Jump to content
Dogomania

Gosiek

Members
  • Posts

    5222
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosiek

  1. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    :crazyeye: nie ma edycji postów???????
  2. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Witaj Gosiu!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Zaglądam do twoje galerii i zachwycam sie twoimi pieknymi foteczkami, masz niesamowity talent :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Axelek jak zawsze uroczy [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_104v.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Cudne foteczki :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Pozdrawiam Was bardzo cieplusio i śle buziaczki[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_100.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [/quote]witam i dziekuje :buzi: mam troszke zaległosci w zdjeciach wiec w miarę chronologicznie: zeszła sobota - Festyn w szkole.... moja córa grała w unihokeja - WYGRAŁA jej drużyna :multi: [I][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/365/494a58d5a82560cc.jpg[/IMG][/URL] prawie jak na łyżwach ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/74/0b52c292de1eb153.jpg[/IMG][/URL] cóż za skupienie na grze :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/365/d9aaeeac323c5d65.jpg[/IMG][/URL] kto pierwszy ten lepszy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/365/16ad786f9d473610.jpg[/IMG][/URL] i bronimy zawziecie (moja córa była bramkarzem) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/76/67f3cbfe80bc5b71.jpg[/IMG][/URL] :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/148/69e0fe3d2122e318.jpg[/IMG][/URL] hmm a tu spójrzcie na wzrost dzieciaków.... to były rozgrywki 4 klas :cool3: jak widać moje dziecię zdecydowanie góruje wzrostem nad większością :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/148/8055cd99abb9b760.jpg[/IMG][/URL] gadżet indiański ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/74/f46c9da953b1a25e.jpg[/IMG][/URL] [/I]
  3. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]dzięki za info :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A na fotki z niecierpliwościa będę czekała :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote];) dziś powinno coś być jeśli zdjęcia mi w miarę wyszły. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)a tu jak zawsze pięknie cześć Gosiu:multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] cześć Alu i dziękuję bardzo :lol: [quote name='r_2005']Na pewno gdzieś tutaj już pisałaś, ale jakbyś mogła napisać ponownie jakiego używasz aparatu? Wiem, wiem, że 90% urody zdjęć to fotograf a nie aparat, ale ciekawam:p[/quote]cześć Roczku - mam Canona EOS 400D
  4. wieczór dobry [IMG]http://images21.fotosik.pl/364/63596ad86ddaf779.jpg[/IMG] jaki cudny roześmiany pycholek :loveu:
  5. Dominisiu - miałaś extra wyjazd :razz: super sie czyta :evil_lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/364/892b87393fcbac90.jpg[/IMG] :ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper: słów mi brak - przewspaniała fota :loveu::loveu::loveu:
  6. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    Daga - mam obiektywik SIGMA DG macro 70-300 :cool1: Axia już dość mocno podcięłam - jutro go ufocę OKI?
  7. Daguś - ja też zaglądam ale ostatnio jakoś mam strasznie mało czasu i niesamowite zaległości dosłownie wszędzie :shake: piękne ruinki - mam do takich słabość :oops:
  8. cześć Agniesiu :p przybyłam by serdecznie podziękować za pamięć :buzi: :loveu: szkoda chałupki - tak ładnie na zdjeciach wyglądała :shake:
  9. cześć ślicznotko :cool1: nie czytam bo strasznie dużo tego ;) ale zdjecia wszystkie uważnie obejrzałam- są suuuper. Baw sie dobrze Daguś i korzystaj ze wszystkiego co tylko dostępne :loveu: pozdrawiam cieplutko z megadeszczowej i burzowej Warszawski
  10. [quote name='Teklunia'] krótka relacja z tego, jak pies mnie przewrócił na łóżko... :lol::lol::lol: no jakże Ten mógł tak nieładnie postąpić ze swoją maleńką pańcią? :lol::lol::lol:
  11. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    no niestety Kasiu tej Axiowej sroczce się nie udało - właśnie dorosłe sroki ją dopadły :-( ale..... zmieniajac temat na weselszy: mam nadzieję ze deszcz za bardzo nie popsuje mi różyczek w ogrodzie - tak cudnie kwitną że chciałabym je dla Was uwiecznić :loveu: szkoda tylko ze na zdjeciach nie można poczuć cudownego różanego aromatu :cool3: Jutro idę do pracy tylko na 3-4 godzinki, więc jeśli tylko słonko dopisze pojawią sie nowe zdjecia ;)
  12. cześć Kasieńko - rozbawiłaś mnie tym opisem kazimierzowskich zabaw ;) niecierpliwie czekam na fotorelację :razz: - zazdroszczę takich radosnych wspomnień :loveu:
  13. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Pinczerek-Jacky']Wszystkiego Najlepszego :multi: Axio :loveu: Przy fotkach robalkow poprostu wymiekam :crazyeye::mdleje::mdleje::mdleje:[/quote]dziękuję bardzo :bigcool: Fajnie że podobają Ci sie zdjęcia robali :p
  14. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    i ostatnie już z zaległych zdjęć : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/66/ba69bd38c6264224.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/71f7972d9b439a55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/7837d57998a99763.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/2677309fb4f9cb91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/380ba5aae8bac9ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/62e0b1bfb6f40d38.jpg[/IMG][/URL]
  15. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    no i zdecydowanie milszy dla oka temat bo wiem ze nie wszystkim podobają się robale :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/900cea23062800b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/358/943d9f9e38dccbb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/b4289ddc31d5b536.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/38ac206b757cd668.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/623f3a4581cf8e08.jpg[/IMG][/URL]
  16. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='r_2005']A ja to liczyłam na zdjęcia smakołyków:oops:[/quote]:lol: OKI... ale za tydzień. Dziś byłam w pracy więc imieninek nie "świętuję" - ale za tydzień będą goście więc i jakieś wypieki z pewnością uwiecznię ;) i jeszcze troszkę robalków [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/cc2f559fd8efaf95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/4767bbbbbe1cb702.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/dce82904b8a86020.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/37cfa52438ad42bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/ad18532aa01c084f.jpg[/IMG][/URL]
  17. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    a ja.... no cóż, ja jak zwykle wyszukiwałam ciekawych obiektów do sfotografowania ;) :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/66/5248802affb1c948.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/70acacf1217b3102.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/66/c37b1b78e71c742b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/44da64809a3a5ea3.jpg[/IMG][/URL]
  18. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    Axio ostatnio znalazł coś ciekawego w ogrodzie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/516ca347f8b11e3e.jpg[/IMG][/URL] a mianowicie.... maleńką sroczkę :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/0161898be892ff31.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/35263dab1706ff14.jpg[/IMG][/URL]
  19. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    dziękuję Anetko :buzi: naprawde sprawiłyście mi przemiłą niespodzianke życzeniami :loveu:
  20. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    :loveu: cześć moje kochane dogociółki :loveu: jestem naprawdę mocno zaskoczona życzonkami ale i z tego powodu baaardzo szczęśliwa - dziękuję serdecznie... bardzo, bardzo dziękuję :buzi:
  21. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='jo-jo']Samochody fajne ale krople w Twoim wykonaniu uwielbiam :loveu: Jeszcze proszę!![/quote] :loveu: :buzi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/66/f8d2940fd8f2c4cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/7659258187f03e93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/7f9a8a156219f605.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/be479bfb5c0d529b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/86a20b3d35b54c46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/780fb0954018e3d4.jpg[/IMG][/URL] postaram sie jutro wieczorkiem wpaść na chwilke
  22. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    kilka tak na szybko i uciekam na ost. odcinek Magdy M. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/06069cd1c0d87a3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/314d1958106ebc27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/c563335b8fd25b35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/358/24a9a37c630624a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/21fe867d1ac3b065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/66/edcc78f11192b54d.jpg[/IMG][/URL]
  23. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='jo-jo']Śliczne :loveu: Zawody, Konie, Kwiaty, Psy, Widoki, i teraz samochody, Gosiu jak zwykle świetne fotki!! :loveu: I witamy się ładnie :hand:[/quote] witam, witam i slicznie dziękuję :buzi: mam tonę zalegych fotek (choc to teraz moj pracusiowy tydzień) :evil_lol: monotematyczne bo głównie roślinki ;) zaraz wstawię troszkę - wlaśnie sie wgrywają na Fotosik
  24. cześć Kasieńko :buzi: zdjecia przywiozlaś piękne (choć za mało na nich Ciebie) i mam nadzieję ze nie mniej piękne wspomnienia :loveu: dziwna ta pani ze schroniska.... brak mi słów na jej zachowanie.
  25. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Teklunia']Gosiu, widzę że ostatnio nie bywasz na forum... ale może to dobrze, bo nie mam u Ciebie zaległości ;) Ślicznie Ci dziękuję że przyszłaś na ślub i porobiłaś tyle cudownych zdjęć :buzi: nawet nie wiesz jak sie cieszyłam :buzi: jeszcze się kiedyś do Ciebie uśmiechnę "pozaforumowo" o te fotki w oryginalnych rozmiarach, ok? ;):oops:[/quote][quote name='Teklunia']Gosia, czy wiesz że ani razu Cię jeszcze na forum nie było w tym miesiącu! :shake: Wracaj!!![/quote]Kasieńko :buzi: bez Ciebie bym zginęła w czelusciach DG :razz: Bardzo sie cieszę ze mogłam uczestniczyć w takich ważnych chwilach no i że wreszcie sie poznałyśmy :multi: Dziękuję pięknie za pamięć :buzi:
×
×
  • Create New...