[quote name='Asia & Ginger']
Komarku jeśli będzie Ci się chciało jechać autkiem, to ja nie mam nic naprzeciw. ;)
Ja wódki nie piję, bo padam jak kawka. :mdleje:
[/quote]
Mi autkiem zawsze i wszędzie;P A co do wódki to jeszcze nie widziałem jak pada kawka wiec bedziesz miała okazję pokazać:diabloti::diabloti: