no tak,w wieku trzech lat to juz chyba nie powinien sie tak "futrzyć" :roll:
Nie mam złotych cockerów,a u mnie praktycznie każdy pies ma trochę inny gatunek szaty...
To fakt,że ten tymer drogi...też musiałam na niego uzbierać i kupiłam dopiero w tym roku na wystawie w Opolu...
Ale powiem szczerze,że i tak dużo korzystam z grzebienia z gumką :wink: