Jump to content
Dogomania

anii

Members
  • Posts

    1044
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by anii

  1. Madzia Nic sie nie martw. Skoro to Twoje drugie shih tzu, latwiej Ci bedzie nad nim zapanowac. Bardzo sie ciesze, ze zdecydowalas sie na shih tzu i na wystawy :evilbat: Lonka masz pw :wink:
  2. Agnieszka Witaj Super fotki. Czy mozesz zdjecia Zyzia te z baldachimem, wyslac mi na maila?! Sa superanckie. A masz zdjecie jak on plywa w morzu?! I jak go pozniej dosuszylas?! Ja mam wyjatkowo zagoniony tydzien, wiec szybciutko witam Vanilke i core marnotrawna Madzie :P Acha A jak Wam sie podoba moj nowy profil?! Nikt nie zauywazyl nowej fotki Lumpika? :evil: :oops: 8)
  3. anii

    Papillony+off

    Ja bardzo lubie pieski na poduchach ;) [img]http://www.dallasdogs.com/images/pillow-papillon.jpg[/img] :)
  4. anii

    Papillony+off

    [img]http://mallardart.com/catalog/images/papillonswm.jpg[/img] Kiedys ogladalam dokument o psiomanii. I chyba w Nowym Yorku, jest galeria, gdzie sa tylko i wylacznie obrazy przedstawiajace psy. Z roznych epok, a ceny raczej bardzo wygorowane, ale wlasciciel nie narzekal na kilentele ;)
  5. [quote name='JustynaJK']i jeszcze jeden obrazek [url]http://www.muttart.com/fletcher/images/tale-two-tails-fr.jpg[/url][/quote] Do shih tzu to ten artysta (?!) reki nie ma... :huh:
  6. Cos takiego chcialabym miec na scianie ;) [img]http://i12.ebayimg.com/02/i/03/b8/db/26_1_b.JPG[/img] [img]http://i3.ebayimg.com/02/i/04/2e/0d/be_1_b.JPG[/img] [img]http://i6.ebayimg.com/01/i/04/26/6b/ac_1_b.JPG[/img] [img]http://i16.ebayimg.com/03/i/03/df/33/34_1_b.JPG[/img] [img]http://i8.ebayimg.com/01/i/04/2d/e4/c8_1_b.JPG[/img] [img]http://i16.ebayimg.com/02/i/03/ee/9f/bb_1_b.JPG[/img] [img]http://i14.ebayimg.com/01/i/03/ed/29/62_1_b.JPG[/img]
  7. A ja mam niespodzianke 8) Dzisiaj spotkalam sie na spacerze z Ania i slodkim malecem Cezarem :) Mam nadzieje, ze Ania wkrotce do nas dolaczy i przedstawi sie osobiscie. :) Spacerek byl krotki, ale wyczerpujacy... Ten upal :roll: A oto foty :P [img]http://img200.imageshack.us/img200/7940/lic10sp.jpg[/img] Jakis jamniol sie wydziera :evilbat: [img]http://img200.imageshack.us/img200/7299/lic28ff.jpg[/img] Wujku Lumpiku zaczekaj [img]http://img200.imageshack.us/img200/9246/lic35yi.jpg[/img] [img]http://img200.imageshack.us/img200/7820/lic65nk.jpg[/img] [img]http://img200.imageshack.us/img200/1505/lic86sg.jpg[/img] Lumpik mysli, ze go nie widze 8) [img]http://img200.imageshack.us/img200/6039/lic70ae.jpg[/img] To ja sobie na wujka popatrze [img]http://img200.imageshack.us/img200/6443/lic43rc.jpg[/img] Slodziak Cezarek [img]http://img200.imageshack.us/img200/5839/lic54qf.jpg[/img] Lump zachowywal sie jak na wujka przystalo. Troszke Cezarka ignorowal, ale on tak prawie zawsze reaguje na shih tzu :roll: . Poza tym Cezarek robil z nim co chcial, a Lumpik spokojnie znosil zabawy Cezarka. :wink:
  8. Wow :o Pudle to psy ktore robia wrazenie 8) Nie mozna kolo tej rasy przejsc obojetnie, o nie... Piekne!
  9. [quote name='Baha']A shicunia ślicznie wygląda w kapelusiku:-)[/quote] Prawdziwa fotomodelka! :)
  10. [quote name='Baha'] A co do kupek- Aniu, na pewno Lumpik tez mniej je, moje nie maja zbyt apetytu, noo, jedynie Ciuma, bo ma szczeniaki. Ale i Honda i Sali - niuf , mniej jedzą.[/quote] Moze Lumpik tez ma szczeniaczki :wink: , bo je za dwoch, mimo tego upalu :roll: Dzienna porcje RC, przy ktorej lubi wybrzydzac, dzis wchlonal za jednym zamachem, a z kupy nici, mimo dwoch spacerow. :evilbat:
  11. Jest tak parno, ze nie dalo sie spacerowac, a Lumpus znowu nie zrobil kupy. Przez te upaly robi tylko radz dziennie... :roll:
  12. [quote name='Yaki'] .Czy probowalyscie wkladow do lodowek?[/quote] Yaki Ja nie wiem o co chodzi, ale jestem ciekawa.
  13. [quote name='lonka']Ale teraz Lumpik lepiej znosi upał,co?[/quote] Lumpik nigdy sie nie slinil. Wiem, ze moze to byc nieprzyjemne, bo kiedys wet mojemu kotu chciala dac tabletke i jak on sie zaczal slinic. Ja ciezko znosze takie widoki ;) Pamietam, ze pierwsze lato, spedzilismy przed otwarta lodowka, bo pies tak ziajal i ziajal, ze az zlaplam stresa ;)i faktycznie Lump zamykal mordke, ale tesknym wzrokiem szukal smakolykow ;) Teraz to i ja wzielam na wstrzymanie. Juz sie tak nie przejmuje (akurat :roll: ) i jak sobie dyszy, to niech dyszy. W tym futrze to na pewno lekko shihtzakom nie jest, oj nie... :roll:
  14. Lump jako szczeniak gorzej znosil upaly. Choc i teraz bardzo szybko zaczyna wywalac jezor i ziajac (tak to sie pisze :hmmmm: ) Coz Lumpik sobie radzi, ale ja niestety nie... Mam potworny bol glowy od wczoraj i juz mi sie wszystkiego odechciewa... :errrr: Carotina Moze o te strone Ci chodzilo?! [url]http://www.geocities.com/showmetzumagic/[/url]
  15. Ale klopsik!:iloveyou: Nie masz jej nowszych zdjec?! Nie uwierze :P 8)
  16. [quote name='orasek']nii a ty ile masz?[/quote] Jedno moge napisac, juz od dobrych kilku lat nie moge wystawiac pieskow w mlodym prezenterze. :lol: I tak nigdy nie wystawialam, ale ostatnio uslyszalam, ze mlodo wygladam i pewnie wystawiam pieski w MP. Tylko, ze byla to opinia na podstawie zdjecia :wink: [size=1]A tu czas juz rodzinke zakladac. [/size] Bardzo prosze wklej zdjecie suni na sprzedaz. To jedno z moich umaszczen!
  17. [quote name='orasek']anii miałam foty wklejone małej Fuji kilka kart wstecz i pytałam jak ci sie podoba ale nie widziałam odp. :roll:[/quote] Orasek Sunka wspaniala (to sie wie samo przez sie), ale chyba fotek tanczacej Fuji nie wklejalas?! :hmmmm: To masz cztery shih tzu?! Zazdroszcze 8) :lol:
  18. [quote name='Karka'][b]anii[/b]tańczący Lumpik super :D :klacz:[/quote] Dzieki Mam nadzieje, ze i z mordki sie podobal :roll: :wink:
  19. [quote name='orasek']Moja mała Fuji też tańczy w kółko ale pewnie nikogo to nie zdziwi :p[/quote] Orasek Wklejaj foty, ale mnie to nie zdziwi, ja myslalam, ze kazde shih tzu tak ma :wink: :lol: A jak Wasze psinki reaguja na burze z piorunami i gromami, oraz sylwestrowe wybuchy?! Lump zupelnie sie nie boi i nic na nim te grzmoty nie robia.
  20. [quote name='Yaki']Aa trzecia fotka bombowa,jak Ty go uchwycilas?Prawdziwy mis .[/quote] Trzymalam w reku krowę :wink: Kupilam mu taka gumowa zabawke i Lumpik jest o nia bardzo zaborczy. Ogolnie to Lump czesto tak tancuje na dwoch lapkach. Wystarczy kawalek chlebka. :roll: :evilbat:
  21. [quote name='Cockerek']W sumie to mi wszytsko jedno, niech se spi tak gdzie jej wygodnie. A jak przyjdzie zima i jej pupcia zmarznie to zobaczymy gdzie będzie uciekać :wink: [/quote] Pewnie do Twojego łóżka :P :wink:
  22. Lumpik, fotki dzisiejsze ;) [URL=http://img252.imageshack.us/my.php?image=lu11db.jpg][img]http://img252.imageshack.us/img252/7305/lu11db.th.jpg[/img][/URL] ZĄB [URL=http://img252.imageshack.us/my.php?image=lu25zc.jpg][img]http://img252.imageshack.us/img252/2470/lu25zc.th.jpg[/img][/URL] MiŚ [URL=http://img252.imageshack.us/my.php?image=lu35ys.jpg][img]http://img252.imageshack.us/img252/6546/lu35ys.th.jpg[/img][/URL]
  23. Cockerek Mala jest cudna:) A co do sypiania gdzie popadnie. Lump tez tak mial i juz tak zostalo. :-? Spi, gdzie go sen zastanie. :roll: Takze jak Tobie to juz teraz nie pasuje, staraj sie zachecic Nele do spania w swoim kojcu;)
  24. [quote name='Baha']Mam nadzieje, ze nie, ze bedzie troche wieksza - shih tzu ma byc masywniejszy. [/quote] Zgadzam sie :D ale Oschin choc mala, to jest bardzo proporcjonalna :wink:
  25. [quote name='Baha']Dziękuje bardzo:-) Tak, Oschin jest śliczna i wesolutka - tyle, że jak na pewno pamiętasz - malutka:-) I zawsze to sędziowie jej piszą. Ma 24 cm wzrostu i 4,5 kg wagi:-) [/quote] Pamietam bardzo dobrze :wink: Chcialabym ja znow zobaczyc :D A w standardzie rozpietosc wagowa od 4,5 do 8,1 :wink: Suczka w sam raz do ponoszenia. Myslisz, ze Emilka tez pojdzie w slady mamy i bedzie filigranowa?! :wink:
×
×
  • Create New...