Jump to content
Dogomania

bea100

Members
  • Posts

    17145
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by bea100

  1. Noc była straszna, Orkan dał się we znaki, mam nadzieję, że wszyscy tu OK i cali i zdrowi i pieski też:p Radio podało, że w sumie zginęło 30 osób,,,starszne ["]
  2. [quote name='mmbbaj']...[B]Rano nawet odważyłam się polecieć na siq i qpę, Zagrajek zrobił wszystko ekspresowo i natychmiast wracaliśmy do domu :evil_lol: Nadal wieje nieprzyjemnie! ...[/B][/quote] Moje suki-tak samo, rano szybciutko zrobiły co musiały i biegiem spadały do domu :evil_lol: Zwierzęta czują anomalie i wolą nie wychodzić z bezpiecznego domu. My powinnismy dzisiaj iść ich śladem i zawierzyć ich instynktowi. Orkan idzie teraz na wschód, wytracił trochę impetu, bosz, oby nikt już więcej nie zginął:roll: .
  3. I ja jestem, miodek pomógł. Po północy wiało grozą. Nie miałam netu (neostrada chyba się odłaczyła na zapas :evil_lol: ). Mam 20 letni (nie za wielki) orzech pod oknem od podwórza- walił mi w okno gałęziami i tak się giął, że myslałam że się powali. Ale- wszystko OK. No ogrodzie też drzewa stoją. Jest ciepło i nie pada. Wieje strasznie momentami a teraz? Wyszło zza ciemnych chmur słoneczko ale jakieś takie nienormalne :cool3: Szkoda mi tych ludzi co zginęli ["]
  4. [quote name='mmbbaj']Zaraz i ja sobie chyba coś naleję :evil_lol: .... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/25/85fdb2266d68cc52.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/43/cb2ac90c15c6ebd6.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Buhahahaha :biggrina: Darz Bór kochani :popcorn:
  5. Haniu: Pewnie- Tata ma rację :lol: na kataklizmy nalewka jest jak znalazł (miodek zresztą też :chlup: ). TV podało, że w Wwie najgorzej będzie ok północy:-( . Mam nadzieję, że prześpię i ja ( i wrazliwa moja Dunia) to jakoś, bo o Monię mogę być spokojna (ona podkołdernik-beztlenowiec jak już śpi to śpi i może się walić i palić :evil_lol: )
  6. Wróciłam, ciśnienie podnoszę na wszelki wypadek :razz: , nie pada a u Hani w Ożarowie zwiało właśnie szlaban :cool3:
  7. [quote name='PIKA']... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/4cec43815e2aae51.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Najpiękniejszy widok na tym świecie :loveu:
  8. [quote name='mmbbaj'] ...Zaraz to ty do roboty jedziesz z tego co wiem :eviltong::eviltong::eviltong:... :evil_lol: :mad:[/quote] Wątpiłas we mnie:evil_lol: ...;a ja właśnie wróciłam do domu z buteleczką miodu (zmoczona ale radosna jak po udanym polowaniu:evil_lol: ), mam sklep z alhoholami 24h na Popularnej ot co... a jak wrócę za jakąs godzinkę z hakiem/po pracy to sobie podniosę ciśnienie hihi :lol: Samograj; u nas pada umiarkowanie i są takie ciepłe powiewy, do nas ten ulewny deszcz o jakim mówisz to jeszcze nie dotarł, raczej kropi. Trzymajcie się. A Dogaja? Co u Dogai?!? Zaraz wsiadam w Tico (mizerne) i jadę...mam nadzieję, że mnie nie zwieje i zdążę przed najgorszym :roll:
  9. [quote name='nadzieja']...dZIEKUJE ZE JESTESCIE ZE MNA.[/quote] To dla nas zaszczyt, że jesteś z nami i to my Ci dziękujemy!!! Napisz nam proszę coś więcej o swoim codziennym dniu z Avikiem...może masz jakieś pytania czy problemy...pisz nam o wszystkim...nie dziękuj więcej Nadziejo...masz tu przyjaciół a wśród nich to norma że się pomaga bezinteresownie i od serca...no i z przyjaciółmi się też gada...no to- pogadaj z nami ot tak zwyczajnie... :p
  10. [quote name='nadzieja']Prosze Ogladajcie Program "na Celowniku" W Tvp 1 O 17.20. W Tym Lub W Nastepnym Tygodniu Emitowany Bedzie Wywiad Ze Mna. Nigdy Nie Myslalam Ze Stanie Sie To Takie Glosne. Zapraszam Juz Dzis[/quote] :loveu: Nareszcie będzie w TV o DOBRU i dobrych ludziach i wspaniałych psach i o przyjażni i o NADZIEI...:multi: Bardzo się cieszę, bardzo postaram się nie przegapić :p [SIZE=1]Szkoda tylko, że nie znasz dokładniejszego terminu emisji.[/SIZE]
  11. [quote name='dogaja']To jest myśl! Chociaż po większe zapasy mąki, czy kaszy już nie zdążę wyskoczyć ... Ale słoiki z tym i owym w piwnicy już są: to znaczy z zagrychą! Resztę weźmiemy ze sobą i jakoś się przeczeka... ... ie wiem, czy jeszcze napiszę, może to przedostatnie wieści od nas, z Zachodu. Idzie na Was. Okopujcie się. Warszawkoooooooooooooo!!!!!!!!!!!![/quote] Kasza i mąka? A po co? Zagrycha (może być ze słoika) i popitka i zapasik chrupek dla Gajusi- ot co :evil_lol: Nie strasz nas tutaj (my i tak w nerwach) i odzywaj się co jakiś czas qrcze...:cool3: My się nie okopujemy bo u nas w Warszawce przeważnie wszystko przechodzi bokiem (dotyczy to zwłaszcza moich Włoch- w całej Wwce leje-ale nie u mnie-przynajmniej dotąd tak bywało :razz: ). Teraz- za oknem pada i to całkiem mocno (czyżby coś się zmieniło?). Chyba wyskoczę zaraz po miód pitny- zawsze mnie ratował w trudnych chwilach :cool3: Samograj: ten miodek ładnie też podnosi ciśnienie-trzymaj się jakoś :loveu:
  12. Zaleski w radio mówił, że w Niemczech juz wieje wietrzycho do 200km/h a wiatr pod Dreznem przewrócił 2 ciężarówki ...ranyyyy...mówią o Orkanie KIRYŁ...Dogaja trzymaj się cieplutko i szykuj i ogacaj piwniczkę...najgorzej ma być na Wybrzeżu i w Górach...a jutro nie ma bata i przywieje toto do nas z prędkością do 120km/h (w górach już dzisiaj zamiecie śnieżne- na Śnieżce i Kasprowym). Niemcy mają fatalnie, spodziewają się powodzi (fale mają mieć nawet 3,5 m wysokości:-o )- to byłby kataklizm :-( Ja tylko mam nadzieje, że ten Kirył zanim do nas dotrze- to już wyhamuje.
  13. Sabinko1:loveu: , Tomo2 :loveu: No niech to, no nawet nie wiecie jak mi miło takie słowa czytać/ w dodatku o samej sobie :oops: :lol: (postaram się nadal usilnie pracować na taką pochlebną opinię :lol: , ale-i tak- dziękuję). Puz: napisz na pw do Rekma i podaj mu swojego maila (chodzi o CFG=cichy fundusz gończy :lol: , jest już gotowy wpłacić tam 460 zł (do ew częściowego pobrania na Żanecię-luty), Rekma/Mmbbaj mają dodatkowo pomysły/chcieli przegadać pewne szczegóły OK? Acha, zagłosujcie w konkursie Behemot na najlepsze zdjęcie dogo z 2006 roku (na poz 7 jest tam śliczna fotka Hani :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37262[/url]
  14. :loveu: BRAWO !!! Wielka radość!!! BARDZO GRATULUJĘ i ogromnie się cieszę :multi: :multi: :multi:
  15. Hopaj do góry Żanetko- może ktoś Cię dojrzy?
  16. Tomo2 zajadle i dzielnie licytuje na forum Beagli Haniną książkę na rzecz naszej Żanetki :multi: I tak trochę, przy tej okazji, podagaliśmy OT tak sobie, o ogarkach i tak trafił tu do nas :p Na Beagielkach jest wielu bardzo fajnych ludzi, cieszę się, że Tomo2 do nas trafił i że jest tu z nami !!!
  17. [quote name='KUMPELka'][IMG]http://msu.republika.pl/images/256.jpg[/IMG] ...[/quote] :loveu: Kapitalna fotka, uwielbiam takie, oto przyjażń od kołyski :multi:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no i wydalo się ....[/I][/B] [I][B]Zagrajek pali:razz:[/B][/I] [/quote] A jak chce chłopak śpiewać, to musi rzucić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Witajcie z rana, wiatry idą i mam meteomigrenkę:roll: - a co u Was?
  19. Śliczny bannerek, jeden z ładniejszych jakie widziałam-brawo!!!!:p
  20. [quote name='Ania W']...Chyba będzie nam potrzebny wolontariusz z Opola. Poszły już zdjęcia do potencjalnej rodziny adopcyjnej (tfu,tfu, żeby nie zapeszyć) i wydaje się że to bardzo dobry dom, ale gdyby w razie czego ktoś osobiście zechciał podrzucić umowę ;-)[/quote] Myśle, że Agga z Opola mi nie odmówi :p
  21. Została zakończona licytacja obrazu Mmbbaj na Bazarku-dla Żaneci- miło mi donieść, że Sabinka1 wylicytowała go ( za 6 minut dwunasta :lol: ) na 170 zł :multi: [B]BRAWO !!!![/B] :multi: [B]Dziękujemy Mmbbaj, dziękujemy Sabino1[/B] :loveu:
  22. Do góry nasza śliczna dziewczynko. Obraz Mmbbaj na tut Bazarku- wylicytowała Sabina1- mamy na luty plus 170 zł !!! Bardzo, bardzo dziękujemy i autorce-ofiarodawczyni Mmbbaj i naszej Sabinie1!!!
  23. [quote name='Ania W']...Chyba był na spacerze...Pisze "chyba" bo spacer polegał na tym , że Zagraj siedział a jego pan stał obok. Najparwdopodobniej to element szkolenia ;-)[/quote] Buhahahaha :lol!: No Rekma, wydało się, żona sądzi, że Wy spacerujecie, a Wy tylko posiedzicie-postoicie przed trawniczkiem i co to za spacerek jest hmmm? :smokin:
  24. Fajnie, że masz sforkę- cocer jest bardzo fajny- a pieski w towarzystwie czują się o wiele lepiej :lol:
  25. Tak Sabinko1, Ty też maczałaś w tym wszystkim swoje delikatne paluszki :lol: Teraz tylko- DOBRY DOMEK-wtedy dopiero będziemy mogły mówić o powodzeniu naszej akcji ;) .
×
×
  • Create New...