Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. Hej!! Witam kolejnego russellowca :D Bardzo czesto odwiedza pani strone i zachwycona jestem Boną Obornicki Nornik oraz Bies'em(ktory dla mnie jest wrecz idealem PRT-z czystym sumieniem moge powiedziec ze przewyzsza eksterierem Olafa :wink: ).Sama wlascicielka JRT jestem juz ponad 7 lat :D
  2. [quote name='ZaKrĘcOnA']Witam! asiunia masz na myśli park tysiąclecia (niedaleko Geant'a)? To nawet niedaleko ode mnie więc spokojnie spacerkiem mogłabym tam dojść, oczywiście jeśli to miejsce masz na myśli :wink: Co do weekendu to jedynie mogłabym w niedzielę, ale nie wiem czy większości by to pasowało. Pozdrawiam![/quote] Hej!! Chodzilo mi o park zwany "Stawikami" :wink: A ten kolo Geant'a-to Katowickiego czy Sosnowieckiego? :lol: Mrowcia chetna na spotkanko? 8)
  3. [quote name='Ludek'][quote name='asiunia'][quote name='Ludek']On ma tendencję do obgryzania wszystkiego. :lol:[/quote] Hej!! Zupelna normalka :lol: :lol: Moja krwiozercza bestia wczoraj sznaucerka olbrzymiego przegonila :roll: Ludek czy Mailo mial jakas stycznosc z gryzoniami? :evilbat:[/quote] Kto go tam wie :wink:. Istnie duża szansza, że tak. Urodził się w domu, przy którym była stajnia więc i gryzonie. Zresztą przydomek hodowli jest Mysia Zagłada, zapewne nie wziął się znikąd. Myślisz, że od gryzoni się nauczył? :wink:[/quote] Hej!! Mozliwe :lol: :lol: A tak powaznie jestem ciekawa jego rekacji :roll:
  4. [quote name='Ludek']On ma tendencję do obgryzania wszystkiego. :lol:[/quote] Hej!! Zupelna normalka :lol: :lol: Moja krwiozercza bestia wczoraj sznaucerka olbrzymiego przegonila :roll: Ludek czy Mailo mial jakas stycznosc z gryzoniami? :evilbat:
  5. [quote name='Ludek'][quote name='asiunia']Hej!! Jakie cudne cudenko :lol: Piekny-a ten ogonek to miodzio poprostu :D Cmoknij Mailo w noska od nas :wink:[/quote] To może być niebezpieczne, dla mojego nosa oczywiście. :lol:[/quote] Hej!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: czyzby Twoje psiatko tez mialo pociag do obgryzania nosa? :lol: :lol: :lol: :lol:
  6. Hej!! Kochani co powiecie na spacerek w ten weekend? :D Ja proponuje park na granicy katowic i sosnowca-fajne tereny,kilka jeziorek-mozna spokojnie puscic psa :wink:
  7. Hej!! Jakie cudne cudenko :lol: Piekny-a ten ogonek to miodzio poprostu :D Cmoknij Mailo w noska od nas :wink:
  8. [quote name='ZaKrĘcOnA']Witaj asiunia! Też jeszcze nie miałam okazji sprawdzić jak Rocco się zachowuje w autobusie :wink: ale kiedyś musi być ten pierwszy raz :D Co do miejsca spotkania to uzgodnimy jak znajdzie się więcej chętnych osób (a mam nadzieję, że się znajdzie :roll: ) Czekam na więcej propozycji. Pozdrawiam![/quote] Hej!! O ile sie nie myle Tsode byla chetna z Leosiem na spacerek-sa z Czeladzi :D
  9. [quote name='ZaKrĘcOnA']Jeśli znajdą się chętne osoby z w/w okolic na wspólny spacereq w towarzystwie naszych czworonogów to zapraszam do dawania propozycji gdzie i kiedy moglibyśmy się spotkać. Pozdrawiam wszystkich DOGOMANIAków! :wink:[/quote] Hej!! Melduje sie sonowiec! :D My bardzo chetni na spacerek 8) Dostosujemy sie do miejsca chociaz nie wiem jak sunia zachwouje sie w komuniakcji miejskiej :roll:
  10. Hej!! Jak łaciaty do nas trafil to sierota nigdy na sobie obrozy nie miala-o smyczy i chodzeniu to juz nie wspomne :roll:Wtedy najlepiej sprawdzaly sie szelki-przynajmniej sie nie dlawil,potem lancuszek a teraz obrozka skorzana :wink: Masz jakies nowe fotki malucha? :D
  11. Hej!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Witamy w kregu "tych fajnych inaczej"-jak to jeden z moich znajomych(z reszta wlasciciel JRT)okreslil :lol: :lol: :lol: :lol: A jak u was z posluszenstwem?reaguje na cos czy samowolka? :evilbat:
  12. Hej!! Ale russellkowata slodycz :D Ludek jak wam sie zyje? :wink: Ja poki siedze w domku "przypominam"laciatemu komendy bo cos ciemnotka zapomniala co to np. siad przy nodze :evilbat: Ogolem niezle wychodzi i czasem sa nagle przeblyski :lol:
  13. Hej!!! Russellowcy co z wami? :o Ludek pisz jak najwiecej jak tam Milo :D
  14. Hej!! Dzieki kochani!Policje faktycznie mozna byloby i wezwac-tyle ze nie wiem czy warto?Biedna kobiecina ze szczeniakiem kontra Rottek ktory nie dosc ze poturbowal jej sunie to jeszcze probowal ja zezrec-sprawa raczej oczywista..tym bardziej ze ja nie jestem pelnoletnia a wszyscy wiemy jaka ciesza sie opinia :roll: swoja droga nie myslalam wtedy zeby czekac na policje-chcialam isc jak najszybciej do domu i przyznam ze balam sie czy Meta nie rzuci sie drugi raz... :(
  15. Hej!! Nie wiem czy to dobry temat ale przyznam ze nawet niechce mi sie szukac odpowiedniego ani tym bardziej zakladac nowego...Otoz jakies 15 min temu wrocilam ze spaceru z moimi psami-suka morderca i malym niewinnym :evil: Cala sie nadal telepie i mysle cobym teraz zrobila!A wiec dzisiaj dostalam-w sposob doslowny-za "rase"(a raczej podobienstwo, bo jest bez rodowodu) mojej sunki :evilbat: Wracac mialam juz do domu ze spaceru-sunka w parku chodzi o tej porze zarowno na smyczy jak i w kagancu- i moze to byl blad?Rzucilam jeszcze Rocky'emu(JRT)kulke kiedy podbiegla do mnie sredniej wielkosci,mlodziutka jeszcze kudlata suczka-jej wlascicielka stala kilkadziesiat metrow ode mnie i nawet nie raczyla jej zawolac;nie mam pojecia jak to sie stalo w kazdym razie Metka przygniotla mala(nadzwyczajniej chciala sie bawic ale to nie ta waga) a ta w straszliwy sposob zaczela piszczec-ale nie uciekac(na pewno nic jej sie nie stalo-bo zapraszala Mete potem do zabawy,a moj sucz odwzajemnial zaczepki)baba nawet sie z miejsca nie ruszyla,wiec zaczelam krzyczec niech wezmie swojego psa!Kobieta zaczela prawie biec-myslalam ze zeby ja zabrac-ale sie pomylilam...Babszytl rzucil sie na mnie z piesciami i uderzyla mnie w twarz(mam cudnego siniaka)ze takich ludzi jak ja trzeba do pier*** zamykac a takie psy usypiac(jej sunka wowczas latala w kolko bo myslala ze to wspaniala zabawa).Staralam sie jakos wycofac ale baba dalej mnie okladala-w koncu Metka zareagowala skoczyla na nia i prawie przewrocila(chciala ja raczej powalic niz zrobic krzywde)wtedy troche wychamowala ale zaczela sie drzec cos w stylu "Ludzie!to pies morderca!policje wzywac!"Poki zajeta byla robieniem z siebie ofiary oddalilam sie i poszlam do domu :( Czy w tym spoleczenstwie da sie normalnie zyc z Rottem?! :evil:
  16. asiunia

    Sląsk

    Hej!! Kochani moi-mimo licznych przeciwnosci losu z niecierpliwoscia czekam na kolejny spacer-moze wreszcie sie uda :-? Mam pytanko czy nie ma nikt nic przeciwko obecnosci Rottweilerki? :roll:
  17. [quote name='Nitencja']Asiunia ;-) nie wywoluj wilka z lasu, imiona bardzo sa znaczace :) a jak nazwiesz jrt Tajfunem to az strach sie bac co sie bedzie dzialo :lol:[/quote] Hej!! Wiesz chyba cos w tym jest-moja zlosliwa kreatura waleczna niczym filowy Rocky :wink:
  18. asiunia

    Sląsk

    [quote name='Szarcia']Sara nie zmęczyła sie wcale! Nawet jeszcze nie spała od powrotu! Fakt, że cały czas leży, ale nie śpi... Za to ja jestem padnięta :D Też czekam na fotki :wink: [b]asiunia[/b] - następnym razem wyślemy Ci priva żebyś o wszystkim wiedziała :D[/quote] Hej!! Bede wdzieczna :wink:
  19. Hej!! Dokladnie-Majlo(A pisze sie chyba Milo(?) :wink: ) Co do imienia-moj przyszly JRT bedzie sie Tajfun wabil :lol:
  20. asiunia

    Katowice 2005

    Hej!! Wybieram sie jako widz :D Mam pytanko-kiedy bedzie wiadomo jaki jest rozklad godzin i ringow dla poszczegolnych ras? :roll:
  21. asiunia

    Sląsk

    Hej!! Ojojojojo-a ja znow spacer przegapilam :oops:
  22. [quote name='Ludek']Hodowla chyba raczej nieznana "Mysia Zagłada".[/quote] Hej!! :lol: :lol: :lol: :lol: Piekna nazwa-taka akurat :lol: :lol: :lol: Napisz cos na temat psineczki pliss :D tyle u nas juz lat minelo ze nawet nie pamietam jak wygladaly dni z malym russelem :wink:
  23. Hej!! Ludek bardzo bardzo bardzo bardzo gratuluje! :D na pewno bedziecie zadowoleni-z jakiej psiatko pochodzi hodowli? :D
  24. Hej!! Ludek gdybys jednak zmienila zdanie-http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39593264 :cry:
×
×
  • Create New...