Jump to content
Dogomania

jalus

New members
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jalus

  1. Ojej, zeby nie bylo wątpliwości - to ja - Ewa. Tyle tylko, że jestem teraz u mojej przyjaciółki i piszę z Jej konta :) Ale to wciąż ja - właścicielka owczarzycy :) Ewa
  2. A jakie rasy? To masz wesolo w domu :)
×
×
  • Create New...