Jump to content
Dogomania

Dzidtka_Gl

Members
  • Posts

    2944
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzidtka_Gl

  1. [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=sienna]nasza Pipi[/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][B] :loveu: [COLOR=darkred]PS I LOVE YOU z Czańca[/COLOR] :loveu:[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=red][B]BEST IN SHOW PUPPY[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][B] [COLOR=red]Club Show Opole 2009[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/9143/bissobclub.jpg[/IMG] [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/2040/clubbisz.jpg[/IMG][/CENTER]
  2. a to przedemną byliście no szedł ładnie bo wreszcie zaskoczył albo był zmęczony 3 dniami :) jak stał to jeszcze miał siłę :evil_lol: ooo a jest jakaś szansa zobaczenia tego nagrania ? będę w Łodzi
  3. [quote name='pati']Dzidtka_Gl to w takim razie byłyśmy w finałowwej 3-jce z IX gr razem :p rzeczywiście twójego młodzieńca eneria rozpiera lubie takie psy[/quote] w domu to jest fajne, na wystawie nie koniecznie ;) licze że mu przejdzie z wiekiem i ilością wystaw a co wystawiałaś ? musiałam się skupić na Indym i nawet nie wiem co koło mnie stało
  4. ale to muszą być cudeńka :) czekamy na fotki
  5. [LEFT][FONT=Georgia]od piątku wystawialiśmy lhasaki w Opolu[/FONT] [FONT=Georgia][/FONT] [FONT=Georgia]w piątek na krajowej wystawie gr IX[/FONT] [FONT=Georgia]w psach zadebiutował mój "Indy"[B] Dilemma Introduction[/B] zdobywając Zw.Mł. rozpoczął Ml.Ch.Pl[/FONT] [FONT=Georgia]"Vader" czyli [B]LORD DARTH VADER z Czańca[/B] I CWC Najlepszy Doroły Pies w Rasie[/FONT] [FONT=Georgia]w sukach, klasie szczeniąt "Pipi" czyli [B]PS I LOVEYOUCzańca[/B] I WO Najlepsze Szczenię oraz [B][COLOR=#ff0000]BEST IN SHOW puppy[/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Georgia]"French" czyli [B]FRENCH FAIRNESS z Czańca[/B] I CWC Najlepsza dorosła Suka w Rasie a do tego wraz z Vaderem [COLOR=#ff0000][B]BEST IN SHOW par[/B][/COLOR] [/FONT] [FONT=Georgia][/FONT] [FONT=Georgia]w sobotę odbyła się Klubowa wystawa gr IX[/FONT] [FONT=Georgia]w psach szczeniakach przyjechał brat "Pipi" [B]PULP FICTION z Czańca[/B] mający milion imion Pulpet, Johy ostatnio Czesio ;D ) I WO[/FONT] [FONT=Georgia]"Indy" zdobył [B][COLOR=#ff0000]Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu[/COLOR][/B], "Vader" wygrał "[COLOR=#ff0000][B]Zwycięstwo Klubu[/B][/COLOR]" w baby zadebiutowała moja "Joy" Kji Tch`ung Tch`ung Jila zdobywając I WO [B][COLOR=#ff0000]Najlepsze Baby[/COLOR][/B], w szczeniętach znów wygrana "Pipi" a później ponownie wygrywa [B][COLOR=#ff0000]BEST IN SHOW puppy[/COLOR][/B] ( jaka córka taka matka, 2 lata temu 2 BISy szczeniąt w Opolu na Klubie i Cacib zdobyła Dodi, rok temu BIS puppy był dla syna Dodi ) "French" równiez zdobywa [B][COLOR=#ff0000]Zwycięstwo Klubu[/COLOR][/B] [COLOR=#000000]a do [/COLOR][/FONT][FONT=Georgia]tego z "Vaderem" zdobywają tym razem BEST IN SHOW Par II[/FONT] [FONT=Georgia][/FONT] [FONT=Georgia]w niedziele odbyła się Międzynarodówka[/FONT] [FONT=Georgia]"Pulpecik" ponownie I WO, "Indy" ponownie [B][COLOR=#ff0000]Zw.Mł. skończył Ch.Pl[/COLOR][/B]. dorzucił Najlepszego Juniora i został na BOG Jun. wybrany do finału BIS Jun. "Vader" [COLOR=#ff0000][B]CACIB[/B][/COLOR], "Pipi" ponownie I WO BOB puppy no i tu wieeeeeeeelkie rozczarowanie bo na [B][COLOR=#ff0000]BIS puppy była "tylko" 2[/COLOR][/B] :D, "French" wygrywa [B][COLOR=#ff0000]CACIB[/COLOR][/B] oraz [COLOR=#ff0000][B]Zwycięstwo Rasy[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=#000000]szkoda, że Opole zorganizowało tylko "3" wystawy dla IXgr przydało by się jeszcze kilka dni hihihi[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia]a tak serio, [/FONT] [FONT=Georgia]liczyłam [/FONT][FONT=Georgia]że w Opolu będzie całkiem nie źle ale, ż aż tak to nie : ) no i baliśmy się sędziny z Izraela, która we wcześniejsze dni dość ostro sędziowała inne rasy[/FONT] [FONT=Georgia][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=red]jak znajdziecie gdzieś w necie albo macie fotki lhasaków z finałów proszę dajcie znać[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][/FONT] [/LEFT]
  6. sędzia : Janiki Steinbock PSY kl.szczeniąt I WO PULP FICTION z Czańca kl.młodzieży I Zw.Mł. Naj.Jun ( i skończony Mł.Ch.Pl. ) Dilemma Introduction kl.otwarta I CWC , res.CACIB EOL Śnieżny Lew kl. championów I CWC, CACIB LORD DARTH VADER z Czańca SUKI kl. szczeniąt I WO , Naj. szczenię PS I LOVE YOU z Czańca II OB MAGIC OF ELEGANCE Azurowa Amhara kl.młodzieży I Zw.Mł. MAGIC OF BEAUTY Azurowa Amhara kl.pośrednia I CWC, CACIB, Zw.Rasy FRENCH FAIRNESS z Czańca II dosk Orlane`s All too Easy kl.weteranów I dosk. Naj. Weteran TANKA Sundara [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][B][COLOR=red]dziś "Pipi" czyli PS I LOVE z Czańca tylko 2ga na BIS puppy[/COLOR][/B] ;)[/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Book Antiqua]no i wreszcie na finałach "Indy" ( Dilemma Introduction ) zajarzył jak się ma pokazywać ( ma ADHD, strasznie nie konfortowo mi się go wystawiało, wszystko mu się podobało do każdego psa i człowieka się cieszył ) został wybrany do finałowej 3jki z BOG gr IX na BIS Junior[/FONT][/SIZE]
  7. [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]sędzia : Jaroslav Matyas PSY kl.szczeniąt I WO PULP FICTION z Czańca kl.młodzieży I Mł.Zw.Klubu Dilemma Introduction kl.otwarta I CWC, Zw.Klubu LORD DARTH VADER z Czańca II dosk EOL Śnieżny Lew[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]SUKI kl.baby I WO Naj.BabyKji Tch`ung Tch`ung Jila kl. szczeniąt I WO , Naj. szczenię PS I LOVE YOU z Czańca II WO MAGIC OF ELEGANCE Azurowa Amhara III WO ARNIKA Tybetan Sands nie było West End Diamond Bellisima kl.młodzieży I Mł.Zw.Klubu, Zw.Rasy Rasy Orlane`s All too Easy II dosk. MAGIC OF BEAUTY Azurowa Amhara kl.pośrednia I CWC Zw.Klubu FRENCH FAIRNESS z Czańca kl.weteranów I dosk. Naj. Weteran TANKA Sundara[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]:loveu: [COLOR=darkred][B]PS I LOVE YOU z Czańca[/B][/COLOR] :loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ponownie[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=red][B]BEST IN SHOW SZCZENIĄT[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]"jaka matka - taka córka"[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]2 lata temu w Opolu zarówno w sobotę na Klubówcę jak i w niedzielę na CACIB jej mama Dodi - BRIDGET JONES Z CZAŃCA Rawipon również wygrał oba BIS puppy[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]( a rok temu BIS puppy dla DON JUAN DE MARCO z Czańca, również syn "Dodi" )[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3] [/CENTER] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]:loveu: [COLOR=darkred][B]LORD DART VADER z Czańca[/B][/COLOR] :loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3] z [/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]:loveu: [B][COLOR=darkred]FRENCH FAIRNESS z Czańca[/COLOR][/B] :loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=red][B]BEST IN SHOW PAR II[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  8. [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]sędzia : Małgorzata Supronowicz[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]PSY kl.młodzieży I Zw.Mł. :loveu: [B]Dilemma Introduction[/B] :loveu: kl.championów I CWC, NDPwR :loveu: [B]LORD DARTH VADER z Czańca[/B] :loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]SUKI kl. szczeniąt I WO , Naj. szczenię :loveu: [B]PS I LOVE YOU z Czańca[/B] :loveu: II WO MAGIC OF ELEGANCE Azurowa Amhara[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]kl.młodzieży I Zw.Mł. Naj.Junior, Zw. Rasy Orlane`s All too Easy[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]kl.pośrednia I CWC NDSwR :loveu: [B]FRENCH FAIRNESS z Czańca[/B] :loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]no i lhasaczki z Czańca znów "zaszalały" na finałach[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][/FONT] [COLOR=red][FONT=Book Antiqua][COLOR=darkred][B]:loveu:[/B] [SIZE=3][B]PS I LOVE YOU z Czańca[/B][/SIZE][/COLOR][B] :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=red]BEST IN SHOW SZCZENIĄT[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Book Antiqua][/FONT] [COLOR=red][FONT=Book Antiqua][B][COLOR=darkred]:loveu: [SIZE=3]LORD DARTH VADER z Czańca[/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3] :loveu:[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Book Antiqua][B][SIZE=3][COLOR=darkred]z[/COLOR] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Book Antiqua][B][SIZE=3][COLOR=darkred]:loveu: F[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Book Antiqua][B][SIZE=3][COLOR=darkred]RENCH FAIRNESS z Czańca[/COLOR][/SIZE] :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=red][B]BEST IN SHOW PAR[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  9. [quote name='Koreksonowa']Jejku... ja się zawsze zastanawiam jak Wy z 8 prawie identycznych klusek wyławiacie tą jedną, która ma zadatki na championa... Dla mnie to wszystko są takie same fajne kluski :)[/quote] haaaa bo to najpierw jest przeczucie hodowcy, coś nie wytłumaczalnego... ( i niech nikt mi nie wmawia o szyi, proporcjsch itd u 1-2 dniowych szceniakach ) po kilku tygodniach weryfikuje się pierwsze myśli... i to jak mówią górale "będzie padał deszcz... albo nie"
  10. to mleko możesz dodawać do karmy matki, lepiej jej teraz dać bo ona i tak większość oddaje dzieciom waż dzieci rano i weczorem [B]TO NA PRAWDE WAŻNE[/B], waga szybciej wychwyci spadek od oka ( ja mam doświadczenie z małymi rasami , nie wiem jak np u dużych i olbrzymich ) ja na początku "znikającą" w oczach suczke [B]karmiła co 1,5h[/B] ( nie pamietam czy to bylo 5 czy 6 dni w każdym razie ja nie wiedziała jak mam na imię a zakupy robił chłopak lub moja mama ) póżniej było przykładanie do cyca i pilnowanie + ściąganie mleka i dokarmianie strzykawką, ale.... nawet jak miła ponad 5 tygodni mimo że jadła dokarmiałam ją co 12h ( to pamiętam bo byłam wtedy na europejskiej w Budapeszcie i maluchy z "tą" małą i matką zawiozłam do mamy ) mimo że sama ssała i to sporo ale... odbiegała od reszty to raz, a 2 wiadomo nawet jak cyca złapała a inny szczeniak dobijał się do cyca to ją odepchał więc była dalej karmiona ze strzykawki cały czas mlekiem MATKI
  11. ja tak trochę z praktyki przyznam się, że nie mam kroplomierza choć powinnam, dokarmiałam ostatnio suczkę ( uuu pewnie z kilkanaście/dziesiąt stron temu pisałam o tym ) strzykawką i jeśli nie macie kroplomierza to kilka moich uwag : [B]po pierwsze[/B] używajcie strzykawek starego typu, nie tych "nowszych" z czarną harmonijką, przyśpiesza wstrzykiwanie A TEGO NALEŻY UNIKAĆ [B]po drugie[/B] szczeniaka układajcie pionowo, nie kłaść na plecach jak dziecko, pionowo [B]po trzecie[/B] strzykawkę kierować w górę, szybciej można wyjąc , zareagować itd jeśli nam się za dużo wstrzyknie no i uważajcie, strzykawki ( ich końcówka jest dość ostra ) mi się udało wykarmić tak kilka maluchów, głównie PONów i ostatnio 1 lhasa, ściągam mleko matki, jestem raczej negatywnie nastawiona do sztucznego mleka i użyłabym go tylko w przypadku śmierci matki, ewentualnie przy bardzo słabym szczeniaku do mleka matki dodawałam glukozy [B]aha niby oczywista uwaga ale[/B] po ściągnięciu mleka podać je natychmiast ,nie zostawiać na później, a zarówno kieliszek ( ja do kieliszka do wódki ściągałam ) jak i strzykawkę ( jeśli nie mam nowej ) przed kolejnym karmieniem WYPARZYĆ WE WRZĄTKU
  12. [quote name='Musiałek']to bedziemy sie wspierac poniewaz ja tez mam termin na 13 maja :))[/quote] jest nas więcej moja Lili ( Nevka :wolfie: ) też ma termin na 13 maja :-P
  13. [CENTER]Sisi ( :loveu: [B]DIAMONDS ARE GIRL`S FRIEND z Czańca :loveu: [/B]) z Iwonką [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1356/sisczestochowa.jpg[/IMG][/CENTER]
  14. [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Zdjęcia Johnego vel Pulp ( :loveu: PULP FICTION z Czańca :loveu: ), [/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]jeszcze czekam na fotki z Junior Heandling gdzie Martyna z "gówniarzem" niespełna 7miesięcznym zajeli 1 miejsce !!![/SIZE][/FONT] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2060/psyszczinowroclaw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8410/szczeniakipsyinowroclaw.jpg[/IMG] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ten wykrok, ta głowa w górze :loveu: Martyna SUPER z nim pracujesz :klacz:[/SIZE][/FONT] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/7263/pulpecikcudny.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8767/3pulp.jpg[/IMG][/CENTER]
  15. to prosimy o przesłanie fotek :)
  16. Jhony vel Pulp ( dla mnie " Pulpet" ) w Inowrocławiu pokonał starszego konkurenta w rękach znanej w Polsce hodowczyni, zresztą pokonał go również w Grudziądzu :) i był III na Best In Show puppy :loveu: uuu posty skaczą :/ myśle, że Pulp będzie przynajmniej tyle jak nie więcej wygrywać (i na wystawach i w Młodym Prezenterze) jak jego pół brat SECRET LOVER z Czańca
  17. [CENTER][FONT=Garamond][SIZE=3]a kto sędziował ? macie fotki ? Martyna startowała z niespełna 7 miesięcznym :loveu: PULP FICTION z Czańca :loveu: ! [/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]SERDECZNIE GRATULUJĘ OBU SIOSTROM ! :multi:[/SIZE][/FONT][/CENTER]
  18. czy ktoś ma fotki z BIS szczeniąt ? na pudle staną lhasaczek :loveu: [B]PULP FICTION z Czańca[/B] :loveu:
  19. [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Jerzyk czyli Ch.,Jun.Ch. :loveu: [B]CHAMPAGNE CRISTAL z Czańca[/B] :loveu: [/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]znów CACIB, BOB i BOG na Ukrainie [/SIZE][/FONT][/CENTER] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/505/jerzy.jpg[/IMG]
  20. PSY kl.młodzieży I Zw.Mł., Naj.Junior skończył Mł.Ch Close to Perfection RE CLAIM kl. pośrednia [B]:loveu: I dosk CWC Naj.Dorosły Pies w Rasie FOUR FOOTED FRIEND z Czańca[/B] :loveu: kl. otwarta [B]:loveu: I dosk. CWC DREAM COMES TRUE z Czańca[/B] :loveu: kl. championów I dosk. CWC SIMBAD del Alcazar SUKI kl. młodzieży I bdb MOJA DOLINA KASZMIRU Lhamco Laco kl. pośrednia [B]:loveu: I dosk CWC DIAMONDS ARE GIRL`S FRIEND z Czańca[/B] :loveu: kl. otwarta I dosk. CWC Kai-La-Sha SILVER BELLE kl. championów I dos CWC NDSwR , Zw. Rasy BOG III Chic Choix Aurelia Cotta
  21. PSY kl. szczeniąt [COLOR=magenta]I WO Najlepsze Szczenie w Rasie[/COLOR] :loveu: [B]PULP FICTION z Czańca[/B] :loveu: II WO [B]MAGIC OF STYLE Azurowa Amhara [/B] [B][/B] kl. młodzieży I dosk Zw.Mł. [B]Close To Perfection AGAIN [/B] II dosk [B]GARETH Śnieżny Lew FCI [/B] III bdb[B]JARON'S ROMA-JO TAILS OF GLORY[/B] SUKI kl. młodzieży I dosk Zw.Mł. Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięstwo Rasy [B]Stings FANTASY MIDNIGHT [/B] kl. pośrednia I dosk CWC [B]Yackety FEDORA AZUROWA AMHARA [/B] kl.otwarta I dosk [B]PILARKA Azurowa Amhara [/B] [B][/B] kl. weteranów I dosk Najlepszy Weteran w Rasie [B]MILKY WAY Sylena FCI [/B] [B][/B] [B]niestety nie wiem która suczka NDSwR[/B]
  22. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]PSY [/FONT][/COLOR] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]kl. szczeniąt [/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=magenta]I WO Najlepsze Szczenie w Rasie BIS puppy III[/COLOR] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]:loveu: [B]PULP FICTION z Czańca[/B] :loveu:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]II WO [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]MAGIC OF STYLE Azurowa Amhara[/B] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]kl.młodzieży [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]I dosk Zw.Mł.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]GALAHAD Śnieżny Lew[/B] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]II dosk [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]Close To Perfection AGAIN[/B] [/FONT][/COLOR] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]III ? [/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][B]JARON'S ROMA-JO TAILS OF GLORY[/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]kl. otwarta [/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][COLOR=magenta]I dosk CWC Najlepszy Dorosły Pies w Rasie[/COLOR] [/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]:loveu: [B]LORD DARTH VADER z Czańca[/B] :loveu:[/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]kl. championów [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]I dosk CWC[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]Ti La Shu JOWO AZUROWA AMHARA[/B] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]SUKI [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]kl. młodzieży [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=magenta]I dosk Zw.Mł. Zwycięstwo Rasy[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][B]Stings FANTASY MIDNIGHT[/B] [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]kl. pośrednia [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=magenta]I dosk CWC Najlepsza Dorosła Suka w Rasie[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=magenta]:loveu:[/COLOR] [B]FRENCH FAIRNESS z Czańca[/B] :loveu:[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]II dosk[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][B]Yackety FEDORA AZUROWA AMHARA[/B] [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]kl. otwarta [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]I dosk CWC[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][B]PILARKA Azurowa Amhara[/B] [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]kl. weteranów [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]I dosk Najlepszy Weteran w Rasie [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][B]MILKY WAY Sylena FCI[/B] [/FONT][/COLOR]
  23. przypominam się z prośbą o stawkę lhasa apso ( gr IX ) na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nie było dużo, pewnie większość z hodowli Sayonara
  24. a ja nie pytam skąd ;) tylko bardzo dziękuję :*
  25. mi też nie działa , jak będą stawki, chociaż ilościowe, proszę o lhasa apso
×
×
  • Create New...