[quote name='LALUNA']Raczej nie wyjasnia na nieoficjalnym dogo, bo jak podkreslają wszelkie odpowiedzi moga byc tylko jedna droga, oficjalna.[/quote]
oficjalnie też nie spieszą się
ja napisałam maila na oficjalny (podany przez Robulla) adres , tydzień temu miałam potwierdzenie przeczytania i cisza...
swoją drogą zaintrygowana pytałam miedzy innymi o to oficjalne stanowisko...
[quote name='Robull'] i nie zadawaj pytań o to, co podkomisja ma zamiar zrobić w tej czy innej kwestii.[/quote]
[quote name='Robull']Prywatne opinie każdego z osobna człoków podkomisji [B]są prywatnymi opiniami tych osób, a nie oficjalnym stanowiskiem podkomisji.[/B][/quote]
...chyba nie muszę czekać na odpowiedź :shake: