Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. ciekawe stworzonko: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9828/imgp2024jpglp7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1660/imgp2025jpgma6.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='karenina']Nawet nic mi nie mów. Wkurzające tylko, ze TZ specjalnie poszedł spytac do biura wystawy, i powiedzieli ze NIC za CACIB nie ma :angryy: :angryy: :angryy: Chamstwo :mad: :mad: :mad:[/QUOTE] a może da to sie jakoś pocztowo załatwić??
  3. obiecane sh CACIB suczka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7779/imgp2052jpgjo7.jpg[/IMG][/URL] CACIB, BOB pies [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1368/imgp2050jpgey5.jpg[/IMG][/URL] z tyłu jeszcze jedna włoska sunia, nie znam ani nazwy ani wyniku
  4. suczki - championy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/5184/imgp2046jpgsx3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1332/imgp2048jpggn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1331/imgp2049jpgkh4.jpg[/IMG][/URL] Bimbonik niestety nie ma dobrego zdjęcia.. niestety co chwila ktoś wchodził w kadr :(
  5. [quote name='Asiaczek']To dobrze czy źle? Ja mam w konkurencji 3 obce baski: 1 suczka z rosyjskiej hodowli mojej kolezanki (ale mieszka na Litwie) + 2 fińskie baski (nawet nie wiem, czy to psy czy suki...). A sędzina toże z Finlandii... Zobaczymy. Pzdr.[/QUOTE] w sumie to bez znaczenia :) Anata ma to co chciałam, żeby miała, wiec na wystawe jedziemy na luzie :)
  6. [quote name='Asiaczek']My na ringu 1. I tez nie wiem, o której godzinie. Okaże się na miejscu. Ewentualnie może Agappe...pomoże... A jak nie, to trudno. Wezme kogoś z łapanki. Pzdr.[/QUOTE] gdzie mam pomóc?? w czym??? <bardzo chętnie cokolwiek by to nie było;)>
  7. suczki - pośrednia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2351/imgp2043jpggf8.jpg[/IMG][/URL] niestety nie mam jej lepszego zdjecia :/ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8687/imgp2044jpgpr2.jpg[/IMG][/URL]
  8. porównanie o res.CACIB [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/7964/imgp2042jpgvu8.jpg[/IMG][/URL] pies res.CACIB [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/8056/imgp2041jpgxc5.jpg[/IMG][/URL]
  9. pies - kl otwarta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/3316/imgp2036jpgrn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/4051/imgp2037jpgsg6.jpg[/IMG][/URL]
  10. zaczne od Węgier bo tego jest mniej troche pręgusow dla Agibal i innych miłośników tego kolorku :) psy - klasa pośrednia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3013/imgp2032jpgub5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9245/imgp2033jpgxc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1750/imgp2034jpgyn3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/6718/imgp2035jpgrh5.jpg[/IMG][/URL] wygrał ten jaśniejszy
  11. [quote name='Dorota_Fiszer']DZiekuje slicznie za goldeny z Austrii,a podeslalabys mi Agappe goldeny samce uzytki i championy z Wegier?[/QUOTE] użytki: AKIM Z KRALOVSKYCH TERAS HOIKER'S A ROUND THE CLOCH champion: COSMONA'S INSPIRATION
  12. Węgry - HARSANYI PETER PSY mł: PEARL OF MONTANA ANUBI ot: NIGHTFEVER DELLA FARHA ch: BURT SIMPSON DELLA CONTEA NORMANNA CRY OUT EMINEM SHAPALI N BARH'S CHASIN THE SUN SUCZKI Mł: RISING FORCE OF KYLEN Ot: HAZELNUT DELLA FARHA LOVE OF WOLF HERMINA Ch: CRY OUT GREY EMINENCE INDIAN SUMMER DELLA FARHA CACIB w psach wziął srebrny wziął srebrny włoch (zdjecia potem) CACIB z sukach wzięła ruda/bursztynowa? <nie wiem jak fachowo sie kolor nazywa> włoszka <zdjecia potem> BOBa wziął pies i na BOG zajął 2 miejsce
  13. [quote name='Jakaranda']sędzia Hana Blatanova CZ psy - kl. mł. DUKE SUNSINE OF BLUE MAGIC MOUTAIN [B]- V1, JB[/B] PEARL OF MONTANA ANUBI - nb kl.posr. IRON WILL [B]- V1, CACA[/B] kl. otw. 467 AIRBORNE SHADOW OF ARCTIC SKYLINE[B] - V2, res.CACA[/B] 468 BACK TO THE FUTURE OF BLUE MAGIC MOUTAIN [B]- GUT ?? tak było napisane[/B] 469 BLUE LIKE AN ICED LAKE - nb 470 NIGHTFEVER DELLA FARHA[B] - V3[/B] [B]470A - VI, CACA 470B - SG4[/B] kl. ch. 471 CAMTONS ONE AND ONLY[B] - V[/B] 472 CRY OUT EMINEM [B]- VI, CACA, CACIB[/B] [B]472A - V3 472B - V2, res.CACA[/B] SUKI - kl. posr. WINALMIK'S BABY REVOLUTIONS OF MAROOK RAVINE kl. otw. AMAZING GLORY OF BLUE MAGIC MOUTAINS ARCTIC SUN DOGHOUSEFARM ANAKIN HAZELNUT DELLA FARHA HIGHTOWER'S INFINOEN LOVE OF WOLF HERMINA MARK MY STYLE WOLF POINT kl.ch. INDIAN SUMMER DELLA FARHA[/QUOTE] nie sedziowała Blatonova.. była zmiana.. Blatonova sedziowała na ringu obok m.in akity i malamuty a sh sędziował chyba Laszlo Erdos (H) te numerki z literkami A i B to były jakies psy zgłoszone a nie ujęte w katalogu, nie wiem dlaczego i na jakiej podstawie były dopisywane i oceniane i nie wiem jak można sie dowiedzieć co to były za psy
  14. [quote name='Savannah']Gratulacje dla wszystkich !!! czy mogę prosic o stawke siberian husky? oraz sędziego?:razz: z góry dziękuje[/QUOTE] wyniki psów z Austrii i zdjecia CACIBów z Węgier też?
  15. [quote name='Alojzyna']To ja tego nigdzie nie doczytałam. Ciekawa jestem, czy prześlą mi dyplom pocztą, jeżeli prześlę im ksero kart ocen??? Tylko gdzie mam pisać? - na Węgry czy do Austrii? Tak samo nie odebrałam pucharka za CACIB w Oberwarcie :placz: :placz:[/QUOTE] za caciby w oberwrcie były pucharki?????????
  16. [quote name='PSYLLA']Dziekuje bardzo - nie sądziłam nawet, że dostane wyniki :lol: A czy możesz mi jeszcze podać datę urodzenia i nr rodowodów CVAL i CARA z Kobarca. [/QUOTE] numery rodowów węgierskich????? (tak sie zapytam a po co Ci to jesli można wiedziec???:roll:) 2004.08.31 CVAL - MET.Bhv.169/H/06 CARA - MET.Bhv.157/H/05
  17. ooo z posokokców to nawet czesc wyników znam, bo było czesc polaków :) i jedni mieszkali w mojej miejscowości a drugich psy wystawiała dziewczyna z DGM :) Węgry PSY pośrednia CVAL Z KOBARCA championy LOBO ORZECHOWA SFORA- CAC, CACIB, BOB SUKI pośrednia CARA Z KOBARCA W Austrii PSY: Użytkowa? CZAR PONOWA - CACA Championy BRYLANT PIOTROWE GNIAZDO - CACA, CACIB, ?? LOBO ORZECHOWA SFORA- r.CACA, r.CACIB SUKI młodzież AJDA JUREX - Zw.Mł Championy DORA ZACHELMIANKA - CACA, CACIB nie wiem kto wziął BOBa, ale Posokowce Piotra Skalby w konkurencji najlepsza para hodowlana zajęly 3 miejsce tuż po naszych akitach :) a LOBO z tego co pamietam skończył INTERCHAMPIONAT
  18. aha jeszcze jedno, jezeli ma ktoś zdjęcia z PAR HODOWLANYCH naszej dwojki AKIT to byłabym b wdzięczna o wysłanie ich na @ [email][email protected][/email] najlepiej w oryginalnej wielkości
  19. Koszalin 23.07.2006 Sędzia Paweł Szemraj Psy: kl młodz. AKEBONO Tomodachi SASHIMI Sfora z Krasnego Boru Suki .młodz. ATSUI Tomodachi CHOKA Doloina Wiązów Akita u Izis YAWARA - Zw.Mł kl.otwarta HASHIRA z Wilczego Dworu kl.weteranów CHOKA Rilaf czy ktoś wie coś więcej????
  20. [quote name='lima']Sędzia Paweł Szemraj Psy: kl młodz.AKEBONO Tomodachi SASHIMI Sfora z Krasnego Boru Suki .młodz. ATSUI Tomodachi CHOKA Doloina Wiązów Akita u Izis YAWARA kl.otwarta HASHIRA z Wilczego Dworu kl.weteranów CHOKA Rilaf[/QUOTE] dziekuję bardzo!!! :)
  21. kingula gratulacje!!!! :))) Asiaczku wyniki z Austrii są już w odpowiednim temacie ;) hmm..tylko jedna była makita zgłoszona??:roll: hmm...jeśli by zdobyła CACIB to 3 psy z tej samej hodowli w jeden weekend ukończyłyby Interchampionaty...
  22. BASENJI - Stefii Kirschbichler (A) PSY - Pośrednia BANYOKO AFRICAN DESTINY - VI, CACA, res.CACIB PSY - Otwarta AINI INTI OLD LEGEND'S - SG 2 BENA MAKIMA INZI - V1, CACA PSY - Championy ESCAPADE'S BRAVO OUT OF AFRICA - VI, CACA, CACIB SUKI - Championy AFRICAN RAINBOW'S ABAYOMI AZANA - V1, CACA, CACIB, BOB
  23. Będę, będę, może Wilno przy okazji pozwiedzam :)) 3 akity z tych 6 będą z Polski, w tym Anata i chyba 2 panów ;)
  24. mogłabym prosić o stawke akit (japońskich) oraz sędziego???
  25. dziekuje bardzo ;)
×
×
  • Create New...