-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
To jest stadion przy szkole - z tego,co pamiętam z ubiegłego roku to jest trawka. Moje psy nie ozdobne,ale z długim włosem - mokre nie wyglądają już tak efektownie...
-
[quote name='Goldek']Tata był... A gdzie byłaś? Jakie miałaś psy, bo akurat spanielom się przyglądałam, a goldenom już mniej...[/quote] Prawie zaraz obok Was,po lewej stronie - pawilon z zielonym dachem i biało zielonymi nóżkami. U nas było sporo cockerów pod dachem,bo zawsze zaprzyjaźnione się tez lokują - były więc - niebiesko srebrny pies i czarna suczka - najczęściej spały w klatce lub na stole trzymerskim - był czarny-podpalany pies i czarna sunia (zaprzyjaźnione). Wcześniej jeszcze były springery angielskie i niebiesko-srebrny ciemny cocker ;) . A ja to taka blond czarownica w długiej brązowej spódnicy i brązowej bluzce:evil_lol: No to albo Tata musi psicę wystawiać,albo musi wcześniej zniknąć jej z pola widzenia,bo w ten sposób zawsze Magia będzie do Niego ciągnęła i położy Ci każdą wystawę...:roll: W naszej rasie bałagan na ringu był naprawdę spory. Byłam też bardzo zdziwiona,że sekretarz nie ma protokołu,na którym wpisuje wszystkie oceny i tytuły...:roll: Katalog to totalna porażka - same błędy...:angryy: Ogólnie z wystawy nie jestem zadowolona,szczególnie,że nie sędziował nas sędzia do którego się zgłosiłyśmy,no i ten bałagan.... jedeynym plusem było bardzo miłe towarzystwo...ha! i wreszcie poznałam [B]Błyskotkę[/B] i wymiziałam pieknego Sułtana :loveu: My skromniutko - młody dosk,a psica CWC i NDSwR.
-
[B]Gonitwa [/B]- mam nadzieję,że nie ma,bo mają nowe domy... ?
-
[quote name='Goldek']Właściwie to mamy super opis, ale za to Magia zachowywała się jak... Trudno, może następnym razem będzie lepiej...:/[/quote] Widziałam Was na ringu - problem w tym,że zaraz za taśmą był chyba ktoś z Twojej rodzinki,do kogo psica ciągnęła jak szalona - to podstawowy błąd. No i musicie poćwiczyć obycie ringowe - czyli konieczne są wycieczki w ruchliwie miejsca,dworce kolejowe,itp;)
-
[B]BBeta[/B]...ta lista nigdy się nie kurczy ... :-(
-
[B]Maga18[/B] - gratulacje! A my sobie pojedziemy do Brna w niedzielę...ale na klubówkę ;-)
-
[quote name='Han Sharn'] grupa VIII Stanisław Firlik powodem jest mała ilość zgłoszeń w ich rasach.[/quote] Heh...akurat specjalnie do Niego zgłosiłam młodszą czarną....:diabloti: Ale u p.Szczepańskiej-Korpetty nie byłyśmy w tym roku i nie oceniała młodego,więc bardzo nie będę zrzędzić...:cool3:
-
[quote name='olapaco'][B]RING 8: Sędzia - Anna Bogucka (Polska): [/B]Ameryk. Cocker Spaniel-Kolor, Ameryk. Cocker Spaniel-Złote, Amerykański Cocker Spaniel, [B]Angielski Cocker Spaniel-Czarne[/B], [B]Angielski Cocker Spaniel-Kolor[/B], [B]Angielski Cocker Spaniel-Podpalane[/B], [B]Angielski Cocker Spaniel-Złote[/B], Angielski Springer Spaniel, Bokser-pręgowane, Bokser-żółte, [B][COLOR=red]Cocker spaniel angielski[/COLOR][/B], Golden Retriever [/quote] czyli podział na 5 grup cockerów angielskich zamiast na 4 ... :evil_lol: Ja wiem,że cocker spaniele sędziuje się specyficznie i że jeszcze nieliczne oddziały mają z tym problem ... ale na 5 grup podziału jeszcze nie widziałam ;) Znalazałm sędziego,który ma sędziować naszą grupę: [B]Petru Muntean [/B] All-ruonder All BOGs & BIS ...
-
Grupę VIII ma sędziować sędzia,który ma do oceny grupę III .... [B]Yoshko[/B],skopiowałam z wykazu ZG: [B]Bogucka Anna [/B][FONT=verdana][SIZE=2] sędzia - międzynarodowy - Gr.II FCI-wszystkie rasy [FONT=verdana][SIZE=2] sędzia - międzynarodowy - akita amerykańska [FONT=verdana][SIZE=2] sędzia - międzynarodowy - Gr.VIII -wszystkie rasy [FONT=verdana][SIZE=2] sędzia - Best in Show[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='olapaco'][COLOR=red]Każdy wystawca, któremu został wysłany[/COLOR] [COLOR=#ffff00][COLOR=red]błędny numer w potwierdzeniu, [/COLOR][COLOR=red]otrzyma poprawny w sekretariacie[/COLOR].[/COLOR] [COLOR=black]informacja ze strony ;) [/COLOR][/quote] oj wiem,wiem...to tylko była moja odpowiedź na Twój post dotyczący tego,że chyba nikt nie dostał numerów ;) :cool3:
-
Eee..myśmy dostały - jeden na dwa psy ;-)
-
[quote name='olapaco'] Będzie możliwość wydrukowania jej sobie- jest prawidłowa !!![/quote] No,jesli stawka będzie wg.podanego juz palnu sędziowania,to u nas będzie galimaitias :evil_lol:
-
[quote name='Shanara']a która to Twoja wystawa? Bo jesli tak gwałtowne emocje towarzyszą Ci za każdym razem..to moze daj sobie spokój z wystawianiem,bo Ci serce nie wytrzyma :evil_lol:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: ...przepraszam...nie mogłam się powstrzymać ...:grin:
-
Mam nadzieję,że u nas uda się uporządkować to pomieszanie z poplątaniem jakie zrobiono w kolorach...
-
:roflt: :roflt: :roflt: zaczynam się coraz lepiej bawić :evil_lol: heh...no,my jednak mamy cocker spaniele angielskie :-),ale za to dla dwóch psów przysłano nam jeden numerak i kartki na dwa katalogi ..hihi
-
Nio ! Druga koleżanka ma zamiast angielskiego cockera - amerykańskiego :evil_lol:
-
Angielska cocker spanielka koleżanki ma na potwierdzeniu wpisana rasę [B]chihuahua :crazyeye: :crazyeye: [/B]
-
[quote name='Talagia']My jesteśmy oceniani razem z jaminkami na ringu :-o :-o cóż...[/quote] A my z bokserami :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ... chyba tak zkręconej wystawy jeszcze nie widziałam....:evil_lol:
-
[quote name='Błyskotka']Ja już zadzwoniłam do związku w sprawie swoich kolorków :cool3:. Pani nie śmiało stwierdziła że sie na tym nie zna :shake:.[/quote] Yyy..to nie mają sekcji,gdzie ktoś miałby o tym pojęcie ?? Zaraz spróbuję zadzwonić w sprawie naszych kolorków :evil_lol:
-
[B]Natalia[/B] - jest i bieżnia i znajdzie się kawałek terawki (mam nadzieję..) ;) My mamy cockery podzielona na [B]pięć[/B] :crazyeye: grup kolorystycznych (systematyka mówi o czterech),a oprócz tego i tak są pomieszane czarne z podpalanymi...oj..będzie niezła jazda...:cool3:
-
[quote name='olaglowka']Miałyśmy być na tym samym ringu, mnie bedzie sedziowal Zvi Kupferberg :) [/quote] fakt! no tak...podebrałaś mi sędziego :evil_lol: Całe szczęście,że nie oceniała nas jeszcze p.Bogucka - ale nie zmienia to faktu,że powiem organizatorom,co o tym myślę :angryy:
-
[B]Błyskotka [/B]miałyśmy być na jednym ringu....:placz: Gdyby zmiana była z powodu nieobecności naszego sędziego,to ok.Ale nie będzie innych sędziów - a my mamy zmianę!:mad: :angryy: :shake:
-
A nam zmienili na polską sędzinę ! Zgłaszałam do zagranicznego sędziego...grrr..a żeby było śmieszniej,to [FONT=Arial]Zvi Kupferberg będzie oceniał na wystawie - zaraz mnie szlag trafi:angryy: [/FONT]
-
Oj,obawiam się,że psiaków będzie sporo.... :-(
-
Piękne widoki (np. przez Transfagarasz,albo przełomem Iskiru), dzieci wyciągające ręce po cukierki na każdym parkingu...Baaardzo słodkie i przepiękne ciastka w naszej ulubionej cukierni w Cluj,nocowanie "na dziko" - przy jednym takim noclegu było ciepłe źródło..suuuper siedziało się na trawniku i moczyło nóżki w termie (potem zrobili tam ujęcie termalne),piękne monastyry, piekne serwety sprzedawane przy drogach... A w ostatnim roku (chyba coś ok 1980) "dzikie" noclegi świeciły pustkami...(a to były stałe miejsca na trasie,gdzie zawsze spało mnóstwo turystów)...od bardzo nieciekwej przygody na takim noclegu uratował nas straszak (wyglądający jak prawdziwy pistolet)..ale i tak mam fajne wspomnienia ;-) No to Was zanudziłam...:roll: