kolejny pudel bardzo, bardzo potrzebujący,
może ktoś [B]z Warszawy[/B] będzie mu w stanie pomóc :???:
[URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20420"]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20420[/URL]
kolejna bieda pudelkowa szuka domu :shake: , tym razem czekoladowa
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20395"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20395[/URL]
[quote name='Violonczela']...
[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181117.jpg[/IMG]
Chłopczysko ma tutaj trochę smutną minkę ale dzięki temu udało się zrobić zdjęcie.
___________________
Pozdrawiam Violonczela[/quote]
Violonczela :smhair2: co ty zrobiłaś temu chłopakowi :???: , on ma normalnie łzy w oczach :shake: !!!!!!
Popatrzyłam i masz juz odpowiedzi;)
A niejaka Violonczela, by też mogła zaglądnąć do skrzynki :razz: :diabloti:
Niestety nie mam skanera, gazetę ze zdjęciem mam, tylko to jest długie przekopywanie mojego archiwum:roll: , ale przy okazji będę pamiętać;)
Tylko rozczesanie i pielęgnacja Bercikowego gąszczu, hmmmm;) :roll:
Bercik ma mieszankę włosów, miekkie i cienkie, oraz grubsze i sztywniejsze... a jak go tylko lekko szarpnąć to zaraz jest aj, oj ajajaj :lol:
tak, takie zdjęcia to kwestia przypadku i łutu szczęścia ;)
na myślę, że galeria latających pudli nie może sie obyć;) bez nieco odgrzewanych "duchów poznańskich" :crazyeye: :lol:
[IMG]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/194_fotki_e41004c/3473_355321.jpg[/IMG]
:icon_roc: sreberko na południu, hmmmm :PROXY5: , ciekawe jakie ;)
A trzeba marzyć :thumbs: , a żeby marzenia się spełniały trzeba je naprzód wymarzyć ;) :loveu:
P.S. jestem wyjątkiem, nie marzę o żadnym brązie:eviltong: , a wręcz przeciwnie;)
Może ci coś Mafinka wyprodukuje ;) , w końcu istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że dostała w spadku jakieś brązowe geny, a może te unikalne, "nie rozjaśniające" się ? ;) :p
fajny:cool1: , ale to nie to co pudel;) a najlepiej dwa;) jeszcze lepiej trzy;) .....idealnie cztery;) ... z piątką... nie ma nudy;) :lol: ... szóstka to już mafia w domu:evil_lol: .... itd, itp.:cool3:
[quote name='Gośka']Góral ale super avatarek masz :p
Tutaj to głucha cisza, jakoś nikt się nie odzywa :roll:
Planuje ktoś wystawę w Rzeszowie?[/quote]
Avatarek - no wreszcie góral oficjalnie przyznał się do nowej miłości ;)
No nie wiem - jakoś wszyscy wolą popodlądać, niż coś napisać;)
A w Rzeszowie oczywiście będziemy [B]MY[/B] ;)
A kogo zgłaszasz?
[quote name='fish']Tu jest przecena (tylko trzeba zaplacic za przesylke do polski ;)
[URL="http://www.sitstay.com/store/health/bbath.shtml"]http://www.sitstay.com/store/health/bbath.shtml[/URL][/quote]
tak tylko opłata za przesyłkę niestandardową mogła by wynieść drugie tyle;)
na szczęście i tak nie mam gdzie tej wanny postawić:lol: