[quote name='baskomaniak'][COLOR=Navy][B]M10M[/B][/COLOR],
zadziwia mnie Twoja fenomenalna znajomość akcji serialu,
jego bohaterów no i samych aktorów. :-o :cool1:
Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote] Sama siebie zaczynam zadziwiać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
W końcu mam w domu całe stado aktorów (byłych :lol:)
;)