Jak to do jakiego ? 8)
Byla Matisse,Agnieszka,Popek,Horacy i zdaje sie Rav 8)
Dodatkowo Malenstwo i terrorysta od Mats 8)
Gwarek sie do nas nie dolaczyla....
Bylam przy ringu borderow i stalismy niedaleko podhalanow ale Ciebie nie widzialam :o
Gratulacje dla Luny :D Nastepnym razem bedzie zloto :D
A Malenstwo po prostu dojrzalo nieco psychicznie :wink: Dostalo doskonala,zloto i zw.mlodziezy 8) Ale podczas wybierania BOBa uznalo ze po co stac,skoro mozna lezec i leglo 8) :lol: :lol: :lol: Gdyby nie to mielismy szanse wrocic z rasa bo sie strasznie podobal sedziemu i asystentce :lol: .No coz, nie od razu Krakow zbudowano :wink:
A jak zyjecie po tej pogodzie ? JA mam katar ktorym moglabym pluton wojska obdzielic :wink:
A poza tym to gdzie sie teraz wybieracie ? Leszno ? 8)