co się dzieje pańcia lata i szaleje:)[/QUOTE] Olcia spokojnie zaczynają patrzeć na mnie takie rzeczy, że ja nigdy nie skończę sprzatać hahahaha psa moge tylko na grzywacza chińskiego wystylizować :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wiesz co nie wiem czemu unika mojego wzroku :roll: i czasem łypie na mnie okiem jak nie widzę :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']hahaha matko jak ja bym chciała żeby mi się tak chciało sprzątać.... [IMG]http://supergify.pl/images/stories/sport/pandy/domowe/17.gif[/IMG][/QUOTE] uwierz mi NIE CHCESZ TAK czuje się jak psychopata :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. witaj moja kochana nie odpowiadająca na moje zaczepki Magdo Montana :D
  23. okna wymyte mop na parę zamówiony hahahhahahaha kuchnia wysprzatana pomyte szafki o mikrofalówka została do wymycia :/
  24. a juz myślałam, że zaprosiłas nas do swojej alkowy ja durna :evil_lol:
×
×
  • Create New...