-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coztego
-
Jest tu ktoś? Jutro w naszym tramwaju się spotykamy?
-
To jesteśmy umówieni? W niedzielę o 12:00 w Parku pod estakadą?
-
Wstępnie chyba tak. Bo zabrzańskie dogomaniaczki w sobotnie południe jeżdżą do schroniska, a już skandalicznie dawno nie były i nie chciałyby odpuszczać kolejnej soboty... Stąd ta propozycja niedzieli.
-
Moja to dziewczynka, mam nadzieję, że będzie na spotkaniu. Asiunia, nie martw się, dogomaniackie psy są niezwykle przyjazne, z każdym psem się zaprzyjaźnią ;) Matisse, już jestem ciekawa zabaw jakie wymyślą nasze psy! :D
-
Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce... 8) Skoro miał pomóc w przeciągu trzech tygodni i nie pomaga, to weterynarz mógłby trochę rozwinąć "swoją wersję wydarzeń". Nigdy nie spotkałam się ze świerzbem i nie wiem jak się leczy... Ale może warto skonsultować psa u innego lekarza i zrobić jakies badania tego co się robi na skórze.
-
Ja również. Ostatnio żywię się głównie miodem i chyba działa, bo wygląda jakbym była zdrowa ;) A na sobotę zapowiadają ładną pogodę! 8)
-
A to grzeczny piesek? Nie zeżre mi Kreski? 8) Jak już się poumawiamy do końca, zobaczymy kto jeszcze przyjedzie na dworzec... Ktoś na pewno się znajdzie do eskorty z dworca ;)
-
Tak sądzę. Bo potem jest weekend świąteczny, a ten odpada z definicji ;) A więc co: 24 października, ok. południa? Tradycyjnie w Parku im. Poległych Bohaterów w centrum Zabrza?
-
A nie z Tychów? ;) Co do weekendu: W sobotę to my jedziemy do schroniska, ale w niedzielę możemy się spotkać... Chyba :fadein:
-
Kogo autor miał na myśli? ;) Teraz już tylko weekendy zostają, bo wcześnie się ciemno robi, więc po pracy trudno coś wygospodarować...
-
Kształt uszu nie ma nic wspólnego ze słuchem. Już w innym topiku pisałyśmy Ci, że uszko stanie spowrotem w swoim czasie.
-
Uszy u szczeniąt są "ruchome", raz sterczą raz klapciają... Na końcu pewnie będą jak należy ;) Gdzieś, na ONach pewnie, o tym pisza więcej, uszka stają w pewnym wieku, a potem organizm się skupia na budowie chrząstek, stawów i uszka trochę klapciają... Ale jak piesek dorasta to wracają do normy.
-
Otóż to- konsekwencja to podstawa! Ja konsekwentna nie byłam i Kreska śpi ze mną w łóżku (co jeszcze niedawno było niedopomyślenie ;) ), bo odpuściłam raz...drugi.... Ale miło jest przytulić się do ciepłego futerka I jeszcze- trzeba dostosować metody wychowawcze do charakteru psa.
-
Wszystko jeszcze przed Tobą ;) Napomagasz się jeszcze w życiu ;) No, to już BAAAARDZO dużo zrobiłaś!!! :D Dziewczynki Moje Zabrzańskie... Dalej jestem chora (i łażę do pracy 0X ) a do tego jeszcze gości będziemy mieli na weekend, obawiam się, że ten weekend będę musiała jeszcze odpuścić. :(
-
No, zacznie się szczęście za kilka tygodni, jak trochę podrosną... ;) Powodzenia!!! Miejmy nadzieję, że Vena je wychowa 8)
-
Coś na temat PEDIGREE JUNIOR (nie chę struć pieska :-))..
coztego replied to odin1983's topic in Marki karm
Bardzo słuszna uwaga! Moja dla "doskonałego bilansu" dostaje witaminy w proszku ;) Świetnie się czuje i świetnie wygląda... A ja witamin nie biorę, dokarmiam się zdrowymi jabłkami 8) Nie mogę słuchać w kółko o tym bilansie... Ile już topików na żywieniu temu poświęciliśmy... :lol: Wielu z nas miało psy, kiedy o "bilansie" nikt jeszcze nie słyszał i żyły długo, zdrowo i szczęśliwie. -
Wzięłaś te dwa kolorowe maluszki z lecznicy?! :D Nauczy się, przyzwyczai. Pewnie jeszcze jest zwyczajnie ciekawa co to za stworki nowe ;) Tak jak pisze Dalia- nie karć. Jak nie piszczą- to nie robi im krzywdy. A myślę, że kiedy pisną (jeśłi w ogóle się zdarzy)- rozpozna, że była zbyt wylewna w swoich uczuciach 8) Ale fajną masz gromadkę :lol:
-
No pewnie, jak to pieski! :) A to dlaczego? :roll:
-
Zapomnisz o tym ile płaciłaś kiedy psiak wyzdrowieje. ;) Czekamy na dalsze wiadomości o piesku. Oczywiście, że jego młody wiek jest tu okolicznością optymistyczną :) Na pewno wszystko będzie dobrze. Lepiej zrób te badania krwi, bez względu na to, czy psu się poprawi zaraz po tym Essentiale czy nie... Będziesz miała pełniejszy obraz i pewniejszą diagnozę.
-
Bardzo dużo! Mój pies wypija ok. 1 litra... Nie ma na co czekać, lepiej iść do weterynarza i dowiedzieć się, że nic poważnego się nie dzieje, niż nie iść i coś by się miało dziać... :roll: Napisz jutro co Ci powiedział weterynarz, i jak się miewa pies.
-
:o Myślę, że jutro, z okazji poniedziałku, przejdź się do weterynarza. Nie wygląda to wszystko zdrowo.
-
Jakbym już musiała mieć Belga, to tylko i wyłącznie Laekenois! Są najpiękniejsze! Cała reszta jest pospolita i nie umywa się do sierściuchów! 8) I jakie terierowate... ;)
-
Agnieszka, będzie dobrze! :) Sama widzisz jakie są postępy! Może noga nie będzie doskonała, ale przy treningu, kiedy już porządnie odbuduje mięśnie- wszystko się wyrówna.
-
To fajowo... :roll: to fajowo :D A narazie zobaczę co natych Waszych stronkach piszecie ;)
-
Dingo, przyjeżdżaj do Zabrza! Kreska Ci zsocjalizuje psiaka doskonale :) Ona się bawi z każdym i wszędzie ;) Żadnych psów się nie boi, a inne psy też ją lubią. Jak to jest, ze na moim osiedlu właściciele mili, a psy zsocjalizowane doskonale? 8) Raz się zdarzyło, że jakiś ON agresywnie zareagował, ale widać było, że taki już jest agresywny...