-
Posts
17145 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bea100
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Noc była straszna, Orkan dał się we znaki, mam nadzieję, że wszyscy tu OK i cali i zdrowi i pieski też:p Radio podało, że w sumie zginęło 30 osób,,,starszne ["] -
[quote name='mmbbaj']...[B]Rano nawet odważyłam się polecieć na siq i qpę, Zagrajek zrobił wszystko ekspresowo i natychmiast wracaliśmy do domu :evil_lol: Nadal wieje nieprzyjemnie! ...[/B][/quote] Moje suki-tak samo, rano szybciutko zrobiły co musiały i biegiem spadały do domu :evil_lol: Zwierzęta czują anomalie i wolą nie wychodzić z bezpiecznego domu. My powinnismy dzisiaj iść ich śladem i zawierzyć ich instynktowi. Orkan idzie teraz na wschód, wytracił trochę impetu, bosz, oby nikt już więcej nie zginął:roll: .
-
I ja jestem, miodek pomógł. Po północy wiało grozą. Nie miałam netu (neostrada chyba się odłaczyła na zapas :evil_lol: ). Mam 20 letni (nie za wielki) orzech pod oknem od podwórza- walił mi w okno gałęziami i tak się giął, że myslałam że się powali. Ale- wszystko OK. No ogrodzie też drzewa stoją. Jest ciepło i nie pada. Wieje strasznie momentami a teraz? Wyszło zza ciemnych chmur słoneczko ale jakieś takie nienormalne :cool3: Szkoda mi tych ludzi co zginęli ["]
-
[quote name='mmbbaj']Zaraz i ja sobie chyba coś naleję :evil_lol: .... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/25/85fdb2266d68cc52.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/43/cb2ac90c15c6ebd6.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Buhahahaha :biggrina: Darz Bór kochani :popcorn:
-
Haniu: Pewnie- Tata ma rację :lol: na kataklizmy nalewka jest jak znalazł (miodek zresztą też :chlup: ). TV podało, że w Wwie najgorzej będzie ok północy:-( . Mam nadzieję, że prześpię i ja ( i wrazliwa moja Dunia) to jakoś, bo o Monię mogę być spokojna (ona podkołdernik-beztlenowiec jak już śpi to śpi i może się walić i palić :evil_lol: )
-
Wróciłam, ciśnienie podnoszę na wszelki wypadek :razz: , nie pada a u Hani w Ożarowie zwiało właśnie szlaban :cool3:
-
[quote name='PIKA']... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/4cec43815e2aae51.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Najpiękniejszy widok na tym świecie :loveu:
-
[quote name='mmbbaj'] ...Zaraz to ty do roboty jedziesz z tego co wiem :eviltong::eviltong::eviltong:... :evil_lol: :mad:[/quote] Wątpiłas we mnie:evil_lol: ...;a ja właśnie wróciłam do domu z buteleczką miodu (zmoczona ale radosna jak po udanym polowaniu:evil_lol: ), mam sklep z alhoholami 24h na Popularnej ot co... a jak wrócę za jakąs godzinkę z hakiem/po pracy to sobie podniosę ciśnienie hihi :lol: Samograj; u nas pada umiarkowanie i są takie ciepłe powiewy, do nas ten ulewny deszcz o jakim mówisz to jeszcze nie dotarł, raczej kropi. Trzymajcie się. A Dogaja? Co u Dogai?!? Zaraz wsiadam w Tico (mizerne) i jadę...mam nadzieję, że mnie nie zwieje i zdążę przed najgorszym :roll:
-
[quote name='nadzieja']...dZIEKUJE ZE JESTESCIE ZE MNA.[/quote] To dla nas zaszczyt, że jesteś z nami i to my Ci dziękujemy!!! Napisz nam proszę coś więcej o swoim codziennym dniu z Avikiem...może masz jakieś pytania czy problemy...pisz nam o wszystkim...nie dziękuj więcej Nadziejo...masz tu przyjaciół a wśród nich to norma że się pomaga bezinteresownie i od serca...no i z przyjaciółmi się też gada...no to- pogadaj z nami ot tak zwyczajnie... :p
-
[quote name='nadzieja']Prosze Ogladajcie Program "na Celowniku" W Tvp 1 O 17.20. W Tym Lub W Nastepnym Tygodniu Emitowany Bedzie Wywiad Ze Mna. Nigdy Nie Myslalam Ze Stanie Sie To Takie Glosne. Zapraszam Juz Dzis[/quote] :loveu: Nareszcie będzie w TV o DOBRU i dobrych ludziach i wspaniałych psach i o przyjażni i o NADZIEI...:multi: Bardzo się cieszę, bardzo postaram się nie przegapić :p [SIZE=1]Szkoda tylko, że nie znasz dokładniejszego terminu emisji.[/SIZE]
-
[quote name='dogaja']To jest myśl! Chociaż po większe zapasy mąki, czy kaszy już nie zdążę wyskoczyć ... Ale słoiki z tym i owym w piwnicy już są: to znaczy z zagrychą! Resztę weźmiemy ze sobą i jakoś się przeczeka... ... ie wiem, czy jeszcze napiszę, może to przedostatnie wieści od nas, z Zachodu. Idzie na Was. Okopujcie się. Warszawkoooooooooooooo!!!!!!!!!!!![/quote] Kasza i mąka? A po co? Zagrycha (może być ze słoika) i popitka i zapasik chrupek dla Gajusi- ot co :evil_lol: Nie strasz nas tutaj (my i tak w nerwach) i odzywaj się co jakiś czas qrcze...:cool3: My się nie okopujemy bo u nas w Warszawce przeważnie wszystko przechodzi bokiem (dotyczy to zwłaszcza moich Włoch- w całej Wwce leje-ale nie u mnie-przynajmniej dotąd tak bywało :razz: ). Teraz- za oknem pada i to całkiem mocno (czyżby coś się zmieniło?). Chyba wyskoczę zaraz po miód pitny- zawsze mnie ratował w trudnych chwilach :cool3: Samograj: ten miodek ładnie też podnosi ciśnienie-trzymaj się jakoś :loveu:
-
Zaleski w radio mówił, że w Niemczech juz wieje wietrzycho do 200km/h a wiatr pod Dreznem przewrócił 2 ciężarówki ...ranyyyy...mówią o Orkanie KIRYŁ...Dogaja trzymaj się cieplutko i szykuj i ogacaj piwniczkę...najgorzej ma być na Wybrzeżu i w Górach...a jutro nie ma bata i przywieje toto do nas z prędkością do 120km/h (w górach już dzisiaj zamiecie śnieżne- na Śnieżce i Kasprowym). Niemcy mają fatalnie, spodziewają się powodzi (fale mają mieć nawet 3,5 m wysokości:-o )- to byłby kataklizm :-( Ja tylko mam nadzieje, że ten Kirył zanim do nas dotrze- to już wyhamuje.
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Sabinko1:loveu: , Tomo2 :loveu: No niech to, no nawet nie wiecie jak mi miło takie słowa czytać/ w dodatku o samej sobie :oops: :lol: (postaram się nadal usilnie pracować na taką pochlebną opinię :lol: , ale-i tak- dziękuję). Puz: napisz na pw do Rekma i podaj mu swojego maila (chodzi o CFG=cichy fundusz gończy :lol: , jest już gotowy wpłacić tam 460 zł (do ew częściowego pobrania na Żanecię-luty), Rekma/Mmbbaj mają dodatkowo pomysły/chcieli przegadać pewne szczegóły OK? Acha, zagłosujcie w konkursie Behemot na najlepsze zdjęcie dogo z 2006 roku (na poz 7 jest tam śliczna fotka Hani :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37262[/url] -
:loveu: BRAWO !!! Wielka radość!!! BARDZO GRATULUJĘ i ogromnie się cieszę :multi: :multi: :multi:
-
Hopaj do góry Żanetko- może ktoś Cię dojrzy?
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Tomo2 zajadle i dzielnie licytuje na forum Beagli Haniną książkę na rzecz naszej Żanetki :multi: I tak trochę, przy tej okazji, podagaliśmy OT tak sobie, o ogarkach i tak trafił tu do nas :p Na Beagielkach jest wielu bardzo fajnych ludzi, cieszę się, że Tomo2 do nas trafił i że jest tu z nami !!! -
[quote name='KUMPELka'][IMG]http://msu.republika.pl/images/256.jpg[/IMG] ...[/quote] :loveu: Kapitalna fotka, uwielbiam takie, oto przyjażń od kołyski :multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no i wydalo się ....[/I][/B] [I][B]Zagrajek pali:razz:[/B][/I] [/quote] A jak chce chłopak śpiewać, to musi rzucić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Witajcie z rana, wiatry idą i mam meteomigrenkę:roll: - a co u Was?
-
Śliczny bannerek, jeden z ładniejszych jakie widziałam-brawo!!!!:p
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
bea100 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Ania W']...Chyba będzie nam potrzebny wolontariusz z Opola. Poszły już zdjęcia do potencjalnej rodziny adopcyjnej (tfu,tfu, żeby nie zapeszyć) i wydaje się że to bardzo dobry dom, ale gdyby w razie czego ktoś osobiście zechciał podrzucić umowę ;-)[/quote] Myśle, że Agga z Opola mi nie odmówi :p -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Została zakończona licytacja obrazu Mmbbaj na Bazarku-dla Żaneci- miło mi donieść, że Sabinka1 wylicytowała go ( za 6 minut dwunasta :lol: ) na 170 zł :multi: [B]BRAWO !!!![/B] :multi: [B]Dziękujemy Mmbbaj, dziękujemy Sabino1[/B] :loveu: -
Do góry nasza śliczna dziewczynko. Obraz Mmbbaj na tut Bazarku- wylicytowała Sabina1- mamy na luty plus 170 zł !!! Bardzo, bardzo dziękujemy i autorce-ofiarodawczyni Mmbbaj i naszej Sabinie1!!!
-
[quote name='Ania W']...Chyba był na spacerze...Pisze "chyba" bo spacer polegał na tym , że Zagraj siedział a jego pan stał obok. Najparwdopodobniej to element szkolenia ;-)[/quote] Buhahahaha :lol!: No Rekma, wydało się, żona sądzi, że Wy spacerujecie, a Wy tylko posiedzicie-postoicie przed trawniczkiem i co to za spacerek jest hmmm? :smokin:
-
Fajnie, że masz sforkę- cocer jest bardzo fajny- a pieski w towarzystwie czują się o wiele lepiej :lol:
-
Tak Sabinko1, Ty też maczałaś w tym wszystkim swoje delikatne paluszki :lol: Teraz tylko- DOBRY DOMEK-wtedy dopiero będziemy mogły mówić o powodzeniu naszej akcji ;) .