[quote name='jo-jo']Koroniasta się odezwała ;-))
powiedz mi Koronko co u twoich dziewuszek ? :lol:[/QUOTE]
Odezwała, odezwała!! Bo ten topik jakoś dziwnie bliski mojemu sercu... W końcu Jojek to ulubiony kumpel Halucynacji, a kto wie... jeszcze jakiś romans z tego będzie.
U dziewczyn wszystko dobrze. Właśnie smacznie śpią...