Jump to content
Dogomania

Sonya-Nero

Members
  • Posts

    2819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sonya-Nero

  1. Pudel mniaturowy czarny suki, klasa championów JULIETTE Koja Jakosta: CWC, BOB [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8101_793869.jpg[/img]
  2. Pudel miniaturowy czarny suki, klasa otwarta VANESSA NOIRE z Altheyrosei: CWC [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8100_793843.jpg[/img]
  3. pudel mniaturowy klasa szczeniąt suki Airy Arabeska PARTY ALL THE NIGHT: WO czyli BiBi i Pol'ka [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8097_793201.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8098_793225.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8099_793247.jpg[/img] Ogólnie można powiedzieć, że maluchy zdały celująco egzamin u sędziny :wink: :D
  4. Pudel miniaturowy czarny klasa szczeniąt Airy Arabeska PICASSO OVERNIGHT PAINTER: WO czyli ja i Pusik :wink: [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8095_792297.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8096_792317.jpg[/img]
  5. Zawinił trochę fryzjer, który ogolił pudelka prawie na łyso... ku rozpaczy właściciela :wink:
  6. W klasie weteranów prezentowany był [b]16 letni [/b]miniaturowy pudelek AMAL Herbu Dwugłowąż, po Int. Ch. MANNIX White Aristocrat :D [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8093_791674.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8094_791751.jpg[/img]
  7. Bytom pudle sędziowała P. E. Junikiewicz pudle duże COSA NOSTRA Nontiscordardime: BOB [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8091_790922.jpg[/img] a tu nie wiem, czy Góral tańczy kozaczoka :wink: czy szykuje się do boju [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Boks2.gif[/img] :wink: [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8092_790955.jpg[/img]
  8. No to gratulacje :D :D :D Każdy taki sukcesik cieszy :D :wink:
  9. Gratulacje dla wszystkich finalistów[img]http://manu.dogomania.pl/emot/Puchar2.gif[/img] to był udana niedziela dla pudelsów :thumbs: .... a w dalekim Wołgogradzie (w Rosji), mamusia naszych małyszów Inapat's Tropical Night również zdobyła CAC, CACIB, BOB, BOG-III [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Puchar2.gif[/img] :D ... będą fotki z Bytomia...
  10. Ja się już coś niecoś o nim dowiedziałam :wink:
  11. ale w średniakach i miniaturach namieszali :wink: :lol:
  12. :o :lol: :lol: :lol: :lol: pozmieniali sedziów na pudle :lol: :lol: :lol:
  13. Jest już podział ringów na europejską: ring średniaków/miniatur jest połączony z ringiem dużych :D ... ale toye są daleko..... :cry: a lewki oczywiście 4 ringi dalej... ale i tak dobrze, że na tej samej hali :roll:
  14. Właściwie... to on się wyrodził z Arcanusów :wink: :roll: :D
  15. Zaczynam się zakochiwać w tym psie :wink: ... patrząc na zdjęcie trudno mi uwierzyć, że ma już 10 lat.
  16. [quote name='góral']..... to będzie kolorowo i wesoło :wink:[/quote] ...raczej czarno to widzę... :wink: :lol: :D
  17. A do Moskwy dotarła wreszcie wiosna.... championy na spacerze... [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8060_611771.jpg[/img] ...opalamy się... [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8056_611612.jpg[/img] weteran na słoneczku... ładuje baterie :wink: [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8058_611716.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/8059_611737.jpg[/img] :D
  18. Jest taka prawidłowość na wystawach krakowskich, że co dwa lata następuje wysyp pudli :wink: , i w tym roku chyba tak będzie, troszkę zagranicznych pudelsów się zapowiedziało, a jak dojdą jeszcze nasze...
  19. No więc po kolei: [b]BiBi[/b]: cudne zdjęcia z cudnymi szczeniakami :D [b]JustynaJK[/b]: będziemy też w Bytomiu i podobno czekają tam na mnie dwie niespodzianki (jedną mi już wypaplano :wink: , a efektu drugiej jestem bardzo ciekawa :D ) ... oczywiście będziemy w Krakowie, a prawdopodobnie i w Warszawie i w Sopocie 8) Wystawa w Sopocie jest jedną z moich ulubionych w Polsce :wink: :D... te rozległe tereny są super... ... a kto się wybiera na naszą pudlową krajówkę-klubówkę :question:
  20. Podwójne gratulacje dla Bubi, za to że dobrze wychodzi na zdjęciu :wink: i za dobre domki dla dziewczynek :D :thumbs: Mamy dobra passę w tym roku, prawie z każdej wystawy pudelsy coś tam [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Puchar2.gif[/img] przywożą, a to pucharki, a to championy... :wink:
  21. No właśnie :roll: , nic nikt nie ma ciekawego do ... napisania???? :D
  22. [quote name='Gosia&Luka'] W każdym bądź razie 3majcie kciuki o 11.30 - lecę na uczelnię, może będą jakieś przecieki :wink:[/quote] :thumbs:
  23. Dzięki, dzięki, dzięki :wink: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/bis.gif[/img]
  24. [quote name='Tomek67'] Nie było mnie, bo jadłem węgiel :cunao: :wink:[/quote] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wc.gif[/img] Ale nie wyżarłeś całego zapasu na zimę z komórki??? :wink: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/terefere.gif[/img]
×
×
  • Create New...