Jump to content
Dogomania

JustynaJK

Members
  • Posts

    4023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JustynaJK

  1. ale Wam zazdroszę tej biegłości w obsłudze kompa :D ja taka ciemna masa,wszystkiego uczę się sama i jeszcze nie ma mi kto pokazać......
  2. dzięki,może mi się uda :)
  3. mam jeszcze fajne fotki ,ale nie wiem jak z moich dokumentów np tu wstawić
  4. oki może mi się uda :)
  5. dzięki bardzo,a jaki kofany
  6. albo mogę podesłać jeszcze inne :)
  7. Jeśli to nie sprawi kłopotu to prosiłabym o umieszczenie fotki mojego psa pod moim podpisem [url]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/59114.html[/url] :) :) :)
  8. czy ktoś może mi pomóc umieścić fotkę mojego psa pod podpisem?plissss
  9. historyczne ale śliczne :D
  10. ooo nic nie widzę :( o już widzę,czary czy co :D
  11. na różowe widać na fotach,ale ja mówię o nowych pod kolor polarku :D
  12. łapie ostatnie promyki słońca! :D
  13. [quote name='Draczyn'][quote name='ats']Ja, jak na razie, do Poznania sie wybieram. Mam nadzieję, że spotkam tam wielu znajomych![/quote]Mapewno Ats - Poznań to największa wystawa w Polsce, gdzie przyznawany jest tytuł Zwycięzca Polski[/quote] też wybieram się do Poznania!
  14. no to następny zakup szeleczki czarne albo czerwone :)
  15. w tych kolorkach jej do twarzy :)
  16. śledzę forum systematycznie :)
  17. myśliwi kupują, u mnie też facet ma 1 egz w kiosku :)
  18. JustynaJK

    pudel sredni

    toż to prawie w zaniku :(
  19. i całkiem nieżle wydana! :D
  20. osobiście wszystkie pająki zabijam,bo brzydzę się ich Brrrr :(
  21. a te stopki........ :D
×
×
  • Create New...