dzięki Natalia za pomoć choć ja tej fotki u siebie nie widzę -nie wiem co się dzieje
Próbuję jeszcze raz :
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7803/ferbigaleria7ov.jpg[/IMG]
WITAM !!!
Piesek prześliczny !!!!!!!!!!!!:-D
A ja Wszystkim życzę [COLOR=Red]Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszystkiego Najlepszego ,Wielu Sukcesów Wystawowych w 2006 Roku[/COLOR]