Kasi misi sie poszczesciło ,ona tez znajdzie dom...:lol: dziewczyny napiszcie jakis ckliwy tekst:bigcry: ja niestety jestem antytalent w tym temacie,poprosze na wątku plakatowym o zrobienie ogłoszenia,jestem w stanie porozwieszac w róznych miejscach,powystawiam jej ogłoszenia w necie,tyle moge zrobic...