No to mam już miejsce na sylwestra w okolicy wroclawia:D ale musze sprawdzić czy da rade tam coś wynająć:D
W sobótce jest wielka chata na 50 miejsc a na szczycie Śleży schronisko, a tam 23 miejsca;)
Które lepsze??:D
[url]http://wiezyca.pttk.pl/[/url]
[url]http://www.domturysty.net/[/url]